Diskuse
Ruský velvyslanec dráždí Němce. Přišel na vzpomínkovou akci ke konci války
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
E39v90ž85e27n 26H71l25i66n78o66v18s83k25ý
Němce nedráždí, dráždí pouze německou ministryni zahraničí, která si zfalšovala mimochodem životopis, aby tam měla nějaké dokončené vzdělání. Samozřejmě je to levicová Grünka. Ve světe ji nikdo kromě Lipavského a Fialy nebere vážně. Stalo se i, že ji prostě nikdo oficiálně nepřivítal při příletu. Její kadeřník stál daňové poplatníky 12 000€ tj. cca 300 000 Kč měsíčně. Parazit. Tato soudružka, svazačka, jak z 50tých let, dráždí miliony Němců a naprostá většina je ráda, že skončila. V politice už nemá šanci, dostala trafiku v OSN a to ještě podrazem na zkušené diplomatce, ale to je právě odkladiště pro politické mrtvoly.
J52a48n 15S22e51d85l43á66č49e80k
No to je ale drzost, on si snad myslí, že může vzpomínat mrtvé vojáky Rudé armády?!

Prodej restaurace 955 m2, Pasohlávky
Pasohlávky, okres Brno-venkov
65 600 000 Kč


















