Diskuse

Ruský velvyslanec dráždí Němce. Přišel na vzpomínkovou akci ke konci války

Ruský velvyslanec v Německu Sergej Nečajev se v saském Torgau zúčastnil připomínkové ceremonie u příležitosti oficiálního setkání vojsk Spojených států a Sovětského svazu na Labi na konci druhé světové války. Německé ministerstvo zahraničí nechce Rusy na vzpomínkové akce pouštět, Nečajev tvrdí, že se jich bude účastnit, i když nedostane pozvánky.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

EH

Němce nedráždí, dráždí pouze německou ministryni zahraničí, která si zfalšovala mimochodem životopis, aby tam měla nějaké dokončené vzdělání. Samozřejmě je to levicová Grünka. Ve světe ji nikdo kromě Lipavského a Fialy nebere vážně. Stalo se i, že ji prostě nikdo oficiálně nepřivítal při příletu. Její kadeřník stál daňové poplatníky 12 000€ tj. cca 300 000 Kč měsíčně. Parazit. Tato soudružka, svazačka, jak z 50tých let, dráždí miliony Němců a naprostá většina je ráda, že skončila. V politice už nemá šanci, dostala trafiku v OSN a to ještě podrazem na zkušené diplomatce, ale to je právě odkladiště pro politické mrtvoly.

1 1
možnosti
JS

No to je ale drzost, on si snad myslí, že může vzpomínat mrtvé vojáky Rudé armády?!

2 1
možnosti
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.