Diskuse k článku: Saakašvili se vrátil na Ukrajinu. Jeho strana prý jde do voleb

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 30.5. 2019 12:44
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
F. Navr8til 30.5.2019 12:44

Saakašvili v Gruzii pohořel, nezískal přízeň voličů a sám se zapojil do korupčních aktivit. Navíc zahájil válku proti Jižní Osetii v domnění, že to bude jen takové "vrtěti psem". Naštěstí k boji s osetinskými a ruskými jednotkami nedošlo, protože gruzínská armáda utíkala rychleji než postupovali její protivníci. Zelenskyj ho pozval na Ukrajinu s cílem, aby Saakašvili dále rozložil mocenskou partu kolem Porošenka.

P. Harabaska 30.5.2019 8:54

Zdalipak Gruzínec Saakašvili na Ukrajině mluví státním jazykem ukrajinštinou nebo rusky a tím porušuje ukrajinské zákony?

T. Šimčík 30.5.2019 1:14

Myslete si o Sašovi co chcete, ale oni z něho během největší kalamity na Ukrajině udělali Oděského gubernátora. A on to ustál a ještě na tom získal. V tom muži musí být něco nepochopitelného co za ním strhává masy a to všude kam jde.

J. Tachovsky 30.5.2019 9:33

No moc to neustal. jeho kamos Porosenko ho brzo vypraskal.

A. Kerbel 29.5.2019 23:41

proc ne, rusacci mu nikdy nezapomenou jak chtel rozbit mafianskou sit propojenou se statnim aparatem v Gruzii a tim tedy snizit vliv Ruska. Holt rusacci jsou na svy mafiany hrdi co jim taky zbyva, kdyz jim uz nic jineho v Rusku nezbylo. Inteligenci povrazdili ci dohnali k uteku, takze nyni uz sami nic nevymysli, leda ukradnou ci koupi za ukradene penize.

R. Zahler 29.5.2019 20:36

Jeden komik udělil občanství druhému komikovi podruhé ! Ukrajina je země komických možností !! :-D I ten Porošenko byl vlastně stejný ko...mik jako tito dva!

M. Hájek 29.5.2019 19:13

Pokud se pan Saakašvili stane prezidentem Ukrajiny, bude to myslím poprvé, co se jeden člověk stihl za svého života stát prezidentem dvou států, z nichž jeden není pravním nástupcem druhého. To poslední dokázal např. Václav Havel, ale to není zdaleka takový

Meisterstück

. Znáte někoho takového? Monarchy, kteří vyženili nebo zdědili druhou korunu nepočítáme. Nejblíž je asi Bernie Sanders, který kadidoval na prezidenta USA a uvažoval i o kandidatuře v Izraeli. Moc bych Michaelovi přál, aby se Ukrajina pod jeho vládou rozpadla a on se stal dotřetice prezidentem nějaké její rozpadlé části. O tom by se pak mohl natočit film v Holywoodu!

P. Harabaska 30.5.2019 8:58

Leckterý velikán se stal rád prezidentem části rozpadlého státu. Hlavně, že byl prezidentem. Ostatně být "nějakým" prezidentem je snem mnoha lidí. Některým se takový sen splnil. Například jeden chtěl být prezidentem státu. Nepovedlo se. Stal se tedy prezidentem aspoň hospodářské komory.

M. Vaněk 29.5.2019 18:53

Ukrajina by mohla vydělat velké peníze, kdyby tam vodila výpravy na prohlídky. Jako v "Zítra vstanu a opařím se čajem". "To je tak vzrušující, Patricku" - úplně vidím Rosůlkovou, nadšenou živými nacisty a rustikálním bordelem ...

Premium

Gott šel měsíc před smrtí do Archivu bezpečnostních složek. Měl čisté svědomí, říká Špátová

Dokumentarista Olga Malířová Špátová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ten titulek musím hned opravit, protože Olga Špátová s Karlem Gottem prožila vlastně roky dva. Už před deseti lety, k...

Premium

Lara Fabian oslaví v Praze narozeniny. Máme exkluzivní přednostní nákup vstupenek

Lara Fabian | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Po dvou letech se 9. června 2020 vrátí do Prahy Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu má k českému publiku...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...