Diskuse k článku

Tu si s někým podá ruku, s dalším si zas plácne. Salvini na plážové tour loví voliče jako ‚muž z lidu‘

Italové berou své srpnové prázdniny u moře velmi vážně a politici se vždy snaží, aby je při tom nijak nerušili, a nepřišli tak o volební hlasy. Lídr krajně pravicové strany Liga Matteo Salvini ale na tradici nemá čas a jeho energická a nepřetržitá kampaň nezná žádná tabu. Když ve čtvrtek oznámil, že s koalicí s protestním Hnutím pěti hvězd (M5S) končí, učinil tak v jaderském letovisku Pescara.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Haraším 12.8.2019 10:06

https://www.blisty.cz/art/96570-richard-gere-a-fasista-matteo-salvini-se-stretli-ohledne-uprchliku.html

P. Haraším 12.8.2019 8:52

zmizel mi příspěvek, kde jsem psal, že je Salvini fašista...že by to byla ona zmiňovaná, páně Aronová, cenzura? Tak znovu, Salvini je ultrapravičák tedy fašista, který za ruské děngi loví své voliče a neváhá porušovat zákony své země, aby se zalíbil.

J. Blatný 11.8.2019 20:22

Vyšinutý moron Černý se jednou ráčil vyjádřit, že je mu "ganz egal", zda například Češi nebo Němci vymřou a jejich kultura zanikne, nebo ne. Že je to přirozený běh věcí. Moc by mne proto zajímalo, proč se diví, že nám je naopak podobně zcela jedno, zda mají některé fatálně přemnožené populace a neschopné národy těžké problémy, a že nechceme, aby je ti lidé řešili migrací do Evropy včetně naší země. Ať si své problémy řeší doma. Americké herecké hvězdy jim na to mohou poslat část svých nemalých úspor. Jinak ať se nemontují do záležitostí cizích svrchovaných zemí. A ty, troubo Černý, běž už konečně do (_!_).

T. Cerny 11.8.2019 17:35

P. Aaron , Vy sice drzite Salvinimu palce ale ja bych se divil , ze by Salvini v jehoz zemi jsou statisice uprchliku , by drzel palci udesnemu cesku , ktere mu neprevezme ani jedineho sirotka. Zpusob mysleni p. Aarona je pathognomonicky abstrusni pro toto Cesko.Cesku muze drzet palce akorat tak Polsko s Rumunskem a Bulharskem , ktere take neprevzalo jedineho sirotka z rad uprchliku.To jsou jedini autochtonni spojenci tohoto Ceska u nas v EU.

T. Cerny 11.8.2019 17:30

P. Bohuš 10.8.2019 19:00

EU mohla být v míru klidu a pohodě, kdyby se nedostali k moci ti neobolševici . Nebýt šílenců, jako Merklová Juncker a dalších tak byl v EU docela klid.

P.Bohus "nenavidi silence" :celosvetove nesmirne obdivovanou p. Merkel a p. Junckera a je velmi hrdy na sveho celosvetove znameho zlodeje Klause , p. Babise , Zeman a Okamuru .I Cesi maji sve elity .Dnsni vyzkum prokazal , ze nejvic sympatisuje s myslenkou EU Irsko a Dansko a nejvic nenavidi nasi EU Cesko s Polskem.

Myslim , ze ta myslenka , ktera se v posledni dobe stale vice u nas diskutuje, udelat koalici statu uvnitr nasi EU , ktere jsou ochotny prijimat uprchliky je vynikajici myslenka. Alespon cesko bude moci uzavrit koalici s ostatnimi vychodnimi staty .I tomu Salvinimu rozumim , protoze Italie je diky tak neuveritelne vychytralym a sobeckym statum jako je Polsko a Cesko nechano na holickach. I kdyz Nemcko prijalo skoro 2 mil. uprchliku

T. Cerny 11.8.2019 17:23

Dnes opet zachranila francouzska humanitarni lod Open Arms asi 120 uprchliku.Na lod se dostavil osobne take Richard Gere aby zachrance s uprchliky podporil. Take Brad Pitt a Georg Cloony, a Robert de Niro vyslovili svoji podporu uprchlikum v nouzi. Jen ominosni Cdesko zastupne zde s p. Aronem , Sejnohou, Bohus , Vesely , pubal, Pluk, Jonas - also kurz und bündig -vsichni obacne ceska -a to take jiste neco vazi.

T. Cerny 11.8.2019 17:18

Mehr als 60 Städte und Kommunen haben sich seitdem zu "sicheren Häfen" erklärt. Städte wie Berlin, Rostock, Düsseldorf oder Tuttlingen verprechen, freiwillig mehr Geflüchtete aufzunehmen. Dass der Zuspruch dafür immer noch groß ist, zeigte ein Spendenaufruf von Jan Böhmermann, der eine Million Euro für die Bewegung einbrachte (SPIEGEL ONLINE).

Vic nez 60 mest v Nemecku se prihlasily jako " bezpecny pristav pro uprchliky.Böhmerman dokazal svoji vyzvou pomoci humanitarnim lodim s uprchliky dostaz za jediny weekend 1 mil. €

P. Aron 11.8.2019 10:35

Salvini je politik, kterého Italům poněkud závidím. Zatím se jim nepodařilo ho koupit ani zastrašit. Držím jemu i Italům palce !

J. Šejnoha 11.8.2019 8:56

Kompaktní kampaň je účinná zejména u politiků, kteří jsou neoblíbení médii.

Já takovou houževnatost oceňuji.

P. Bohuš 11.8.2019 11:18

Kdo jde proti EU je automaticky neoblíben a médii je ostrakizován, špiněn.

P. Veselý 10.8.2019 20:39

Loví voliče?

No on hlavně neloví plaváčky a to je pro voliče to podstatné...

M. Půbal 10.8.2019 19:54

40% italských voličů je ukradeno, jestli chodí po pláži nebo ne, ale že dělá nepříjemná rozhodnutí a je ochoten jít do konfliktu - ve chvíli kdy si západní Evropa dělá z Itálie smetiště. Zbytečná profesorka sociologie stejně jako náš neziskový bulvár by se měli snažit být užiteční, třeba jezdit pro uber.

P. Aron 11.8.2019 10:30

Souhlas !

J. Pluk 10.8.2019 19:36

Vlastně to dělají všichni stejně. Salvini loví voliče na pláži... no a Carola Racketeová a její sympatizanti v podstatě taky.

J. Jonáš 10.8.2019 19:03

Strašně!!! Kdo to kdy viděl!!! Chodit mezi voliče!!!

P. Bohuš 10.8.2019 19:00

EU mohla být v míru klidu a pohodě, kdyby se nedostali k moci ti neobolševici . Nebýt šílenců, jako Merklová Juncker a dalších tak byl v EU docela klid. Tak celou EU totálně rozdrbali rozvrátili rozhádali zaseli jen zlost a nenávist.

P. Aron 11.8.2019 10:31

Přesně tak !

D. Lučanský 10.8.2019 18:04

VIVAT LIGA SEVERU! VIVAT SALVINI VIVAT OKAMURA VIVAT KOTLEBA!!!!!!!!!!!!!!

V. Rybicka 10.8.2019 17:54

Salvini nemůže NIC udělat dobrého nebo lidského. Prostě kdo jde proti EU, tak nemůžeme na něm najít nic positivního. I v té naší údajné svobodě lítá BS, tam kam naši novobí bolševici chtějí.

D. Lučanský 10.8.2019 18:04

Myslíš? Salvini je rozumný.Jako politika ho mám moc rád.Důležité je že je proti čmoudům.EU se dřív či později stejně rozpadne.Na to se těším.Ten brexit dává naději našemu národu.

J. Šejnoha 10.8.2019 18:10

to byla ironie

D. Lučanský 10.8.2019 18:17

To není ironie.To myslím vážně.Opravdu nám Čechům dal brexit velkou naději naději do budoucna.

H. Procházka 10.8.2019 18:42

Zatím se to jeví tak, že brexit dává prachmizernou naději do budoucna Britům, natož Čechům.

P. Bohuš 10.8.2019 18:57

Pokud se Brexit povede a nezanechá na Británii nějaké katastrofální stopy, tak se jím celá EU pomalu , ale jistě bude sypat. Jiné země zjistí, že to de i bez byrokratů z Bruselu... Buď budou muset rázně přitáhnout ostatním opratě a nebo se jím to bude pomalu bortit jako domeček z karet. Pokud pořádně přitáhnou opratě, bude konec EU rychlejší a bolestivější.

H. Procházka 10.8.2019 21:41

Bohušu, vy jste vážně případ. EU na tom bez Británie bude líp, než s ní, politicky a ve skutečnosti i ekonomicky. Svět se nedělí na ty, co utíkají před "byrokraty z Bruselu" a na ty, co se proti nim zatím bojí vystupovat, i když chápu, že někdo holt potřebuje si svět zredukovat na ty hodné a ty zlé, protože jinak by to bylo nad jeho intelektuální schopnosti.

P. Bohuš 10.8.2019 22:19

Bohušu, vy jste vážně případ. EU na tom bez Británie bude líp, než s ní.... ale houby, byl to největší plátce do EU kasy. teď EU budou ty prachy chybět. Ztratili velkého sponzora...

H. Procházka 10.8.2019 22:33

A tohle jste prosím vás sebral kde? Asi vás teď hluboce raním, ale Nigel Farage a dokonce ani Pitomio totiž nejsou zrovna tím nejvěrohodnějším zdrojem informací. Největším plátcem Británie nebyla nikdy, byla na čtvrtém místě za Německem, Francií a Itálií. Hrubý příspěvek činil cca 13 miliard GBP, a za to dostávali přímo 4.3 miliard GBP a nepřímo mezi 30 a 35 miliard GBP. No a v rámci Brexitu dohází k přelivu kapitálu a investic z UK na kontinent, který až dosud představuje hodně přes bilion (s B1) GBP, a to zdaleka ještě nedošlo na opravdové lámání chleba. Mimo jiné právě proto britská ekonomika vstoupila do recese (za letošní rok dosud -0,2%) zatímco kontinent má stále růst. Na stránkách The Sun ovšem už dávno v tom mají jasno: to, že UK je na rozdíl od kontinentu v recesi je prý důkaz toho, že EU se už definitivně potápí a hlavně hurá ven.

D. Lučanský 10.8.2019 19:07

K. Kangaroo: No pokud vím pamatuji si oslavy brexitu jak bylo asi před dvěma lety.Šampanské telko proudem a čeští vlastenci slavili v každém městě.Slyšel jsem z Prahy že tam bylo pronajatých několik hospod a stálo to za to.

Tohle opravdu má smysl.Vidím to kolik lidí se na czexit těší.Pomysli na svojí budoucnost i na ekonomickou stránku.

H. Procházka 10.8.2019 21:45

Šampaňské teklo u Kikiny a pár ani ne tak vlastenců jako spíš hlupáčků se opravdu našlo. Mimochodem on ani to Česko v EU nikdo násilím nedrží, klidně můžete vystoupit hned zítra. No jo, jenže to by čecháčci nejen přišli o výhody, ale už by ani neměli na koho pořád svádět svou vlastní neschopnost.

D. Lučanský 10.8.2019 23:01

Vážně si myslíš že my všichni co jsme bouřlivě slavili brexit že jsme hlupáci? My víme co děláme.Přece by jsi v tom hnusném schenghenském prostoru nechtěl žít na věčné časy. Náš národ je schopný.Jsem hrdý Čech na to že jsme dobrý v hokeji a máme dobrého prezidenta a premiera.To způsobuje mojí hrdnost. Velká Británie udělala dobře že vystoupila.EU řalář národů se rozpadnout musí.Čím dřív tím lépe pro nás.Zkus to procítit srdíčkem.


Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...