Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Vit 8.9.2019 9:55

No to jsou novinky. Kam až sahá lidská blbost

P. Bohuš 8.9.2019 10:15

Starostou P6 se stal prostě úchyl!!! !! To samé Piráti, jako Hřib.

K. Třetí 8.9.2019 10:33

Jenom úchylák vstoupí do strany (KSČ), která vraždí, šikanuje a okrádá své spoluobčany. Jenom úchylák vyplní slůvko kladný v přihlášce do KSČ, když má vyjádřit svůj postoj k událostem po roce 1968, tedy k okupaci rodné země a pobytu okupační armády v rodné zemi. Jenom úchylák může mít rád zemi, která za 44 let (1945-1989) udělala s pomocí místních komoušů z vyspělého Československa proruský koncentrák obehnaný ostnatým drátem a rozvojovou zemi.

P. Bohuš 8.9.2019 11:13

Jenom úchylák vstoupí do strany (KSČ).. řekni to řediteli ČT!!! Nebo Kuberovi. Nebo Pithartovi. Svěrákovi atd. atd. atd....Mi to neříkej , já jsem nikdy nebyl v KSČ! Nemel jsi utíkat z ČR a bojovat za svobodu Československa. Ty jsi sbalil kramle a šel za lepším. Asi jako ti co dnes utíkají z Afriky a Arábie. Teď ze sebe děláš hrdinu. Prostě úchyl jsi akorát ty.;-D!!

K. Třetí 8.9.2019 11:36

Mě Čecha nebudeš poučovat Slovane. Proč lžeš? Mě se díky podrazu "kamaráda" emigrovat nepodařilo. Proč jsi vynechal poslední pasáž ?

Koněv přivezl do Československa ruskou kolonii. Jenom úchylák může mít rád zemi, která za 44 let (1945-1989) udělala s pomocí místních komoušů z vyspělého Československa rozvojovou zemi, proruský koncentrák obehnaný ostnatým drátem.

O. Ondřej 8.9.2019 9:01

Nejsem historik abych hodnotil maršála Koněva. Pokud ale poslouchám rétoriku bolševiků, patrně by v Německu klidně mohli postavit sochu Adolfu Hitlerovi. Za 1. války hrdinně bojoval a mezi valkama pozvedl výrazně jejích ekonomiku....

P. Kmoníček 8.9.2019 9:51

V tom máte naprostou pravdu.

M. Koláček 8.9.2019 10:04

To sice můžete, ale můžete říct proč? Adolf Hitler byl během 1. sv. války druhořadým desátníkem, který měl problémy dodržovat základní postupy. Také tam se začala formovat jeho absurdní nesnášenlivost vůči židům.

CO ce týče generála Koněva, tak to je úplně jiný příběh. Jenžýe vysvětlujte to zmagořeným a propagandou zmateným lidem.

Jenom mimochodem Hitler mezi válkami ekonomiku nepozvedl, jen se díky této rétorice (mluvení o poklesu ekonomiky a kdo za to může) dostal do politických křesel. Tedy to co se děje nyní u některých politiků čr (strašení místo řešení) není taková novinka, jak se zdá.

J. Denemark 8.9.2019 10:14

Evidentně už nestraší jen politici ČR, viz Foldyna nebo zEman, ale i ruští politici, viz naposledy ministr jejich kultury.)

M. Koláček 8.9.2019 10:19

On nestraší, jen se svobodně vyjádřil k faktu, který je více než zjevný. čr obchází totalita a ještě tomu dav na náměstích tleská. Co je pro nás ostuda, tak to, že to vidí i Rusko.

O. Dei 8.9.2019 10:25

jo, rusko se tady rozpíná nejvíc od roku 89, to je fakt. Nikdy Rusko nezasahovalo do vnitřních záležitostí naší země jako to dělá teď. Někomu to ale přijde normální a myslí si, že to dělaj z dobré vůle :DDD

P. Haraším 8.9.2019 11:30

zjevným faktem se Vám zdá, že je demokraticky zvolený starosta prahy 6, nacista? Rusko se díky pátým kolonám v bývalých koloniích opět dostává navrch a opět zdárně manipuluje a překresluje historii k obrazu svému. Rusko zahájilo a také ukončilo druhou světovou válku a náramně na ní zbohatlo...jen československu ukradlo zakarpatskou ukrajinu a Polsku téměř půlku území.

J. Denemark 8.9.2019 11:58

To, co Sovětský svaz ukradl za 40 Československu, by vydalo na celou knihu.)

O. Dei 8.9.2019 12:11

A to nemluvě o tom, jak vysávalo všechny satelity o nerostné suroviny a výrobky "na dluh", který nikdy nemínilo zaplatit a jehož největší část prodal nevýhodně Zeman firmě Falkon Capital. Navíc státu tehdy vznikla škoda vytunelováním minimálně 30 miliard.

O. Dei 8.9.2019 12:13

(z Ruska jsme dostali tehdy zaplaceno pouhých 20% z celého dluhu a tím se pohledávka podle Zemana vyrovnala - ha-ha)

J. Krajíček 8.9.2019 10:23

Samozřejmě, ze Hitler ekonomiku pozved a to tím, ze nastartoval zbrojní výrobu!!! Odbyt měl v CCCP, který mu dodával rudy, uhlí, kaučuk a ropu!

P. Haraším 8.9.2019 11:35

Hitler okupoval naše území, vraždil naše lidi, posílal je do koncentráků, ekonomicky nás ruinoval, zakazoval svobodně se vyjadřovat, nastavil tady totalitní fungování...zatímco Koněv udělal naopak to samé jen s tím rozdílem, že jsme na našeho okupanta museli otročit, ne 6let, ale celkem 45 let a území nám nevrátili. Pak si položte otázku, patří tam socha člověku, který škodil víc než Hitler? Koněv je jen mírnější verzí Stalina a toho tady jaksi nemáme, ale mnozí by to jistojistě uvítali.

J. Truestory 8.9.2019 11:48

Za Hitlera se ale mohlo svobodně podnikat a natáčet skvělé filmy , bez propagandy. Když Burian prášil, U pokladny stál, atd, atd. Děda měl fungující živnost, i díky Koněvovi skončil v bolševickém koncentráku. Mimo živnostníka, byl nepřítelem prcijícího lidu tím, že byl Náčelníkem Sokola Střešovice.:-/

M. Peterka 8.9.2019 8:04

Tomáši Vlachu... To co děláte není správně. Překrucujete fakta. To se nevyplácí.


Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Václav Klaus starší | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Miliardář Jiří Šimáně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...