Diskuse
Asad utekl ze Sýrie. Režim padl, hlásí povstalci a exilová opozice
Povstalci i exilová opozice v neděli nad ránem ohlásili konec režimu syrského autoritářského prezidenta Bašára Asada. Údajně osvobodili Damašek a propustili vězně, nicméně syrská armáda tvrdí, že pokračuje v bojích. Rebelové už vyzvali uprchlé Syřany k návratu do vlasti. Zároveň uvedli, že pracují na dokončení předání moci přechodnému vládnímu orgánu s plnými výkonnými pravomocemi. Prezident ze země uprchl a není jasné, zda je naživu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
BH
B78r36u12n59o 68H55u92m36p52o22l58i40č31e95k
8. 12. 2024 8:29
takže zvítězili ti "naši" a nebo jen se radujeme že vyhnali asada co ho podporovali rusi a iránci? už vidím ty syřanky jak se vrací z evropy aby se mohly zahalit.
2
0
možnosti


















