Diskuse

Asad utekl ze Sýrie. Režim padl, hlásí povstalci a exilová opozice

Povstalci i exilová opozice v neděli nad ránem ohlásili konec režimu syrského autoritářského prezidenta Bašára Asada. Údajně osvobodili Damašek a propustili vězně, nicméně syrská armáda tvrdí, že pokračuje v bojích. Rebelové už vyzvali uprchlé Syřany k návratu do vlasti. Zároveň uvedli, že pracují na dokončení předání moci přechodnému vládnímu orgánu s plnými výkonnými pravomocemi. Prezident ze země uprchl a není jasné, zda je naživu.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

BH

takže zvítězili ti "naši" a nebo jen se radujeme že vyhnali asada co ho podporovali rusi a iránci? už vidím ty syřanky jak se vrací z evropy aby se mohly zahalit.

2 0
možnosti

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.