Neděle 24. ledna 2021svátek má Milena 2 °C sněžení Předplatné LN

Diskuse k článku

Therese Schwarzenbergová: O nacismu jsme se s otcem hádali

Manželka prezidentského kandidáta Karla Schwarzenberga s novináři příliš nekomunikuje. Pár dní před rozhodujícím kolem voleb ale udělala výjimku. V rozhovoru mluvila o sexappealu svého manžela i o nacistické minulosti svého otce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
i. rasmonn 23.1.2013 11:08

.....?

http://www.youtube.com/watch?v=q7tA2UHqx0c

P. Skřivan 23.1.2013 3:22

První dáma mluvící německy,

nebo s německým přízvukem, navíc rakouská šlechtična, tak to by byla prda. Řekl bych, že karikaturisti by si zavzpomínali na Rakousko.

J. Čížek 23.1.2013 11:15

Re: První dáma mluvící německy,

Záleží, jak by zavzpomínali. Jestli nezaujatě a konečně by také přiznali, že monarchie byla dobrá nebo by jen papouškovali lži vyrobené prvorepublikánským režimem následně ještě zdokonalené lží komoušů.

v. čajka 22.1.2013 7:11

Otci imponoval nacismus

německého střihu, se svými semknutými šiky, světelnými dómy, obrovskými přehlídkami, alegorickými průvody, dálnicemi... Ale Therese se více líbil ten machistický, vřelejší, zpěvnější a literálnější fašismus Italského typu...

J. Čížek 22.1.2013 8:37

Re: Otci imponoval nacismus

Vy musíte být velice vzdělaný, když tak všechno víte. Že by druhý Klaus nebo Zeman?

J. Vydra 22.1.2013 16:09

Re: Otci imponoval macismus

kdepak, čajka je rusofil a má to fšechno z ruský ambasády! Ověřeno, šiřte to dál!

J. Čížek 22.1.2013 17:10

Re: Otci imponoval macismus

:-)))

J. Frgalova 22.1.2013 8:49

Re: Otci imponoval nacismus

co to plácáte?

K. Krejčů 21.1.2013 16:18

Paní Schwarzembergová

se hájit nemusí. Český pašalík se jí netýká. A za hříchy svých předků /(pokud existují) není odpovědná.

J. Dobrozemsky 21.1.2013 14:36

Příjemná a milá Hradní dáma prý.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2548-tak-tohle-uz-je-moc-na-hrade-schwarzenbergovy-manzelky-se-hajluje-.aspx Tak tohle už je moc. Na hradě Schwarzenbergovy manželky se hajluje!

L. Křivan 21.1.2013 16:08

Re: Příjemná a milá Hradní dáma prý.

Blbci a rudí hajzzlové tuto lež rozšiřují.

J. Denemark 21.1.2013 16:13

Jan Dobrozemský je univerzální nick štábu M.Zemana

který se objevuje ve všech diskuzích, včetně FB!

M. Komárek 22.1.2013 6:58

To jméno naznačuje,

že chtějí dobro pro tuto zem :-)

S. Netzer 21.1.2013 16:57

Re: Příjemná a milá Hradní dáma prý.

Hrad Hardegg té rodině už nepatří už 300 let, blbe.

J. Vydra 22.1.2013 16:17

Re: Příjemná a milá Hradní dáma

nerozšiřuje lži a pomluvy jako všechny zarudlý chudinky. Už od rána se ví, že zámek nepatří její rodině už 300 let ty trubko nahnilá!

J. Denemark 21.1.2013 13:35

Velmi sympatická a inteligentní dáma...

...na rozdíl od Livie. Vůbec by mi nevadilo, že není Češka a česky neumí. Ostatně, manželka T.G.Masaryka Charlotte byla Američanka.)

J. Kulišek 21.1.2013 15:40

Re: Velmi sympatická a inteligentní dáma...

Vsak ho za to cesti bursni kritisovali

J. Čížek 22.1.2013 6:30

Re: Velmi sympatická a inteligentní dáma...

Však Livie je v podstatě také "cizinka" a nikdo jí to nevyčítal.

J. Frgalova 22.1.2013 8:55

Re: Velmi sympatická a inteligentní dáma...

Přece jen je vidět, že je p.Klausová rodu selského, ba přízemního bez špetky noblesy a nadhledu. Plácá nesmysly ona i její syn podle toho, co je pro jejího muže právě výhodné.

Mě není ale jasné, proč lidi chtějí volit stále tytéž ikony privatizace, tedy muže spjaté s 90 léty, jsme z podstaty my Češi, Moravané a Slezané masochisté, nebo co?

j. kříž 21.1.2013 11:39

.

EU směřuje neodvratně k větší integraci zefektivňování správy a také postihování ekonomických zločinů v česku to může dát dokupy jen nějaká nadřazená jurisdikce z tohoto pohledu pro mě bude zeman vždy klausovým komplicem ve zločinu jejich vzájemná loajalita je základem pro další přikrejvání všemožných tunelů další amnestie a další pardony pro kamarády zbohatlé na zdejším chaosu. Karel jakkoli mám k němu řadu výhrad bude lepším prezidentem bude lépe vnímán zahraničím bude mostem k EU nikoliv příkopem bude signálem i pro nás že už nadešel čas aby batrstvo smluvněopoziční pracky šlo doháje

P. Ruzicka 21.1.2013 11:49

Re: .

Tento fakt by byl pravdivý pouze tehdy, když by EU měla nějakou sílu a velký vliv. Bohužel EU, stejně jako tak euro směřují k zániku. Zatím se to dobře maskuje a dotuje, ale budoucnost to nemá, protože chybí pořádný koncept!

j. kříž 21.1.2013 12:00

Re: .

nezanikne evropa dlouho patřila napůl rusům a američanům dnes chce patřit sama sobě asi je vypracováno hodně scénářů jak ten projekt udržet za jakýchkoliv okolností a nákladů je to věc a dílo které přesahuje životy naše i našich dětí

P. Ruzicka 21.1.2013 13:22

Re: .

Historie ukázala, že to nemůže fungovat už jen kvůli národnostním odlištnostem. Evropa sama sobě ... zní to hezky, ale spíše to tentokrát bude Evropa německá. Lidstvo je neponaučitelné a z toho se musí vycházet.

L. Křivan 21.1.2013 16:09

Re: . Evropa německá ?

Prospělo by ji to.

P. Ruzicka 21.1.2013 16:18

Re: . Evropa německá ?

To si nemyslím, jelikož výsledek toho by byla zase jen diktatura.

K. Zezulka 21.1.2013 11:25

Zde zajímavý příspěvek k tématu

Viz následující:

http://virtually.cz/journal/?q=predstavoval-prezident-schwarzenberg-bezpecnostni-riziko-pro-cesky-stat

J. Čížek 23.1.2013 11:17

Re: Zde zajímavý příspěvek k tématu

http://respekt.ihned.cz/audit-jana-machacka/c1-59170070-zemana-plati-exekutori

P. Ruzicka 21.1.2013 11:20

Celá kampaň se mi hnusí.

Jsou to jen útoky, lži a urážky. Tady je vidět, že nejde vůbec o lidi, ostatně jako předdchozích tři a dvacet let. Dále chci napsat, že nejsem obdivovatelem komunismu a ani socialismu, kterému tu vládli. Nicméně je nutné podotknout, že před rokem '89 lidé měli práci, produktivní práci. Vždyť kolik se vyrobilo nákladních automobilů, autobusů, tramvají, vlaků, lodí. Dost lidí pracovalo i v zemědělství. Často jsem pak slyšel, že je to sice pravda, ale že se vyrábělo na sklad. Vidíte a přitom dost toho nebylo k sehnání. A copak se dnes nevyrábí na sklad? A jaké kvality? Jenže většina výroby se přesunula z evropy pryč. U nás se většina zlikvidovala, aby sem mohl vstoupit slavný zahraniční trh. Šikovné české ručičky se pomalu vytrácí, protože se nemají kde realizovat. Místo toho vládne nejistota, nekolektivnost, podrážení, zlodějna, lži ... atp. Samé pochybné smysly života. Dnes je situace taková, že třetina národa nějakou produktivní čiností živí dvě třetiny národa.

P. Ruzicka 21.1.2013 11:27

Re: Celá kampaň se mi hnusí.

Když však vznikne nějaký finanční problém, zase to musí zaplatit ona třetina. V téhle třetině národa už ale také docházejí peníze a pomalu se z ní stává čtvrtina. Nechci vidět důsledky, až této skupině peníze dojdou. Řešení je několik. Vždycky tyto problémy vyřešila válka. Tentokráte však evropa nebude mezi vítězi. Dalším řešením by bylo opět brát majetky, protože je tu pár jedinců, co ke svým majetkům přišli minimálně prapodivně a že to není malá část naší republiky. No ať se v budoucnu stane cokoliv, nebude to nic dobrého. Myslím však, že je na čase přestat myslet sobecky, jak si to tu odžít v nejlepším blahobytu a začít myslet i na budoucí generace a i na budoucnost naší planety. Zatím to je bohužel tak, že člověk je nejdorším tvorem této planety. A zlepšení je v nedohlednu!

P. Poruban 21.1.2013 11:55

Re: Celá kampaň se mi hnusí.

Víte ono je taky potřeba něčemu rozumět, než začnete kopat na všechny strany. Pokud by jste si přečetl a pochopil pár knížek základů ekonomie, tak tady nebudete vychvalovat, kolik lidí dříve pracovalo v zemědělství. Chápal by jste třeba, co představuje přirozený vývoj. To, že se za komunistů dělalo na sklad a přitom v obchodech chyběla řada základních produktů je přece chyba komunistů, že nedělali to, co je potřeba - nerespektovali trh - a není možný to obracet, jako možnou spásu. Opravdu vyrábět věci, které nikdo nechce není k ničemu. Jen to maří další peníze a neefektivně zatěžuje zdroje. Jak práce tak materiálu. Nic to nepřinese, naopak odebere. Mimochodem socialistické státy dále existují a nijak neprosperují. Viz Kuba a podobně. Všude tam provádí tržní reformy. Váš komentář ukazuje, že základním problémem je vzdělání populace. Nemyslím tím mít papírové vzdělání, ale skutečně rozumět principům a vztahům. Neznalost lidí jako jste vy nese takové jako je Zeman nahorů.


Poslali jste životopis a marně čekáte na reakci. Proč jiným odpovědí, ale vám ne

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jak žádají o práci bílé límečky a jak ty modré? Na koho nasazují personalisté robota? A proč se zájemcům o práci z...

Malý stěhovák pro rodinu. Měřili jsme, který kombík je ten nejlepší

Velký srovnávací test kombíků: Opel, Renault, Kia | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ve velkém testu jsme srovnali tři kompaktní kombíky, které mohou být alternativou populární octavie. Navíc nejsou tak...

Jak bude za času Vodnáře? Býci se dočkají lásky, dařit se bude Pannám

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Vládu na nebi si jednotlivá znamení zvěrokruhu předávají podle toho, jak do nich vstupuje Slunce, což bývá vždy kolem...