Pondělí 17. února 2020svátek má Miloslava 11 °C občasný déšť Předplatné LN

Diskuse k článku: Trump je kvůli údajnému ruskému vlivu na prezidentské volby připraven vypovídat pod přísahou

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 25.1.2018 13:31
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
j. kříž 25.1.2018 13:31

donalde vyklop to))) jak americká diverze eroduje každý stát na planetě jak necháváte zabíjet politiky a financujete hrdlořezy obchodujete z drogama a sviníte svět ochuzeným uranem prasata

J. Nový 25.1.2018 8:59

Samozřejmě že Rusové měli snahu oblivnit volby a bude dobře, když se to odhalí. jen aby se pak američtí sluníčkáři nedivili.

.

"Bývalá kandidátka na prezidentský úřad USA a bývalá ministryně zahraničí Hillary Clintonová byla obviněna z podpory ekonomických zájmů Ruska v jaderném průmyslu USA.

Zprávu zveřejnilo respektované vydavatelství The Hill a odkazuje se přitom na soudní a vládní dokumenty Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI).

V článku se uvádí, že FBI shromáždila důkazy o tom, že zástupci ruského jaderného průmyslu prováděli vydírání, praní špinavých peněz, úplatkářství a manipulace s cílem navýšit "byznys ruského prezidenta Vladimíra Putina" v jaderné energetice USA, vedle toho Hillary Clintonová a její charitativní nadace sloužily jako penězovod pro "špinavé ruské peníze" a nepřímo asistovaly úplatkářství a vydírání za účelem podpory ruských hospodářských zájmů v jaderném průmyslovém odvětví USA.

J. Nový 25.1.2018 8:59

Podle uvedeného listu byly prakticky všechny usvědčující materiály shromážděny již v roce 2009, tedy předtím, než administrativa amerického prezidenta Baracka Obamy v roce 2010 schválila kontroverzní smlouvu, s níž se významný podíl na americkém uranu dostal pod kontrolu Moskvy.

Vyšetřovatelé FBI získali svědecké výpovědi podložené dokumenty, že ruské oficiální osoby poslaly do USA milióny dolarů ve prospěch fondu bývalého prezidenta Billa Clintona, a to ve stejném čase, kdy v úřadu ministra zahraničí pracovala Hillary Clintonová, která přijímala rozhodnutí výhodná pro Moskvu, uvádí zdroj "The Hill"."

P. Dvořák 25.1.2018 10:19

Hmm a můžete sem dát odkaz na ten článek ze kterého čerpáte? Dík :)

M. Vaněk 25.1.2018 8:30

Drahoš v debatě o ruském vlivu na naše prezidentské volby prohlásil k Zemanovi , že " .. Vy věříte BIS, když říká, že na naše volby neexistuje ruský vliv ? Vždyť jsou to TAJNÉ služby !". Tohle jen dokládá, jak i vzdělaní lidé dokážou být zcela dementní, když jsou zvyklí bezmezně důvěřovat médiím a oficiózním floskulím a vůbec nepřemýšlet, jestli obecný přístup ke Službám je vůbec správný, odpovídající demokratickým hodnotám.

J. Novotný 25.1.2018 9:09

Ty tady zas jedeš, Žvaňku. Problém je, že bezcharakterní lidé lžou i pod přísahou. Těžko říct, jestli i Trump. Každopádně tebe už dost lidí slyšelo žvanit "Přísahám na smrt svých dětí, přísahám Bohu, věřte mi" jakoukoli lež, kterou sis mohl pomoci k nějakým penězům nebo jiným výhodám.

M. Vaněk 25.1.2018 8:23

Díky této trapnosti nezůstává z mezinárodní prestiže Spojených Států mezi inteligentními lidmi už skoro nic. Hájit to jsou schopní už jen emigrantští dědulové Apolen a Pomichálek, kterým na stará kolena už těžko přiznat

M. Vaněk 25.1.2018 8:24

... životní omyl.

D. Inzenyr 25.1.2018 8:17

Tak vidite, v Americe si klidne upali Trumpa a v Cechach se smejete Jirimu Drahosovi, kdyz rekne, ze vysledky parlam. voleb ovlivnil Putin. Cetl to zpravach, ke kterym nema pristup, ale Kalousek je ma. A ukazal je Jirkovi.

P. Krůta 25.1.2018 8:14

Existuje někdo, kdo by přísaze tohoto člověka věřil?

Premium

Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

Karlův most v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...

Premium

Podivné zrcadlo z Turnova letí ke Slunci. Česká laboratoř se musela ukázat

TOPTEC Turnov | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ke Slunci odstartovala sonda se speciálním zrcadlem pro sledování korony. Vyvinuli jej čeští výzkumníci v Turnově....

Premium

Češi bydlí stále častěji ve sklepech. K extrémním řešením je nutí drahé nájmy

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Nedostupné bydlení nutí Čechy ke stále extrémnějším řešením bytové situace. Zejména v největších městech už lidé míří i...