Středa 19. února 2020svátek má Patrik 2 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Pidrmann 12.1.2020 20:37

Trump čte knihy?Žasnu.

V. Rybicka 12.1.2020 23:21

Donald sám přiznal, že přečetl za celý život asi tak dvanáct knih. V severní Americe, nikdo nečtě. Pokud nejsi vyloženě v oblasti vyuky a literatury. Kniha ve svobodné společnosti stratila ulný význam, který kniha měla v totalitních státech systémech. Zmám spoustu velice úspěšných lidí, kteří nepřečetli za celý život ani jednu knihu. Kromě odborné literatury. Znám velice úspěšnou a chytrou lékárníci z Hong Kongu, která nevěděla zdali Shakespeara napsal Hamleta nebo Hamlet Shakespeara. Prostě tak to je. A nevypadá to, že by zde byli lidi blbější než třeba v Evropě. Podle Nobelových cen určitě.

O. Kovačič 12.1.2020 23:46

Držitelé Nobelovy ceny jsou ovšem ti, kteří celý život nejen četli, ale i publikovali, takže dávat do souvislosti Trumpovu nesectelost s počtem Nobelovy cen získaných americany je jaksi mimochodne.

V. Rybicka 13.1.2020 0:02

Mluvím o celé sveroamerické společnosti, Sir. Žiju tu dost dlouho, abych věděl, o čem mluvím. Reading is for sissies; to jstě určitě tady taky slyšel. To ŕikal asi tak vše, což?

M. Hájek 13.1.2020 4:51

"Kniha ve svobodné společnosti stratila ulný význam, který kniha měla v totalitních státech systémech. Zmám spoustu velice úspěšných lidí, kteří nepřečetli za celý život ani jednu knihu." --- thumbs up za neobyčejnou upřímnost. To je ovšem jedním z důvodu, proč tzv svobodná společnost prohraje podle mě proti Číně, Rusku. Společnost nevzdělaných lidí orientovaných na konsum, nechápající svou historii ani zákony přírody nezachrání ani pár supermozků, z nichž polovina jsou koupení Číňani a Indové.

T. Krementák 12.1.2020 20:05

Pokud si Trump přečte tuto knihu,

bude to asi první kniha v jeho životě.

V. Rybicka 12.1.2020 18:44

Malá BEZVÝZNAMNÁ zpráva, která má jen jediný cíl. Udělát z Donalda blbce. Levíčácká média dnem a nocí pomalu masírují mozek NEROZHODNÝCH* voličů, kam hodi svůj hlas. Totálně disgusting. A pak se diví, že jim většina lidí nevěří!!!??? Poznámka * O ty se vždy bojuje. Protože levice a pravice je už dávno rozhodnuta koho bude volit. Teď jde o úlné tupany, kteří neví nic o politice. Bohužel, tak to běží ve všech demokratických volbách. Totální tupani rozhodují o naší budoucnosti.

M. Ja 12.1.2020 18:08

Greta pluje plachetnicí do Austrálie: )

https://1url.cz/tzMmX

J. Kouřil 12.1.2020 17:53

Zase lžete, Lidovky!

Trump neřekl, že klimatická změna není hoax, Trump řekl, že je environmentalista, že je pro ochranu životního prostředí. To jsme myslím všichni. jen někteří z nás si k tomu přidávají neexistující problém s CO2, na kterém si chtějí vydělat miliardy nebo si aspoň založit lepší existenci na úkor těch ostatních. [>-][>-]

M. Ce-Tung 12.1.2020 22:48

No a nekteri vydelavaji miliardy z toho, ze na vsechny ostatni kaslou. Paleni fosilnich paliv vytvari znacne mnozstvi skodlivin. Nektere jsou prudce jedovate, nektere az po dlouhodobe expozici a nektere skrze sekundarni efekty. Dioxin je asi nejjedovatejsi sloucenina ktera vznika palenim uhlovodiku s aditivy. Kyslicnik uhelnaty je take prudce jedovaty. Prostredni skupina jsou NOx, SO2, saze, uhlovodiky atd. A na treti pozici je CO2, ktere ovlivnuje atmosfericke jevy, tez zvane globalni oteplovani. Vsechny uvedene znacne skodi lidem, flore i faune.


Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Jak se falšuje maso. Šunku bez „éček“ by nikdo nekoupil, říká odborník

Maso se nejčastěji prodává ve vakuově balených plastových obalech na miskách z... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Podvody s potravinami jsou staré jako lidstvo samo. Jen se postupně změnily metody. „Za záměnu hovězího masa za koňské...

Premium

Karlův most je jen most, stěžují si turisté. Kritika nešetří ani další památky

Karlův most v Praze | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Do Česka loni přijel rekordní počet turistů. Památky si u nich leckdy vysloužily i bizarní recenze na internetu,...