Čtvrtek 27. února 2020svátek má Alexandr 5 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN
Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Pidrmann 12.1.2020 20:37

Trump čte knihy?Žasnu.

V. Rybicka 12.1.2020 23:21

Donald sám přiznal, že přečetl za celý život asi tak dvanáct knih. V severní Americe, nikdo nečtě. Pokud nejsi vyloženě v oblasti vyuky a literatury. Kniha ve svobodné společnosti stratila ulný význam, který kniha měla v totalitních státech systémech. Zmám spoustu velice úspěšných lidí, kteří nepřečetli za celý život ani jednu knihu. Kromě odborné literatury. Znám velice úspěšnou a chytrou lékárníci z Hong Kongu, která nevěděla zdali Shakespeara napsal Hamleta nebo Hamlet Shakespeara. Prostě tak to je. A nevypadá to, že by zde byli lidi blbější než třeba v Evropě. Podle Nobelových cen určitě.

O. Kovačič 12.1.2020 23:46

Držitelé Nobelovy ceny jsou ovšem ti, kteří celý život nejen četli, ale i publikovali, takže dávat do souvislosti Trumpovu nesectelost s počtem Nobelovy cen získaných americany je jaksi mimochodne.

V. Rybicka 13.1.2020 0:02

Mluvím o celé sveroamerické společnosti, Sir. Žiju tu dost dlouho, abych věděl, o čem mluvím. Reading is for sissies; to jstě určitě tady taky slyšel. To ŕikal asi tak vše, což?

M. Hájek 13.1.2020 4:51

"Kniha ve svobodné společnosti stratila ulný význam, který kniha měla v totalitních státech systémech. Zmám spoustu velice úspěšných lidí, kteří nepřečetli za celý život ani jednu knihu." --- thumbs up za neobyčejnou upřímnost. To je ovšem jedním z důvodu, proč tzv svobodná společnost prohraje podle mě proti Číně, Rusku. Společnost nevzdělaných lidí orientovaných na konsum, nechápající svou historii ani zákony přírody nezachrání ani pár supermozků, z nichž polovina jsou koupení Číňani a Indové.


Premium

Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

Folksam je na trhu od roku 1908 a patří k největším švédským pojišťovnám. Od... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

Filip Dolenský, profesionální hráč počítačových her | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...