8. září 2018 11:00 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

Uklízečka v Německu našla v koši drogy za 850 tisíc korun, policie má stopu

Německá policie - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Německá policie - ilustrační foto | foto: Shutterstock

Berlín Neobvyklý nález učinila uklízečka v jednom z nákupních středisek v západoněmeckém městě Neu-Isenburg. V koši, jehož obsah chtěla vysypat, objevila několik balíčků drog. Podle policie by se prodaly za 33 tisíc eur (téměř 850 tisíc korun).

V koši v obchodním centru ve městě ležícím jižně od Frankfurtu nad Mohanem byly podle policie celkem tři kilogramy kokainu, marihuany, hašiše a amfetaminu. Jak se do nádoby na odpadky dostaly, zatím není jasné. „Že by se předchozí majitel (balíčků s drogou) na policii přihlásil, považujeme za nepravděpodobné,“ uvedl policejní mluvčí.

Policisté nicméně prověřují, zda nález nesouvisí s hádkou mezi muži ve věku 21 a 30 let, kterým byla krátce před tím, než pozorná uklízečka na drogy narazila, v obchodě ukradena taška. Když se dozvěděli, že byla již o krádeži informována policie, na nalezení tašky náhle netrvali a z nákupního střediska rychle zmizeli.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz