Diskuse
Americká vláda se chystá uzavřít agenturu pro zahraniční pomoc, řekl Musk
Americká vláda se chystá uzavřít agenturu pro mezinárodní rozvoj (USAID), která je největším americkým oficiálním poskytovatelem zahraniční pomoci. Oznámil to miliardář Elon Musk, jehož prezident Donald Trump pověřil škrty ve státní správě a omezením federálních regulací. Agentura v pondělí rozeslala svým zaměstnancům pokyn, aby do nechodili do jejího washingtonského ústředí.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PP
P77e92t69r 78P27r40u37n61e43r
7. 2. 2025 14:29
Trump a Musk postupně obnovují svobodné a demokratické poměry v USA a omezují americké vměšování do záležitostí jiných států včetně působení na jejich území. Na druhé straně si jdou "za svým", nejsou to žádní idealisté. Bůh jim žehnej.
0
0
možnosti
JH
J85i39r48i 67H90u27m87l
3. 2. 2025 19:37
Elon Musk jeste nevi, ze bude jednoho dne na prikaz Trumpa - pravdepodobne - deportovan. Dopadne stejne jako Bannon, Bolton a Gullianni...
0
2
možnosti

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...


















