Diskuse

Zastavte, než bude pozdě! Trump tlačí na soudy kvůli blokování jeho příkazů

Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek vyzval Nejvyšší soud, aby omezil federálním soudcům možnost vydávat nařízení, jež celostátně blokují kroky jeho administrativy. Šéf Bílého domu se takto vyjádřil v příspěvku na své sociální sítí Truth Social.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

P83e94t79r 86H87a23n55a

21. 3. 2025 9:20

A z mocí soudní padne zcela automaticky celá demokracie a to ve státě, kde to bylo ještě zcela nedávno nemyslitelné.

Pak následuje ovládnutí medií, ať přímo (zničením, svázáním veřejnoprávního prostoru a ostatního nezávislého) nebo nepřímo donucením novinářů k autocenzuře. A poté jen takové nostalgické pořádání jakovoleb s pokračováním vlády gangu Trupmů či Musků nebo jim podobných. Však už to u Vladimíra a jemu podoných s obdivem zkoumá řadu let.

0 0
možnosti
TO

Nezávislé soudy, které řídí prezident. To je ta demokracie. Skoro jako u nás. Jdu blejt.

0 0
možnosti
IV

Čím dál lepší, už se nestydí vyhrožovat i soudům.

A to byly USA demokratickou zemí ještě nedávno.

0 0
možnosti

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.