Úterý 28. ledna 2020svátek má Otýlie 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: Na Ukrajině bojují ruské speciální jednotky, ukazují USA na fotkách

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 88
  • Poslední: 22.4.2014 21:53
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Václavíková 22.4.2014 17:47

Zelení mužíci z Ruska

se objevili na východě Ukrajiny- prohlásila starostka Slavjansku Štepová a vzápětí zmizela neznámo kam.

Tolik z úvodu komentáře v Respektu. Dále je tam pozoruhodný rozbor stávající situace, jenž poukazuje na nový způsob vedení války, jak jej zkouší Putin. I když, až tak nový ve skutečnosti není. A Evropa by se na to měla zavčasu připravit.

J. Zeman 22.4.2014 17:39

No to je skutečně důkaz jako prase.

Nebylo to nafocené někde ve video studiu jako když vysílaly projevy Usámy či přistání US hrdinů na měsíci? :)

P. Helebrant 22.4.2014 18:15

Re: No to je skutečně důkaz jako prase.

Máte nějaký důvěryhodný materiál o tom, že byl Gagarin vůbec někdy v kosmu? Já tomu nevěřím. Podle mě nebyl ani pilot. Byl to jen nějaký dřevorubec, kterého navlékli do uniformy a udělali si z něj opičku pro propagandu. Žádný hmatatelný důkaz o tom, že byl ve vesmíru neexistuje. Jen údajné záběry pořízené SSSR.

S. Vor 22.4.2014 17:00

to ten náš český jaceňuk jim nabídl

pro změnu aby nezůstal pozadu zkrácené doby a snadnější získání krátkodobých víz.

To jich tu máte málo?A ani Schengenské postupy a kritéria nejsou pro naše politiky směrodatnéUrčitě je Zaorálek nadšen cizinecká policie,která je tu dlouhodobě na dvě věci a snad ještě pro okrasu vše zajistí s ministerstvem zahraničí a vše zakreje ministerstvo vnitra jako tu o tom  ranní zprávu na 24,která jim asi ujela,protože se o tom nikde nic nedočtete a mělo to zůstat v tajnosti.

S. Panza 22.4.2014 16:29

Americký viceprezident Joe Biden se v Kyjevě rozšoupnul

Nabídl Ukrajině půjčku celých 50 milionů USD na politické a ekonomické reformy a vojenskou pomoc = auta a vysílačky za 8 milionů. To ten břídil Putin dával jen 15, ale miliard dolarů. Abych byl fér tak USA slíbilo záruky na půjčku 1 miliardy USD, Ale pořád je to 1/15.

Ukrajinci hlavně čekají, že jim někdo zacáluje staré dluhy za plyn a doplatí na nové ceny. Biden slíbil: Američtí experti mají pomoci snížit závislost Ukrajiny na ruském plynu. Putin dával plyn se 30% slevou.

Nemohu si pomoci. Připadá mi to, že USA si chce koupit Ukrajinu tuze levně?

D. Inzenyr 22.4.2014 17:08

Re: Americký viceprezident Joe Biden se v Kyjevě rozšoupnul

Zatimco Rusko nabizelo krome vykupu obligaci take 33% slevu na plyn a penize, tak zapad nabizi mensi castky a jen pujcky. Nemluve o tom, ze Rusove od dob SSSR vyrabeji na UA motory do vrtulniku, raketove motory, letadla Tupolev a tanky. Mysli si nekdo, ze zapad tuto vyrobu zachova? Ne, jen ukradne, co se ukras da, a vse zavre. V tom je ten hlavni problem. Zapad zajima UA jen jako dluznik a jako trh pro vyrobky odjinud. Pred lety vyhral Tupolev tendr na vojenska dopravni letadla pro Evropu. Da se to najit na netu. Kdyby byla UA pro EU partnerem, tak ten tendr nemuseli rusit a vypsat novy, ktery uz vyhral Airbus.

S. Panza 22.4.2014 16:01

Nevěřte všemu co předloží Majdan a amíci schválí. Někdy lžou

Zastoupení Ukrajiny v EU předložilo důkazy o vměšování, granátomet na fotkách je výrazně označen RPG-30,vyráběný od r 2013. Obdobné tvrzení používá ve svém článku i vrchní velitel NATO americký geńerál Breedlove. To,že jde o RPG-30, používaný jen v Rusku, slouží jako důkaz, že ti ozbrojenci jsou příslušníci ruských speciálních sil. U článku Breedlova jsou připojeny původní kvalitní fotky agentury AP, z kterých Kyjev svůj důkaz vyříz. Podívejte se na ně.l

Vyvrátit tvrzení Kyjeva i generála je tak snadné že to zvládne i žák 5.třídy. Na fotkách rozhodně není RPG-30, jehož délka dle specifikace je 1135 mm. Stačí změřit granátomet a výšku muže nea těch fotkách, použít trojčlenku a vyjde nám výška muže 2,5 m.

Takže buďto narukoval bájný ruský bohatýr Ilja Muromec nebo dotyční lžou!

www.euractiv.com/sections/global-europe/ukraine-submits-proof-russian-covert-action-301601

zpravy.idnes.cz/velitel-nato-oznacil-ozbrojence-za-ruske-vojaky-fuz-/zpr_nato.aspx?c=A140418_151605_zpr_nato_inc

P. Helebrant 22.4.2014 16:23

Re: Nevěřte všemu co předloží Majdan a amíci schválí. Někdy lžou

Krycí jméno vám vybrali příšerné, a vůbec se do ČR nehodí. A další věc....už minimálně 10 hodin je venku, že separatisté jsou příslušníci ruských speciálních jednotek, které zasahovaly na Krymu a v Gruzii. A jestli napíšete, že to není pravda, tak na vás podám stížnost přímo řediteli FSB Alexandru Vasilieviči Bortnikovi! A to myslím vážně. Proč máme trpět jen kvůli tomu, že FSB,aby ušetřila, zaměstnává nuly z ulice bez výcviku.

D. Inzenyr 22.4.2014 17:00

Re: Nevěřte všemu co předloží Majdan a amíci schválí. Někdy lžou

Videl jste ty separatisty? Duchodci a duchodkyne, hornici, mladi lide. Pokud je tam nekdo poslan z Ruska, tak je to neco jako jeden z deseti tisic separatistu.

P. Helebrant 22.4.2014 18:09

Re: Nevěřte všemu co předloží Majdan a amíci schválí. Někdy lžou

Tahle vaše neinformovanost nemůže být posunem času mezi Moskvou a ČR. Vy jste prostě jen neschopný příslušník FSB. Jinak to není možné. Separatisté si naběhli s vlastním průzkumem mezi obyvatelstvem, ve kterém se dozvěděli, že 67% obyvatel nechce připojení k Rusku. A protože to jsou příslušníci ruských speciálních sil, tak tápou. Ozbrojené milice se jim vymkly z kontroly a vykrádají lidem byty, vybírají daně, zatýkají lidi, a neustále vykrádají zbrojní sklady. Je jen otázka času, kdy ta věčně opilá banda bude mít víc zbraní než ruské speciální jednotky. Na východě Ukrajiny se začínají bát rusové rusů....Tady konečně dojedete, protože vás z Ukrajiny vyženou rusové, a celý svět se vám bude smát.

S. Panza 22.4.2014 21:53

Nemohu věřit někomu, kdo lže i v snadno ověřitelné věci!

Uplynuly dny a ten údajný raketomet RPG-30, použitý jako důkaz účasti speciálních sil Ruska, stále není raketomet RPG-30. Také ty útočné pušky AK-100,které mají dokázat totéž, stále neexistují. Ani nemohly existovat protože se nikdy nevyráběly.

Když mi takové hovadiny a očividné lži o zbraních podstrkuje bezpečnostní služba Ukrajiny a vrchní velitel NATO , tedy odborníci, kteří by zbraně měli znát, tak už nemohu brát ani jejich další těžko ověřitelná tvrzení.

Obzvláště obdivuji tvrzení toho amerického generála, že to musí být Rusové, protože mají zbraně ruské výroby, které použivá Ruská armáda. Co natom, že je používá i Ukrajinská armáda, z jejíž skladů nyní mizí po tisících, a že stejné Kalašnikovy používají ozbrojené síly desítek států. Prostě přání otcem myšlenky a propaganda za níž by se nestiděl ani Goebles.

U těchto fotek fakt nevím jestli je to pravda. Zato vím o dvou dalších také předložených Kyjevem a odsouhlasených USA, které zcela jistě nejsou  pravdivé.

A. Polcar 22.4.2014 15:17

Stačí se podívat na oficální záběry

jestli tohle je domobrana, tak Milda Zeman je opičák co žere banány od Lukoilu :D Pravda Milda Zeman a jeho pohůnci jsou kojeni z prsu agenta KGB, ale zatím jen mlékem, banány přijdou záhy... Také Milda & SPO-l volají do zbraně a NATO na Ukrajinu, neboť neoznačenou prasárnu co provádějí pohůnci Adolfa Putina je potřeba nějak zlegalizovat... a nejlepší legalizací je boj s NATO. Nemůže přeci vtrhnout armáda vylízanců do suverénní země, i když Vladimír Vladimírovič Hitler má k tomu souhlas vlastních poddaných, že?

I. Gellner 22.4.2014 15:18

Re: Stačí se podívat na oficální záběry

..nemůže..?.... může.

M. Jelínek 22.4.2014 14:38

neprekvapuje

To je jasny ze batuska putler tam ma svoje vychodni hordy zlocinecky

J. Z rokycan 22.4.2014 13:20

Rozlícený magořík píše z cesty .-))))))

Re: ...................

ale k ruským rublům-nět,že hajzle protiruská a rub lová z ruska

22.4.2014 11:10

Josef Kodeš

P. Helebrant 22.4.2014 13:27

Re: Rozlícený magořík píše z cesty .-))))))

S takovými lidmi se nezahazujte a soustřeďte se na svůj úkol. Vysvětlete

občanům ČR jak je Rusko silné a neochvějné. Člověče, asi jsem vás

přecenil. Vy asi nebudete ten nejlepší.

J. Denemark 22.4.2014 13:52

:-D

...

J. Václavíková 22.4.2014 14:14

Re: Rozlícený magořík píše z cesty .-))))))

To vysvětlí snadno. Horší to bude mít s přesvědčováním, že nám od této východní despocie nehrozí, že se nás také pokusí dostat pod svou kuratelu.

J. Tachovský 22.4.2014 13:01

NO a co ma byt ?

Na fotkach z jinych casti sveta jsou zase americke specialni jednotky.

M. Komárek 22.4.2014 13:13

Re: NO a co ma byt ?

A co tam dělají? Zabírají území jako Rusové na Krymu?

I. Gellner 22.4.2014 12:46

Tak prej Muzyčko se 6x trefil na komoru sám

říká Majdanská peokuratura.

V té souvislosti by si mohl p.Feciskanin změnit ikonku

http://img.4plebs.org/boards/pol/thumb/1393/52/1393522839793s.jpg

J. Z rokycan 22.4.2014 12:30

.-)

Neloajální Turci.......Turecko a Rusko se dohodly na zvýšení kapacity plynovodu Blue Stream, který přivádí ruský plyn přes Černé moře do Turecka, ze současných 16 na 19 miliard metrů krychlových ročně.

P. Helebrant 22.4.2014 12:56

Re: .-)

Tleskám, vy jste opravdu kádr. Jen vám chybí ta informovanost. Na školení vám neříkali, jak je to s plynem do Turecka? Ale určitě říkali, vzpomeňte si. Soudruh plukovník o tom určitě mluvil. Napovím vám....proč vznikla válka v Sýrii? Už? Ještě ne? Tak naposledy dělám práci za vás. Plynovod do Evropy přes Sýrii a Turecko z Íránu nebo ze Saudské Arábie. Jinudy to totiž nejde. Už si vzpomínáte? Turkům je jasné, že plynovod v příštích 10 letech určitě nebude, tak nemají na vybranou. Rusáci stojí za Íránem, amíci za SA...nakonac jste vyhráli vy v Moskvě. Ale rozvědčíku Jane z Rokycan, tohle je opravdu naposledy, co za vás dělám vaší diverzní práci. Je mi vás jako rusa líto, ale i mé milosrdenství má své hranice.

J. Z rokycan 22.4.2014 13:02

Re: .-)

Další chovanec z Chocholouškova ústavu unikl k PC... prý se to, ale stává jen jednou za 10 let jak říká pan doktor.-))))

P. Helebrant 22.4.2014 13:16

Re: .-)

Jste můj nejoblíbenější agent FSB na českém internetu, proto se vám snažím pomáhat. Já vím, že mi nemůžete poděkovat, ale věřte mi, že vaší diverzní práci sleduji a až na drobné nedostatky je vynikající. Kéž by naši rozvědčíci měli tak kvalitní kádrovou základnu jako FSB. Patříte na českém internetu k nejlepším a já věřím tomu, že máte předpoklady stát se nejlepším i u SVR nebo GRU. Máte to v sobě, ale stále na sobě musíte pracovat. Věřte si!

L. Max 22.4.2014 16:49

Re: .-)

Zajimave, jak se Jan z Ruska vyzna i v Chocholouskove ustavu, jako Putinuv poskok (agent jeste ne) se pokousi na to jit i psychologicky! :)

E. Sevrát 22.4.2014 13:26

Re: .-)

Není důležité proč a jak.Důležitý je výsledek a tím je navýšení obchodního kontraktu.

J. Venc 22.4.2014 12:21

ten povyk nechápu

... v souladu s tradicí to rusové prostřednictvím nějaké té debaty s občany stejně za čas přiznají ... do té doby budou popírat a lhát, taktéž tradice ... tak proč se tady nesmyslně dohadovat :)

j. kříž 22.4.2014 12:59

Re: ten povyk nechápu

jene lhaní a dezinformace je naprosto standardní strategie používaná naprosto každým od malého děcka po USA nebo Rusko skutečně né nadarmo se říká že účel světí všechny prostředky lžou úplně všichni a všem takovej je už holt náš svět důležité je že se tam zatím moc nestřílí teče voda a lidi fungujou

J. Venc 22.4.2014 13:16

Re: ten povyk nechápu

... samozřejmě souhlasím, koneckonců píšu to tady od samého začátku, lže se na kvadrát, nicméně nelze si nevšimnouti, že to ruské lhaní je jak z kategorie pro děti, není to tak dlouho co se tu naštěstí nekrvavě válčilo na těch diskusích ohledně přítomnosti ruských vojáků na Krymu, už je ruský, tedy to přiznali i ti rusové a já prostě nemohu pochopit proč a ještě s takovou vervou tu ti samí diskutéři co předtím hájili to lhaní ohledně Krymu dělají i v souvislosti s východem Ukrajiny ...

Premium

Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

Velký test on-board kamer | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Profesor Edzard Ernst, odborník na testování účinnosti alternativní medicíny,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...