Čtvrtek 22. dubna 2021svátek má Evženie 3 °C oblačno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Balcar 24.2.2021 9:38

Symbolické vyjádření vzorů současného ruského režimu.

Kdo by si chtěl připomenout, k čemu se putinův režim hlásí, viz např. dokument:

Historie KGB, díly 1-3 na YT

https://www.youtube.com/watch?v=JVPB8I9uWPo

https://www.youtube.com/watch?v=HWFnlu-EiF0

https://www.youtube.com/watch?v=ipiYBZr-AeU

E. Moucha 24.2.2021 11:23

Použiji vaše slova, je to demagogické dílko vydávané za "filmový dokument". Dokažte že tomu tak není

P. Balcar 24.2.2021 11:37

To je mentalita stalinistických bolševiků, soudruhu Moucha: "Dokažte, že jste nevinný!" . Normální je dokazovat vinu, ne aby sprostě osočený musel dokazovat svoji nevinu.

Nebuďte za líného bolševika, a rozporujte filmový dokument argumetnačně! Tak jak jsem to doložil u toho vašeho "dokumentu BBC", což neuvádíte a na co jste už "zapoměl", demagogu.

E. Moucha 24.2.2021 12:56

Vy jste vůbec nic nedoložil. Jen stále jste opakoval že je to démonické dílko. Dolozte kdo tento dokument vypracoval ,pak se budem bavit. Stejně dokumenty existují o zločinech CIA. Věřím tomu že kdybych sem je dal budete tvrdit že jsou to demagogické dílka. Víte vy máte tak trochu jednobarevné vidění světa. Vsechny podobně jako je tomu u KGB se dopouštěli a dopouští stejných zvěrstev a zločinu i jiné zpravodajské služby.

P. Balcar 24.2.2021 15:05

Tak naposledy. Jméno autora "dokumentu BBC" je v titulcích. Dělat z mezistátní clearingové banky instituci stvořenou k financování Hitlera je čirá demagogie. Že to nechápete, je vaše chyba.

Rád se seznámím s historickými dokumenty, které dokládají jak CIA povraždila stejné zástupy lidí Smerš-NKVD-KGB. Jen do toho.

E. Moucha 24.2.2021 17:15

Přečtěte si tento článek možná vám dojde kdo nechal oddělat Kennedyho. Operace Northwoods: Amerika plánovala útoky na vlastní občany " hlavně ten posledni odstavec. Jinak teď se nesmí o zločinech CIA a dalších západních zpravodajských službách psát. Je to stejné jako se za sociku nesmělo psát o zločinech sovětů.

P. Balcar 24.2.2021 19:36

Článek je o soše Dzeržinského a vy blábolíte úplně z cesty.

E. Moucha 24.2.2021 21:14

Rád se seznámím s historickými dokumenty, které dokládají jak CIA povraždila stejné zástupy lidí Smerš-NKVD-KGB. Jen do toho. Jen jsem reagoval na vaší žádost. Vy něco chcete a pak tvrdíte že blábolím z cesty. Měl byste si v té své hlavince udělat skutečně pořádek

P. Balcar 25.2.2021 4:53

Blábolivá hlavinko, zase vám dělá problémy čeština. Konkrétně vid dokonavý slovesa povraždit.

Ještě k tomu konspiračnímu "teď se nesmí o zločinech CIA a dalších západních zpravodajských službách psát". Jak jako nesmí?! Vždyť o nich píšete, vydávají se knihy, mají heslo na wikipedii!

Nic z toho, co uvádíte se nevyrovná sovětské vraždící mašinerii Smerš-NKVD-KGB. Tady soudruzi bolševici západ předhonili už na startovní čáře nejenom plánováním, ale i realizací vraždění.

E. Moucha 25.2.2021 7:23

Nic z toho, co uvádíte se nevyrovná sovětské vraždící mašinerii Smerš-NKVD-KGB. Tady soudruzi bolševici západ předhonili už na startovní čáře nejenom plánováním, ale i realizací vraždění. Mohl byste to nejak doložit že ti které jste jmenoval mají na svědomí víc oběti něž třeba CIA. Tohle je jen vaše tvrzení bez jasných důkazů. Tak se předvěďte. Už jsem psal že mám problémy s češtinou ale nejsme ve škole a nepíšeme diktát

P. Balcar 25.2.2021 10:00

Pokud si platete minulý dokonavý čas "povraždili" s budoucím, pak to má vliv na chápání smyslu věty.

Vy jste sliboval, že sem dáte dokumenty, tak sem s nimi!

E. Moucha 25.2.2021 11:51

Já vám dal odkaz na název jedné akce kterou američtí generálové připravovali za pomoci CIA proti Kubě kdy neváhali vraždit vlastní občany. Ještě jsem vám dal podnět k zamyšlení proč zemřel Kennedy. Kdy už pochopíte že se všichni dopouštěli a dopouští zvěrstev a zločinů vše v zájmu moci a peněz.

P. Balcar 25.2.2021 14:30

Stále jste nedoložil žádné důkazy o tom, že by povraždili tolik spoluobčanů jako sovětské tajné služby.

E. Moucha 25.2.2021 18:26

Víte co " Hledej Šmudlo hledej" nemohu vám sem dát všechny zločiny tajných služeb CIA. To by sem napsal moc příspěvků

P. Balcar 27.2.2021 9:48

Džeržinského Čeka - GPU (OGPU), pod jeho vedením povraždila půl milionu lidí.

Relativizovat zločiny kata bolševické revoluce Džeržinského může jen bolševický šmejd s hodně pokřiveným ulhaným charakterem.

E. Moucha 27.2.2021 11:42

Vy osobně o charakteru nemluvte, svými urážkami dokazuje že máte hodně pokřivený. Nikdy jsem netvrdil že se SSSR a v dnešní Rusko nedopouštěli zvěrstev a zločinů. Jen tvrdím že se toho dopouštěli i jiní což je právě mezi námi ten rozdíl. Pomalu se otevírají trezory s tajnými dokumenty které ukazují že není vše jak se tvrdí. V mnohých se ukáže že ne přímo CIA se dopustila těch vražd ale tím že třeba udělala v některém státě podpořila některou skupinu která potom měla nadvědomí statisíce lidských obětí. Taková Al Kajda je jejich dítě

P. Balcar 28.2.2021 10:17

Pouze pojmenovávám skutečnost: Vy "jen" dáváte na stejnou úroveň plánování nějakého pošahaných vojáků v USA s milionovým masovým vražděním Čeky a následovníků v SSSR.

Že váš obehraný relativizující flašinet vytáhnete vždy u rusáckých zločinů a zvěrstev? Nějak jsem si nevšiml, jak píšete v diskusi k článku o čemkoliv v USA, že "Rusové to dělají taky!".

E. Moucha 28.2.2021 11:34

Bohužel ti pošahaní vojáci jak tvrdíte mají v rukou zbraně a nejedná se o řadové vojáky ale generály. Mohl byste mi dát odkaz na některý článek zde na Lidovkách abych mohl na něj reagovat " Rusové to dělají taky ". Já jsem zatím zde nezaznamenal článek v kterém by se psalo o sochách které mají něco společného ze CIA. Vy se tady taky když je nějaký průšvih v USA moc nevyjadřujete ale nic si z toho nedělejte nejste z vaší skupiny sám. Když se článek týká SSSR a Ruska máte zavařené klávesnice a je tady na stovku příspěvků ale jak je článek o průšvihu v USA tak nic někdy do deseti příspěvků a to ani jeden z vaší skupiny. Vy máte jednobarevné vidění světa

P. Balcar 28.2.2021 12:09

Potřebujete všechno strkat pod nos, neschopný lenochu? "když je nějaký průšvih v USA", tak vyjadřuji (viz např. útok na Capitol), jen tam není tolik fanatických trotlů jako vy a kolektiv soudruhů politruků jako je Vaněk a podobní.

E. Moucha 28.2.2021 17:04

Vy po mně chcete neustále to co tvrdím doložit dokumentem ale když já chci něco po vás tak jsem neschopný lenoch. Ono se v Rusku stalo něco podobného jako útok na Kapitol. Doložte že některý z těch kteří jsou podobni p. Vaňkovi nebo on sám někdy napsal že Sověti nebo Rusové se dopustili zločinů a zvěrstev jako píšu já. To zase budete okecávat ale důkaz mi nedáte. Vy nemůžete ani jeden příspěvek napsat bez toho aby jste někoho neurážel? Skutečně jste charakter a inteligent tak jako absolvent pomocné školy

P. Balcar 28.2.2021 19:29

Inu: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.", ale vy se pak upejpáte jako slečinka.

Tohle je váš charakter: " Vy nemůžete ani jeden příspěvek napsat bez toho aby jste někoho neurážel? Skutečně jste charakter a inteligent tak jako absolvent pomocné školy"!!!

"Stejně dokumenty existují o zločinech CIA." Jenže podstané je, že neexistují stejné zločiny CIA jako Čeky. Pořád jenom žvaníte, a žádný jste nedoložil.

Máte mentalitu stalinistických bolševiků.

E. Moucha 28.2.2021 19:59

Proč pořád si vybíráte jen to co se vám hodí. Odpovězte. Který z diskutujících podobných p. Vaňkovi tvrdí že Rusko se dopouští zločinů?

P. Balcar 28.2.2021 20:19

To že se od Vaňka v něčem odlišujete, neznamená, že mu a jemu podobným nestojíte po boku, soudruhu Moucha.

E. Moucha 1.3.2021 7:10

Ano odlišují se nejen od nich ale i od vás,tím že nevidím svět jednobarevný. Zvěrstva a zločinů se dopouštějí všichni ale každý jiným způsobem ale konečný výsledek je stejný umírají nevinní lidé. Je naprosto jedno jestli Čeka vraždila osobně nebo CIA způsobila někde nějaký převrat v němž umírali lidé. Výsledek je stejný.

P. Balcar 2.3.2021 8:20

Výsledek není stejný. Čekisti mají na rukou krev milionů spoluobčanů.

E. Moucha 2.3.2021 11:29

Ještě pár vašich příspěvků a ty počty podle vás půjdou do deseti milionů. Když jste psal svůj první příspěvek tak jste napsal jen půl milionu a teď miliony. Škoda že v tom článku o CIA nejsou počty těch jejich obětí abych mohli porovnat. Takhle je to diskuze o ničem.

P. Balcar 3.3.2021 5:22

Teror Čeky včetně Rudé armády a nástupnických organizací Čeky jde do až desítek milionů obětí podle HISTORIKŮ, vy obyčejný prosťáčku. viz např. :

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sovětské_válečné_zločiny

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rudý_teror

https://cs.wikipedia.org/wiki/Velká_čistka

O ničem je vaše pamět, vy taky nic neudržíte. A co neudržíte nebo vytěsníte, to si dolžete a demagogicky překroutíte, aby z toho Rusáci nevycházeli tak špatně a oponenta jste napadl argumentačním faulem.

Toto jsem psal o pár příspěvků výše: "27.2.2021 9:48 Džeržinského Čeka - GPU (OGPU), pod jeho vedením povraždila půl milionu lidí."

Historické dokumenty, které by dokládaly jak CIA povraždila stejné zástupy lidí Čeka-Smerš-NKVD-KGB, jste nedodal a ani nejste schopen dodat, protože nic srovnatelného se na druhé straně nestalo.

E. Moucha 3.3.2021 7:55

Ten příspěvek v kterém jste psal o půl milionu nesouhlasi s tím který jste napsal. P.Balcar 2.3.2021 8:20

Výsledek není stejný. Čekisti mají na rukou krev milionů spoluobčanů. Přečtěte si na Wiki něco o Central Intelligence Agency pak k tomu přidejte US Army a všechno dejte dohromady a možná přidejte že si skutečně nemají co vyčítat

P. Balcar 3.3.2021 8:33

Proč není stejný? Schválně, jestli na to někdy přijdete.

Sčítání nechám na vás. Jestli si odkazované vůbec někdy přečtete. Zatím máte neznalosti svědčící o opaku.

E. Moucha 3.3.2021 15:38

Velice pečlivě jsem si přečetl ty odkazy je to skutečně hrůza což jsem nikdy o tom nepolemizoval že se to stalo. Ale Vy stále tvrdíte že toho udělali víc než CIA a US Army. Že jsou to čučkaři. V tom mém odkazu co se týká CIA je toho taky hodně. Atentáty, převraty na jejich základě docházelo ke konfliktům a válkám které měli a mají na svědomí miliony lidských životů, miliony obyvatel opustili své domovy. Jejich zásluhou vznikla i Al-Kajdá která má prý na svědomí útok na dvojčata kdy neschopností FBI a CIA zahynulo na 3000 lidí. Jednou jsem se vás ptal ale nedokázal jste odpovědět. Po které válce které vedlo SSSR nebo Rusko umírají na použití zbraní lidé i po desítkách let jako je tomu USA které vedlo válku ve Vietnamu? https://www.reflex.cz/clanek/fotogalerie/103340/desive-pozustatky-valky-ve-vietnamu-deti-agenta-orange-se-rodi-dosud-postizene.html

https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1081058-agent-orange-a-napalm-symboly-valky-ve-vietnamu-zabijeji-dodnes


Jsme inspektoři, ohlásili se agenti do Vrbětic. Později se ozval výbuch

Lidé v okolí Vrbětic protestovali po výbuších proti skladu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Přijeli do muničních skladů ve Vrběticích a prokázali se jako zaměstnanci ostravské firmy Imex Group. Jednalo se však o...

Muž z Imex Group: Do beden k odeslání by se ve Vrběticích nikdo nedostal

Vjezd do bývalých muničních skladů ve Vrběticích | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Sklady ve Vrběticích na Zlínsku, které podle českých tajných služeb vyhodili do povětří ruští tajní agenti, měla...

Války budoucnosti mohou probíhat v lidské mysli, říká bezpečnostní analytička

Kristina Soukupová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Její znalosti sice využívají vojáci a jeden kolega ji prý s nadsázkou navrhl jmenovat čestnou generálkou britské...