9. září 2019 20:57, aktualizováno  21:13 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

V rezidenční čtvrti v nizozemském Dordrechtu po střelbě zemřeli 3 lidé. Údajně střílel policista na svou rodinu

Policie místo zajistila a zůstává zde do pozdních nočních hodin. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Policie místo zajistila a zůstává zde do pozdních nočních hodin. | foto: Reuters

Dordrecht (Nizozemsko) V nizozemském městě Dordrecht nedaleko Rotterdamu v pondělí večer přišli o život při střelbě v jednom domě tři lidé. Jeden člověk byl vážně zraněn, uvedla policie. Podle deníku De Telegraaf zastřelil policista členy své rodiny a pak zbraň obrátil proti sobě, jednoho člověka rovněž zranil.

Podle serveru telegraaf.nl je na místě 15 policejních aut, dvě sanitky, vrtulník, hasiči a mnoho policistů, kteří uzavřeli okolí. Okolnosti incidentu nejsou známy.

Po střelbě v nizozemském Dordrechtu zemřeli 3 lidé.
Policie místo zajistila a zůstává zde do pozdních nočních hodin.

Starosta města Wouter Kolff na twitteru napsal, že v Dordrechtu se stal „vážný incident, při němž se střílelo“. Dodal, že jede na místo.

ČTK

Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení
Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení

Policisté na Královéhradecku zahájili trestní stíhání tří lidí a jedné firmy, kteří údajně nesou odpovědnost za tragédii. Ta se odehrála před dvěma lety, jejímž následkem osmiletý chlapec po operaci mandlí upadl do kómatu.