Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Ve Francii havaroval autobus s fanoušky

Svět

  15:29
PAŘÍŽ - Dnes brzy nad ránem havaroval u Paříže autobus s fotbalovými fanoušky: nejméně dva lidé zemřeli a čtyři další jsou těžce zranění. Autobus vezl příznivce prvoligového klubu Olympique Marseille, kteří mířili na dnešní zápas svého týmu do přímořského Le Havre.

Dnes brzy nad ránem havaroval u Paříže autobus s fotbalovými fanoušky: nejméně dva lidé zemřeli a čtyři další jsou těžce foto: ČTK

V autobuse cestovalo celkem 47 lidí, když vozidlo narazilo do pilíře dálničního mostu poblíž Fontainebleau. Podle policie zatím není jasné, co nehodu způsobilo. Nic totiž nenapovídá tomu, že by autobus jel nepřiměřenou rychlostí, nebo že by řidič, který se při srážce lehce zranil, před jízdou pil alkohol.

Kromě čtyř těžce zraněných se dalších 15 fanoušků zranilo lehce. Šéf Olympique Marseille Pape Diouf po nehodě na internetových stránkách francouzské fotbalové ligy oznámil, že dnešní zápas v Le Havre bude odložen.
Autor:

Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde
Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde

Na cestách může být péče o pleť a pokožku náročná. Abyste s sebou nemusela neustále nosit denní a noční krém, sérum, balzám či masku, přišla...