Neděle 28. února 2021svátek má Lumír 7 °C polojasno Předplatné LN
Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Balcar 12.1.2021 7:59

Kvalita článku z ČTK je opět taková, že budu citovat sám sebe z 11.12.2020 6:53

... Když se řekne test na covid, tak je potřeba napsat jaký! Jinak má informace pramalou vypovídací hodnotu, viz studie o křížových pozitivitách na protilátky, kdy bylo zjištěno, že protilátky IgG nebo IgM mají i lidé, kteří se se SarsCoV2 vůbec nesetkali a imunitní reakci u nich vyvolal jiný koronavirus.

Doplnění: že Sars-cov-2 nepochází z Číny nepodporuje "část médií", ale všechna stranická média v ČLR .

Nyní k origilálnímu článku publikovaném v British Journal of Dermatology https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.1111/bjd.19804

Citace:

PCR výtěr nebyl proveden.

Provedli jsme imunohistochemicky vyšetřování nukleokapsidových antigenů SARS-CoV-2

provedli analýzu RNA-FISH pomocí Hulu FISH společnosti Pixel Biotech

J. Paleček 12.1.2021 9:02

Geniální, vy jste určitě schopen výběrem zdrojů a jejich kompilaci dokázat i to že je zemékoule placatá a ještě tomu uvěřit.

P. Balcar 12.1.2021 22:19

To jsou skutečná objektivní fakta, citovaná z publikované vědecké práce, která vadí vaší zarudlé ideologické zaslepenosti, soudruhu Křivane. Žádná věcná argumentace k tématu a rovnou opět křivě demagogicky osočujete z vámi vybájených nesmyslů. Víc než dementní slintání jste nezvládl a podle "hloubky" vašich "myšlenek" jste sám "placatý" na mozek.

Zaujala mne na té práci ještě jedna skutečnost, jejíž vypíchnutí se vám nebude líbit. V práci je uvedená Investment Banking, Citigroup, London. Citigroup má bankovní a investiční aktivity v Číně. Vědecky se podílela asi těžko, takže jak, grantem? Zaplatila výzkum hledající "pacienta nula" v Itálii, tj. mimo ČLR? To by byl hezký anální alpinismus do rekta čínských komunistických soudruhů, který ale korespodnuje se sponzorskými aktivitami jiných v ČLR podnikajících firem. U nás např. kellnerův Home Credit sponzoroval kampaň na podporu rudé Číny v ČR.

J. Paleček 12.1.2021 23:58

Jo lumíku, všichni jsou podplacení Číňany nebo Putinem.

PS. "PCR výtěr nebyl proveden". On se už někde v listopadu 2019 prováděl PCR COVID-19? Ostatní co píšete je jen bla-bla-bla.

P. Balcar 13.1.2021 9:29

Propagaci ČLR v ČR platil Home Credit. Co na tom nechápete, blablo?

PCR test je přímý test, na rozdíl od nepřímých indikativních testů, a je na místě otázka proč na biologickém materiálu nebyl proveden?

J. Paleček 13.1.2021 10:22

Článek prošel úplným recenzním řízením v odborném časopise. Proti tomu je názor nějakého lumika vcelku zanedbatelný. A nezapomeňte se večer kouknout do chladničky, jestli tam není nějaký Číňan.

PS. PCR je metoda rychlého a spolehlivého odhalení, zda člověk není v DANÝ MOMENT nakažen. To nejspíš v listopadu 2019 asi nikoho nenapadlo. Pokud máte problém s tím jak se nakládá s biologickým materiálem, obraťte se přímo na autora. Spojení na něj je uvedeno v jiném zde zveřejněném příspěvku.

P. Balcar 13.1.2021 21:59

No a co? Že vy zase nevíte, co je recenznzovaný článek?

Opět ukazujete, že žvaníte o něčem, čemu vůbec nerozumíte. a to ani po 9 měsících s covidem a testováním! Tady svoje ignorantsví a tupost na nikoho dalšího nehodíte.

PCR je jedna z nejpomalejších testovacích metod!!! Pro svoji vysokou průkaznost se používá pro ověřování výsledků indikativních (rychlo)testů.

Všechny testy jsou se vztahují k DOBĚ ODBĚRU vzorku. Jinak by italští vědci nemohli testovat v roce 2020 materiál odebraný na podzim 2019 na přítomnost coronaviru, retardovaný "logiku"! V roce 2019 se neprováděly PCR testy na Sars-cov-2, ale ani v práci uvedené provedené indikativní testy! Práce byla zpracována až během roku 2020, takže vaše opakovaná připomínka, že PCR testy na Sars-cov-2 se v roce 2019 nedělaly, je naprosto irelevalentní!!!

J. Paleček 14.1.2021 0:08

Ach jo lumíku vy neználku, musím vás poučit, protože se zase mýlíte, tak pro jistotu cituji z wikipedie, "V náročnějších odborných a vědeckých časopisech, které se snaží uveřejňovat jen kvalitní příspěvky, prochází každý došlý příspěvek recenzním řízením". Snad nechcete tvrdit, že časopis který studii zveřejnil není dostatečně seriózní.

Že vy jste si recenzi spletl s reverzem.

Správně, v listopadu 2019 nikdo nemohl provést PCR a jestli lze takový test provést na biologickém materiálu skladovaném několik měsíců z úplně jiných důvodů, tak o tom velice pochybuji, no můžete mne poučit nějakým odborným odkazem.

Závěr. Váš úvodní příspěvek je opět jen ideologický nesmysl, který nemá oporu ve faktech.

P. Balcar 14.1.2021 9:15

Poučujete, ale zase nevíte o čem. Recenzní řízení je, že si to přečte několik dalších lidí z oboru, kteří na rozdíl od vás rozumí tomu o čem se píše. Nic víc. Není to zárukou kvality nebo metodické bezchybnosti. Citace z wiki, která se vám nehodila do krámu, k heslu "peer review": "Zhruba polovina je také chybných z hlediska způsobu vědecké práce,[8] čemuž peer review nezabrání."

Opět váš dvojí metr - nepřímé indikativními testy potvrzující ideologicky správný pohled propagovaný čínskými komunisty na původ covidu jsou v pořádku, ale o možnosti provedení PCR testů, které by přímo potvrdili přítomnost RNA coronaviru "velice pochybujete". Přitom ani 9 měsících s covidem nejste schopen správně posoudit rychlost testů.

Jste dementní ulhaný zoufalec, který dělá z černého čtverce bílý kruh, tak jak to mají komuisti rádi.

J. Paleček 14.1.2021 10:28

"Recenzní řízení je, že si to přečte několik dalších lidí z oboru, kteří na rozdíl od vás rozumí tomu o čem se píše".

Aha, to jste mne dostal lumíku. Tak vy jste znalec nad těmi odborníky co studii recenzovali a nezjistili žádné pochybení, přesto, že máte vzdělání jen na výměnu pojistek. Divím se, proč renomovaný časopis nepožádal o recenzi i vás. No to je k popukání.;-D;-D;-D

Takže o tom jestli lze po 9 měsících po odebrání vzorku provést PCR test nic nevíte. Myslel jsem si to.

P. Balcar 15.1.2021 4:59

Vy se dostáváte sám se svojí hloupostí, kterou neváháte veřejně manifestovat.

Ke znalosti obecných principů recenzního řízení není potřeba být " znalec nad těmi odborníky", ale pouze znát obecné postupy při publikování v impaktovaných časopisech s peer review. Pořád jste ještě nepochopil, že recenzní řízení neznamená bezchybnost vědecké práce nebo potvrzení správnosti zvolené metodiky.

PCR test lze samozřejmě provést i po 9 měsících, jde o to jak se odebraný materiál skladuje, kolik ho je a co s ním kdo dělá/dělal. Když s ním mohli plýtvat na dva nepřímé indikativní testy, proč neprovedli PCR test? Protože to nebylo v zadání najít pacienta nula v Itálii na podzim 2019?

J. Paleček 15.1.2021 8:36

Aha lumíku, tak konečně jste přiznal barvu. Za neprovedeným PCR testem najednou může zadání a né Číňané prostřednictvím britské banky jak jste paranoidně naznačoval. Co bylo zadáním vám ovšem uniklo a k tomu by se mimo jiné PCR test ovšem hodil. Vy jste si nepřečetl ani název té studie recesisto, pardon recenzisto.

P. Balcar 15.1.2021 8:50

To jste jenom zase něco nepochopil, zpomalenče.

Zadání propagace ČLR v ČR kellnerovou Home Credit se odvíjelo od přání komunistického politbyra na šíření pozitivního obrazu ČLR v zahraničí. Nejedná se o žádnou paranoiu, ale zdokumentovaný případ.

Stranická čínská média prokazatelně šíří konspirační teorie o vzniku Sars-cov-2 mimo ČLR. Nejraději mají, když to říkají ústa někoho jiného, ideálně autority jako WHO, vědce a pod., koho pak mohou citovat.

J. Paleček 15.1.2021 10:21

Lumíku, logika asi nebude vaše nejsilnější stránka. To vy jste britskou banku přilepil přes Home Credit k Číňanům a teď jako vždy kličkujete.

PS. Už jste si dohledal jaké bylo zadání té studie. Z toho se nevymotáte. Tak to vzdejte reverzisto a vlastní neschopnost nesvádějte na druhé.

P. Balcar 15.1.2021 20:57

Opět si berete do úst slova, jejichž smysl vám očividně uniká. Vaši ideologicky správně rudou logiku jste už předvedl.

Papaouškováním mých příspěvků to už nevylepšíte, opožděnče.

J. Paleček 16.1.2021 0:58

Chyba je ve vysílači, zkuste vyměnit pojistky recidivisto.;-D;-D;-D

P. Balcar 16.1.2021 6:50

Pokoušel jsem se o smysluplnou diskusi, ale vidím, že s ignorantským senilním id.otem.

J. Paleček 16.1.2021 12:55

Pouhé pokrytectví pane Balcare, smysluplná diskuze skončila v okamžiku když jste názory druhé strany nazval "dementní slintání..."

P. Balcar 16.1.2021 19:00

Smyslupná diskuse ani nezačala, když jste hned přišel s iracionálním obviněním: "...vy jste určitě schopen výběrem zdrojů a jejich kompilaci dokázat i to že je zemékoule placatá a ještě tomu uvěřit."

J. Paleček 16.1.2021 19:46

Pane Balcare to vy jste se přes Home Credit pokusil zatáhl britskou banku do spolupráce s Čínou ve snaze tak trochu poplivat obsah studie. Studii přeci nefinancoval Home Credit. Na to mnou použité srovnání, které není urážlivé sedí.

To se o vašem "smysluplném" hulvátském vyjadřování (dementní slintání) zrovna říci nedá. Na vás platí co není z hůry dáno v apatyce nekoupíte.

P. Balcar 17.1.2021 3:54

No vzhledem k tomu, že neudržíte smysl sdělení a motáte páté přes deváté, tak konstatování, že jste retardovaný dement souhlasí se skutečností.


Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

Mord v hospodě U Dvou koček. Zloději odnesli cigarety, víno a ruce oběti

Rituální vražda v pražské hospodě U Dvou koček. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Okolo pouličních lamp tančily roje vloček. Sníh propůjčil pražským ulicím něžný a romantický vzhled. Jen jediné...