Diskuse k článku

Velký bratr pořád bdí, napsal ruský novinář. Dostal pokutu za zneužití svobody slova

Soud ve východosibiřském Jakutsku ve čtvrtek potrestal pokutou 30 000 rublů (přes 10 000 Kč) novináře Michaila Romanovova za „zneužití svobody slova“. Uvedla to agentura Interfax. List Jakutsk večernij, pro který novinář pracuje, se chce odvolat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Podešva 25.7.2019 16:38

A v Rusku je nějaká "svoboda slova" ? Jak se projevuje ?

J. Truestory 25.7.2019 16:42

Nijak. Jelikož tam nikdy nebyla , není a za současné diktatury kuního xichta ani nebude.

J. Podešva 25.7.2019 16:55

A za co tedy dotyčný dostal tu pokutu ?

P. Min 25.7.2019 21:15

Možná ten Putin nakonec vypadá lépe než ty. Ale netrénuje na Lidovkách. Viď, odborníku

P. Min 25.7.2019 17:14

No víc než v Česku. V Česku vás vyhodí z diskuze, jakmile opakovaně nebudete odpovědně jásat nad rusofobijí. No. V Rusku mají Komersant. Koukněte a budete čumět tak, že vám nepůjde zavřít ta vaše moudrá tlamka. Vy jste asi Jiří Jil z Jílového. Ne ?

J. Truestory 25.7.2019 16:29

No , jestli dostal "jen" tolik , tak může mluvit v Říši Zla, kde ještě nedávno za stejné a podobné věci popravovali ranou do týla , o štěstí.

P. Min 25.7.2019 16:01

Starejte se a pravdivě raději o svojí zemi a nebuďte pořád v něčím to žoldu. Uděláte, vy novinářové, mnohem lépe. Denně nějaký skoro skandál v Rusku. To je jakási agitace a pod ? Brrrr.

J. Truestory 25.7.2019 16:27

Mine, ještě jsi neodpověděl , jestli máte v tržnici, dobré boty na běhání. Ale myslím opravdu adidas, ne více pruhů , více adidas.

P. Min 25.7.2019 17:08

Tak za prvé. Muži odvážný, co údajně dezertoval. Dále. Nejsem nijak povinný vám na cokoli odpovídat. Ne ? Natož honem. Vy jste od SA batalionu ? Manýry na to máte. A o jaké to tržnici povídáte a mluvíte? Jdu občas se podívat na trh, farmer market, na amiš. Tak kopačky a podobně zatím nevedou. Jste jinak OK ? Vy jste asi nějak z té politiky přetažený. Ne ? Raději pořádně bojujte proti komunizmu. Zase pošlou nějakého Trockého s jeho tlupou, případně Lenina a bude se zase střílet z Aurory.

J. Truestory 25.7.2019 17:21

Mine, dle tvého nicku , jsme zde všichni přesvědčeni, že jsi Vietnamec. Nepovídám, ale psal jsem o Holešovické tržnici, v Praze 7 , kde to vy, Vietnamci okupujete, Můj boj proti komunismu , nikoliv komunizu už vyznamenal Václav Havel , 28.10. 1991 na Hradě.

P. Min 25.7.2019 21:13

Ty jsi tady ani ne měsíc a už meleš, že, ... my všichni předpokládáme.... . Na rozdíl od tebe jsem Čech s českými kořeny. Předpokládáš teda dost blbě. Venca ti možná dal metál, to mi jako docela stačí. No ale proti komunizmu musíš přece bojovat dál. Ne ? Nebo zajeď omrknout tvůj hotel na Šumavě. To uděláš lépe. Jenom mi moc nesedí to, že když jsi tak úspěšný maník, že tady plýtváš svým časem. Máš nick, který jsi si vyrobil asi sám. Mně ho vybyli lidovky před drahně lety. To jsi možná ještě neměl ten hotel. Prý Truestory. Umíš to i přeložit ? Občas tady něco nasmolíš a s chybami. Tak nevím.

E. Noham 25.7.2019 16:36

čúro min 5. „Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude na světě lidí víc hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé. Já znám mnoho vzdělaných hlupáků.“

J. Vyrobík 25.7.2019 17:01

Jmenuj mi své známe a já ti řeknu jaký jsi!


Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Václav Klaus starší | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Miliardář Jiří Šimáně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...