18. srpna 2019 18:21 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

VIDEO: Američan měl při bouřce obrovské štěstí, blesk udeřil těsně vedle něj

Těsně vedle Američana udeřil blesk. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Těsně vedle Američana udeřil blesk. | foto: Facebook, Romulus McNeill

HORRY COUNTY Američana jménem Romulus McNeill ve čtvrtek v městečku Horry County málem zasáhl blesk. Školní kamery ukazují, jak se muž snažil rychle přejít ulici a blesk udeřil těsně vedle něj.

Školní kamery zachytily ve čtvrtek nevídanou podívanou. Poradce na tamní technické univerzitě Romulus McNeill se rozhodl, že i přes velkou bouřku dojde ke svému autu. Netušil však, co ho na cestě potká. 

„Viděl jsem jenom světlo a pak mi cuklo v noze,“ vypráví o incidentu McNeill. Jednalo se však o blesk, který ve velké rychlosti McNeill nerozeznal. „Bylo to šílené, nikdy bych nikomu tuto situaci nepřál,“ řekl pro zpravodajský deník ABC 15.

„Má obrovské štěstí, že je na živu,“ hodnotil incident Ed Piotrowski. „Pokud slyšíte hrom a vidíte blesky, tak nejste v bezpečí,“ radil čtenářům Piotrowski.

Lidovky.cz

Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení
Po operaci mandlí upadl chlapec do kómatu, začalo trestní řízení

Policisté na Královéhradecku zahájili trestní stíhání tří lidí a jedné firmy, kteří údajně nesou odpovědnost za tragédii. Ta se odehrála před dvěma lety, jejímž následkem osmiletý chlapec po operaci mandlí upadl do kómatu.