22. března 2018 15:51 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

VIDEO: Slovenskému premiérovi Pellegrinimu vypadl z kapsy podezřelý předmět

Premiérovi Pellegrinimu vypadl podezřelý předmět. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Premiérovi Pellegrinimu vypadl podezřelý předmět. | foto: Youtube.com/ Slovak Streamers

BRATISLAVA/PRAHA Ve funkci byl nový slovenský premiér Peter Pellegrini jen pár hodin a už se kolem něj začaly šířit spekulace. Na videu z pondělní tiskové konference, které se šíří internetem, je vidět, jak premiérovi z náprsní kapsy vypadl podezřelý sáček. Slovenská média začala okamžitě spekulovat, zda nemohlo jít o drogy.

Předmět podobný sáčku s bílou látkou premiérovi vypadl, když z náprsní kapsy vyndaval mobilní telefon. Rychle ho však sbalil do ruky, aby si ho nikdo nevšiml. Pozoruhodně na celou událost však reagoval předseda koaliční strany Most-Híd Béla Bugár, který seděl na tiskové konferenci vedle premiéra.

Mluvčí premiéra Martin Dorčák uvedl, že premiérovi z kapsy vypadlo párátko, spekulace o drogách jsou podle něj nesmysl.

Lidovky.cz

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?
3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na světě. Pád na hlavičku, opaření nebo vdechnutí předmětu patří mezi nejčastější úrazy dětí. Jak je správně ošetřit, aby následky byly co nejmírnější?

Najdete na Lidovky.cz