16. září 2018 12:29 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

VIDEO: Reportér předstírá, že jím lomcuje vítr z hurikánu. Za ním chodí lidé v šortkách

Reportér předstírající, že povětrnostní situace je o něco více dramatická, než... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Reportér předstírající, že povětrnostní situace je o něco více dramatická, než... | foto: Twitter

WILMINGTON Snaha podat co nejdramatičtější reportáž z místa řádění hurikánu Florence skončila pro reportéra Mika Seidela posměchem na sociálních sítích. Zatímco Seidel předstírá, že má díky větru problém stát na jednom místě, dvojice mužů se v pozadí prochází v šortkách a viditelně nemá s poryvy větru žádný problém.

Seidel stojí na ulici poblíž reklamního poutače a neustále přešlapuje na místě, jako kdyby se snažil udržovat rovnováhu v prudkých poryvech větru. V tmavě modré bundě se snaží dramaticky reportovat pro kanál Weather Channel, divákům sděluje, že vítr fouká až rychlostí 60 mil za hodinu (necelých 100 kilometrů za hodinu). 

Dramatické divadélko mu ale „naruší“ dva mladíci, kteří se do záběru dostanou za ním. Ti se totiž po ulici procházejí v šortkách „jako by se nechumelilo“.

Bleskově reagující uživatelé sociálních sítích začali záznam Seidelovy reportáže okamžitě sdílet a doplňovat o pobavené komentáře. „Takové drama! Chlápek tady zatíná jako o život a za ním se normálně procházející dva kluci,“ píše jeden z uživatelů Facebooku.

Jiní zase zaznamenali, že se reportér podle vysoké trávy v pozadí navíc naklání na špatnou stranu a s větrem ve skutečnosti vůbec nemá problém. Kdyby se za reportáže o počasí udělovaly Oscary, Mike Seidel by tak byl rozhodně mezi horkými kandidáty na zlatou sošku.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz