Úterý 6. června 2023, svátek má Norbert
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Vražda Češky v Indii byla nebývale surová, prokázala pitva

Svět

  12:11
DILLÍ - Česká turistka, jejíž tělo bylo ve středu nalezeno v hotelu v západoindickém státě Góa, byla před smrtí vystavena surovému násilí a měla větší počet bodných a řezných ran. Podle nedělní zprávy listu The Times of India to prokázala sobotní pitva. Pachatelem vraždy byl podle vyšetřovatelů dívčin přítel, který se k činu přiznal.
Vražda (ilustrační foto)

Vražda (ilustrační foto) foto: Shutterstock

Mrtvou čtyřiadvacetiletou ženu našla policie v noci na středu v penzionu na pláži ve městě Kalangut ve státě Góa. Měla bodná zranění na hrudi a řeznou ránu na krku. K vraždě se týž den přiznal její devatenáctiletý partner, na něhož byla uvalena vazba.

VÍCE ZDE:

Indické úřady s pitvou vyčkaly do soboty, protože se kvůli ověření totožnosti zemřelé ženy obrátily na velvyslanectví České republiky v Dillí.

Podle indických médií nelze spoléhat na identifikaci přítelem zavražděné, protože ten figuruje v případu jako hlavní podezřelý.

Po příjezdu českého konzula byla v sobotu pitva provedena. Na těle mrtvé bylo podle The Times of India nalezeno 11, podle jiných médií až 19 zranění. Jedno z nich podle lékařů dokládá, že žena před smrtí prudce hlavou narazila na zeď. Smrtelné bylo bodnutí nožem do spodní části týla.

Sexuální útok prokázán nebyl, ale s konečným závěrem lékaři čekají na výsledek laboratorních analýz. Ty by měly potvrdit i případné požití narkotik.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!