Úterý 21. září 2021, svátek má Matouš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Vyjádření ke Gaze byla chyba

Česká republika nemá podle ministra zahraničí Karla Schwarzenberga důvod omlouvat se za nedorozumění, které svým vyjádřením způsobil mluvčí premiéra Mirka Topolánka pro české předsednictví EU Jiří Potužník, byť šlo o "vážnou chybu". Mluvčí v sobotu v první reakci na izraelskou pozemní ofenzivu do Gazy označil postup Izraele za defenzivní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jarda

Re: Za chyby se neomlouvá

Meli jsme jeste jednoho ministra zahranici jako K. Schwarzenberg, jmenoval se Jan Masaryk a taky Thutmosum zavazel, vydrzel jen tyden pote co uchvatili moc.

0/0
7.1.2009 4:10

Thutmose

Za chyby se neomlouvá

Na ty se zapomíná, neboť není proč se omlouvat. Tenhle moula nejen, že nemá zahraniční praxi v diplomacii, kterou nikdy nedělal, ale je to navíc ještě slon v porcelánu. Kdyby radši držel hubu a cumlal dýmku v bačkorách u krbu na Orlíku.

0/0
7.1.2009 0:14

Ozzy

Francouzi z Kanady stoji na strane Palestincu!

In an editorial on Wednesday, Mr. Pratte acknowledged that “the majority of Quebeckers are on the side of the Palestinians

Vive le Québec Libre!

0/0
6.1.2009 11:05

žaba(k) na prameni

Re: Vyjímka potvrzuje pravidlo

Ale je úplatnej. Každej je úplatnej.

Jenže je tak bohatej, že na úplatek pro knížepána nikdo nemá. A Karlštejn mu nedaj, to nejde, to je národní kultůrní tentononc (památka).

Možná Bill Gates by ho mohl uplatit, ale ten ho nepotřebuje podplácet.......

Proto mu úplatek nikdo nenabízí......

0/0
6.1.2009 9:54

so

neco o izraelskych a palestinskych raketach

http://palestinian.ning.com/forum/topics/the-other-side-of-the-story

0/0
6.1.2009 6:24

Jaroslav

Re: Vyjádření ke Gaze byla chyba

Ovsem je velmi podstatne co na to rekne nas politicky uvedomely soudruh kocour. ;-P

0/0
6.1.2009 4:07

Ozzy

!

Lidske zrudy ve vedeni Izraele populisticky rozpoutaly masakr na zenach a detech , jen aby si zachranily koryta

pri nadchazejicich volbach.Zaminkou poslouzil radikalni Hamas (prospikovany agenty Mossadu) se svymi

neefektivnimi podomacku vyrobenymi raketami (500 raket ma jednoho mrtveho).Za tento nelidsky cin vsak budeme v budoucnu platit vsichni.Na malem uzemi Gazy je pres pul milionu deti a z nich po tomto traumatu vyrostou novi radikalove, tzv.teroriste (drive partysani).Vse probiha podle planu USA "Stret civilizaci" (, protoze Rusko tvrdohlave odmita roli strasaka Zapadu). Je velmi smutne,ze ve vedeni naseho statu jsou zkorumpovani zbabelci , kteri se boji rict pravdu.Neni malych narodu, ale malych lidi.

0/0
6.1.2009 4:03

kocour

Vyjádření ke Gaze byla chyba

No a ? Stejne na tom uplne hov/no zalezi, co na to Cesko rekne.

0/0
6.1.2009 1:43

pf

Re: Paroubek?

myslím, že jsi se dostatečně odkryl :-D

0/0
6.1.2009 0:51

Hanibal

Re: Řekl pravdu, ale "svět chce být klamán"!

Tedy Bidlo vy nikdy ve svých děsivých projevech nezklamete a vždycky jsou přesně k tématu, o kterém se diskutuje. Jste jinak zdráv?

0/0
5.1.2009 21:08

Bidlo

Řekl pravdu, ale "svět chce být klamán"!

PS ...... furt je to lerpší, než když Kikina furt lhal o letuškách!!Rv;-D

0/0
5.1.2009 19:58

objektivny

Re: Izrael spamätaj sa!

Sudr.Romann,spamatuj sa, uz aj Voltaire sa musi obracat v hrobe z toho platku,co z neho citujes Rv.

0/0
5.1.2009 19:42

Romann

Izrael spamätaj sa!

Izraelu vládne krutý vojenský režim, ktorý čoraz výraznejšie nadobúda prvky apartheidu. Má zákony, ktoré legalizujú mučenie. Má zákony, ktoré zaručujú každému Židovi kdekoľvek na svete automaticky izraelské občianstvo, ktoré rovnako automaticky upierate všetkým Palestínčanom vyhnaným z ich rodnej krajiny. Palestínčania nemajú právo bývať ani v oblastiach, ktoré sú zákonom rezervované pre Židov. Nie sú zastúpení vo vláde, štátnej správe či verejnom živote. Odopierate im základné služby ako vodovod, elektrina, kanalizácia, dláždené cesty. Šaronova vláda dokonca schválila návrh zákona, ktorý by dovolil prideľovanie štátnej pôdy iba Židom. Vašimi väznicami prešlo od roku 1967 trištvrte milióna Palestínčanov, čo je takmer tretina ich počtu na okupovaných územiach. Dnes väzníte dokonca aj tri stovky detí vo veku do šestnásť rokov, odsúdených často len za to, že v zúfalstve hádzali do vašich vojakov kamene. Urobili ste z okupovaných území jednu veľkú väznicu, nepriedušne uzavretú klietku, z ktorej sa chce palestínsky národ oslobodiť. Nezamieňajte si príčiny a následky. Ten, kto má v rukách moc, má aj oveľa väčšiu zodpovednosť. Ak chcete byť svojho štátu hodní, naučte sa s ňou zaobchádzať. Hľadajte osvietených politikov, hľadajte svojho židovského Gorbačova. Ďalej na: http://voltaire.netkosice.sk, ikona TREZOR spravodajstvo, téma: Slobodu Palestíne!

0/0
5.1.2009 17:27

Daniel

Omylem jsem rekl pravdu

Cesi omylem rekli pravdu, timto se EU omlouvame a dame si priste pozor, abychom citovali jen s oficialnich materialu EU. To je legrace!

0/0
5.1.2009 14:16

lada

Oprava

;-€

www.prop.sk

;-O

0/0
5.1.2009 12:23

lada

Podivejte se na video

;-€

www.proip.sk

;-O

0/0
5.1.2009 12:23

Arnošt

Vyjímka potvrzuje pravidlo

Jediný normální neúplatný člověk v naší politice ve  státě prorostlém korupcí =============================Schwarzenberg

0/0
5.1.2009 11:53

51

Re: Letadlová loď teroru BERE VODU:

Tak, tak. Ale mluv za sebe.

http://www.youtube.com/watch?v=q36LIaxXYP0

Uvidíme jak dlouho to tu vydrží.

0/0
5.1.2009 10:31

commiesdwon

pane Potužníku v žádném případě neodstupujte

Izrael napadl Gazu za účelem ochrany svých obyvatel před raketovými útoky, takže buďte v klidu, pokládat funkci kvůli takovým drbanům jako jsou ti z Hamasu je nanejvýš absurdní. Útok na Hamas je tvrdý, ale co by asi dělala jakákoliv jiná země kdyby ji sousedi ostřelovali? Část veřejnosti i velká část politiků EU si asi přeje stav před invazí, tzn. běžet v jižním Izraeli několikrát denně do krytu, to je postoj EU! A ti dementi to považují asi za normální!...neuvěřitelné!

0/0
5.1.2009 9:53

jazve

Re: Odkus se berou rakety?

Evo,rakety Kásam jsou jenom kovové roury naplněné hnojivem a cukrem.Jejich dolet se odvíjí od poměru a množství složek.Takovou "raketu"si vyrobí každý kutil a stojí pár šupů.

0/0
5.1.2009 9:37

Never Dhimmi

Hanba všem lhářům EU v čele s poserou z ČR

Z toho co čtu, se mi chce zvracet. Jaký může být další osud evropy, když už lžou takové morální autority jako šlechta (sice bývalá, ale to na věci nic nemění).

Izrael je demokratická země, v níž si i arabi můžou žít kvalitní život, když pracují a chovají se slušně.

Tzv. Palestina není nic jiného než konglomerát teroristů, od kterých se distancují i ostatní muslimové. Umí jen vydatně řvát a natahovat ruce.

Izrael měl udělat jednu věc. Rordělit Gazu na území boje a míru. At se ti stateční Palestinci, co se netají tím, že by chtěli vyhnat Židy do moře utkají se svým nepřítelem čelem. Že na to nemají ? Tak at drží hubu a krok ! Když dráždíte tygra klackem není se co divit, že po vás vystartuje.

0/0
5.1.2009 9:36

David

Jak vždy, můj jmenovče, lžeš jako normalizační Rudé práívo

USA nikdy nedávali Izraeli 6 mld USD ročně. Nikdy jim nemuseli dávat na potraviny. V šedesátých letech pouze financovali (celkem kumulovaně cca 600 mil. USD) zemědělské projekty. USA nyní dávají cca 2 mld, většina je vojenská pomoc. Ty dvě mld USD jsou cca 1,5% HDP Izraele. Určitě se hodí, ale Izrael by vydržel i bez nic. Ostatně cca polovina je stejně půjčka, kterou musí vrátit. A už dávno neplatí původní princip parity stejné pomoci Arabům a Izreali, Arabům už Američani dávají víc (i bez Iráku - to jsou speciální peníze).

Naopak finanční pomoc UN, EU, Arabů, Peršanů atd. je víc než HDP Západního břehu a Gazy a nez ní by ty holoprdelníci pochvípali hlady. A to i na tom Západím břehu.

A kde si to ověřit? Tzv. Green book USAID. Je to oficiální dokument americké vlády předkládaný Kongresu pro schvalování peněz na americkou zahraniční pomoc. A v ropzporu s pohádkami různých "znalců", obsahuje i prachy na vojenskou pomoc - t.j. obsahuje všechyn prachy.

0/0
5.1.2009 9:11

Libor.w

Re: Odkus se berou rakety?

Chyba Izrael nedostává ročně miliardy dolarů na jídlo ale na nejmodernější a nejúčinější zbraně aby se mohl hájit útokům pávě takových lotrů jako je Hamás.

0/0
5.1.2009 8:45

alimu

Re: Odkus se berou rakety?

bingo ;-DR^

0/0
5.1.2009 8:19

alimu

Re: halt seš, knížo, diplomat ....

jen tak mimochodem, audit ukázal,  že nedokáže vysvětlit původ svých mega. kDYBY SE NEJEDNALO O KORUPCI, DOKÁZAL BY TO VYSVĚTLIT.  Takže knížecí slovo. ;-D 

O vyjádření toho degena  o UCK za to mít můžeš. Faktem je, že je uznal a předtím s nima často chlastal. A nevadila a nevadí mu jejich kriminalita, včetně vražd a distribuce heroinu a možná i horší věci.

K jeho selektivní podpoře terorismu, když se mu to zrovna hodí, nemohu nic dodat. Rv

0/0
5.1.2009 8:19

Jezinka

Re: Odkus se berou rakety?

No, ona není raketa jako raketa. Některé se dají vyrobit doma v garáži za předpokladu potřebných znalostí matematiky, chemie...

Některé jsou na vysoké technické úrovni a stojí víc jak rozpočet některé země třetího světa.

Je na vás abyste posoudila, které která strana konfliktu má. 

0/0
5.1.2009 8:15

alimu

Re: halt seš, knížo, diplomat ....

Švarcenberg svržení komunismu nepomohl, natož svými penězi. Za jeho svržení můžeš podšěkovat Gorbimu. Kníže naopak po převratu běžel do ČSFR privatizovat. Co se týče Temelína, jeho vyjádření v rakouských a německých prostředcích jsou poněkud jiná. A všichni naši politici v českých masmédiích Temelín hájí, takže nevybočuje z řady, není to nic knížecího :-) V Gaze se jako vyjednavač diskvalifikoval předem.  Pokud to nechápeš, jsi ještě inteligenčně zaostalejší než kníže ;-D

0/0
5.1.2009 8:14

David

Re: Odkus se berou rakety?

Zeptala jsi se odkud bere Israel penize na jaderne a chemicke zbrane??

Israel je preci tak chudy ze musi dostavat na jidlo rocne 6 miliard dolaru od Ameriky.

0/0
5.1.2009 8:11

jouda

Kádáfího nadace

nebude škoda.Podle toho co tahle nadace financovala nechápu její sídlo v Praze.Není vyloučena možnost,že je to jen zástěrka vedlejšího financování Arabesek k nákupu zbraní apod.podloudných činností Islámu.Takže žádná omluva.Hamás není pro EU partnerem a Potužník se vyjádřil dobře.Rv

0/0
5.1.2009 8:11

Eva Malá

Odkus se berou rakety?

Všechno chápu, jen bych se strašně někoho chtěla zeptat, kde chudí Palestinci berou rakety a odkud je odpalují, kdo jim je dodává - prodává a kolik to stojí peněz? Proč tohle nejde zastavit? Neměli by raději stavět školy a nemocnice a snažit se normálně žít? Kde se kupují rakety, na trhu?

0/0
5.1.2009 7:53

Talent funguje, když se nastartuje v mozku. Odemkněte ho, radí Jan Mühlfeit

Premium Dvaadvacet let pracoval ve firmě Microsoft po boku Billa Gatese. V byznysu se dostal na vrchol, ale také zažil strmý...

„Očkovat sa nechcu, je v tom sajrajt.“ Reportáž z obce, kde odmítají vakcínu

Premium Vyškovec je obec, kde se nejméně lidí z celé země nechalo očkovat proti koronaviru – jen necelých sedmnáct procent. V...

Když dva jsou málo. 5 pravd o sexu ve třech, které vám zatím nikdo neřekl

Premium Sex ve třech. Někdy o něm snil kdekdo z nás. Pojďme ovšem pohlédnout pravdě do očí. Pokud do své ložnice přizvete další...