11. listopadu 2017 6:00 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

Z manažerky banky vymítačkou. Duchové vypadají jako Swayze ve filmu Duch, říká Britka

Suzanne Gillová se vzdala práce bankéřky a stala se médiem. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Suzanne Gillová se vzdala práce bankéřky a stala se médiem. | foto: Suzanne Gill

PRAHA Vzdala se skvěle placené práce manažerky banky, aby se stala exorcistkou. Pětačtyřicetiletá Britka, která prý viděla duchy odjakživa, teď pomáhá rodinám vyhánět zlé přízraky z domů. Duchové prý vypadají jako Patrick Swayze ve filmu Duch.

„Moji průvodci spirituálním světem na mě dohlíželi celý život,“ řekla pro deník Mirror  Suzanne Gillová. Bankéřka, která se vzdala své skvěle placené práce, se v současnosti živí vymítáním duchů. Uvědomila si totiž, že stíny, které celý život vídala, byli duchové.

Gillová tvrdí, že vidí, slyší i cítí přízraky a její podivné vize vypadají podobně, jako je vyobrazena postava Patricka Swayzeho ve filmu Duch. Svůj dar prý měla odjakživa, naplno se mu začala věnovat až poté, co hovořila s indiánskými duchy, které nazývá duchovními průvodci.

Patrick Swayze a Demi Moore ve filmu Duch.

Patrick Swayze a Demi Moore ve filmu Duch.

Právě tito „průvodci“ ji přesvědčili, ať se vzdá své kariéry a stane se vymítačkou duchů. V současnosti se tak Gillová věnuje „očišťování domů od přízraků“.

„Dlouho a hluboce jsem přemýšlela, jestli se mám odhodlat k tomuto kroku, ale nakonec jsem zatím šla. Byla to taková zkouška víry. Jsem teď schopná dělat cokoliv. Určitě jsem udělala dobré rozhodnutí, protože v den, kdy jsem podala výpověď, jsem obdržela patnáct telefonátů od lidí, kteří žádali mou pomoc jako média,“ řekla pětačtyřicetiletá Gillová, která teď pracuje jako profesionální médium.

Už jako dítě se prý Suzanne vídala postavy kolem jejich rodinného domu. Až o několik let později pochopila, proč je ostatní neviděli. Byli to duchové.

„Všichni vypadají tak reálně. Jediný způsob jakým mohu odlišit duchy od lidských bytostí je, že duchové mají kolem sebe jistou zářící auru. Podobně jako Patrick Swayze ve filmu Duch,“ vysvětlila Gillová.

První důkaz o tom, že si všechno jen nevymýšlí prý dala svým přátelům v patnácti letech. Jeden z duchů jí prý řekl, že její známá, která nemohla mít děti, bude těhotná. O rok později se ženě prý skutečně narodilo dítě. Dobrovolně tak začala pomáhat ostatním.

V pětadvaceti letech prováděla ještě jako bankéřka první „očištění“ domu od zlých duchů. Celý proces podle ní probíhá jako určitá forma exorcismu, kdy postupně prochází dům, hledá chladná místa a pokouší se zahnat zlé duchy do jedné místnosti, kde je případně uzavře přes noc a ráno je vypustí pryč z domu.

V současnosti se Gillová živí už jen jako médium. Má poradnu, čte lidem z ruky, nebo vymítá zlé duchy z domů.

mhMartin Hampejs

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz