Úterý 28. ledna 2020svátek má Otýlie 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: ‚Zakažte francouzskou vlajku, symbol genocidy.‘ Britský student jde proti všem

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 94
  • Poslední: 3.1.2016 4:11
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
D. Šimáček 3.1.2016 4:11

Zakažte sdílení vědomostí s entitami které toho ještě nedorostly. Jinak je pravda, že za valnou většinu světového zla může západní civilizace. Kdyby jiným civilizačním okruhům nepředávala své znalosti a produkty, bylo by mnohem míň obětí (hlavně z důvodu, že by se nikdy nenarodily). Stejně tak džihádisté řítící se na velbloudech mávajíc na palicema šavlemi (byť z damascénské oceli) by byli pro smích.

K. Kladiva 2.1.2016 2:46

Univerzitu prosím přejmenovat po Ntokozovi Qwabem.

J. Babicka 1.1.2016 23:04

Černožští studenti se také zasazují o vymazání s historie postavu preasidenta Wilsona, odstranění jeho pomníků a přejmenování všeho co je spojeno s jeho jménem,

J. Urban 1.1.2016 18:07

"Britský" student? Napište, že je to nějaký pošahaný frustrovaný uctívač pedofila. Nebude to sice politicky korektní, ale bude to pravda.

J. Schwarz 1.1.2016 16:53

A ještě - náš "uvědomělý a jistě náležitě pokrokový" čmáral dá do titulku "britský student" Ntokozo Kwabe - jistě by napsal - kdyby Ntokozo Kwabe studoval na Karlově univerzitě v Praze - že se jedná o studenta českého.

P. Ritter 1.1.2016 17:21

Popravdě řečeno je i u nás dost lidí s exotickými jmény a považujeme je za Čechy - dokonce i poněkud barevnější jako například zpěvák Sámer Issa (narozený v Sýrii) nebo Ray Koranteng, jehož vzdělání tvoří pouze CEVRO Institut, který založila a provozuje ODS a je pravicovou obdobou komunistického VUMLu..

J. Tobby 1.1.2016 15:37

Takovejch debilů tu bude vyřvávat čím dál víc.

J. Schwarz 1.1.2016 15:21

Bravo! Jen mi nejde do hlavy proč studovav v Británii nežádá spíš zákaz britské vlajky než francouzské. Pokud by ovšem jeho snaha měla za výsledek že by si víc britů uvědomilo co za pitomost je ten multikulturalismus a jaké rasistické a pokrytecké svině podobné onomu "studentovi" Ntokozo Kwabe si za svoje peníze pěstují bylo by to vynikající. Mohlo by to být prvním krokem k tomu, aby podobné ptáčky poslali šupem domů do pralesa. "Studentovi" nevadí skutečné genocidní války mezi domorodými africkými kmeny, je mu jedno že by se o "bohatství Afriky" nikdy nedozvěděl nebýt vynálezů evropských bělochů. Přijímá dárky a namísto vděku žvaní o tom že si "jen bere drobty" - a tohle je ovoce kulturního marxismu - nenávistní a agresivní spratci opouštějící západní univerzity. Jako Pol Pot a Ieng Sary potažmo další "vůdcové revoluce" bojující za "odbělení" všeho. Myslím že je na čase začít naopak bránit "bílou" Evropu proti drzým ublížencům i těm z nás, co je navádějí.

R. Tesařík 1.1.2016 15:14

Budoucí předseda evopské komise. Akorát přesně tak blbej jak má být.

J. Tachovský 1.1.2016 14:58

Hlupak. V kolonialni dobe se meli cernosi lepe.

P. Janos 1.1.2016 14:17

Svět se v pr*el obrací.

j. kříž 1.1.2016 14:09

v EU nemůže soužití nikdy fungovat protože EU nemá tradici silného a establišmentem podporovaného policejního dohledu jako je v USA proto buňky nejradikálnějších džíhádistů spokojeně vegetují v německu 19pomatenců přiletělo do spojených států z hamburku nikoliv z kábulu milionová migrační vlna dnes zajistí prostředky a možnosti milionům radikálů a americkému cirkusu s terorismem na mnoho let dopředu

M. Prokop 1.1.2016 14:04

Fofrem toho magora odlifrovat na Universitu Patrice Lumumby. Tam bude nepochybně spokojen, i ti ostatní trotlové na fotografiích.

M. Šurgot 1.1.2016 13:50

Nároky všech přistěhovalců v Evropě budou už jen dál stoupat a na žebříčku nesmyslů, které budou požadovat, se objeví ještě mnoho závažnějších položek, nad kterými budeme kroutit hlavou. A možná, že už jen bezmocně....

Nechápu, proč nedá Merkelová oněch 17 miliard Euro, které chce vyčlenit na integraci přistěhovalců islámského vyznání, do vlastní mladé německé populace????

Evropa bude cpát prachy do neperspektivních lidí, kteří se nikdy neintegrují, kteří naopak Evropu zadusí, místo toho, aby naplno a doslova už v této chvíli strategicky nacpala prachy do vlastních potomků...

Neskutečná debilita současné vrcholové reprezentace Evropy se projevila již za řecké krize a nyní jen potvrzuje, že se musí Evropa postupně ve volbách zbavit těchto lidí, aby vůbec přežila jako demokratická, svobodomyslná a výkonná Evropa, jak ji známe doposud.

Kdo nevěří, tak tomu doporučuji návštěvu muslimských ghet, kterých je v západní Evropě už velmi mnoho. Gheta vytvořená samotnými muslimy.

R. Stary 1.1.2016 13:28

Mel by se obratit napred proti dnesnimu otrokarstvi v Africe a v Istamskem Statu. Dnes zije vice otroku nez za dob otrokarstvi drive v zapadnich zemich. Genocidu Rusku nelze vycitat. Rusko se chova stejne jako jine imperialisticke zeme.

D. Inzenyr 1.1.2016 13:34

Prave v jednom novorcnim rozhovoru zminil nejmocnejsi muz sveta, prezident RF, ze za celou dobu existence Ruska nebyl na jeho uzemi vyhuben zadny narod a nezanikl jazyk. To same se o usa rict neda. Malokdo tusi, ze masove strileni bizonu bylo planem vlady na vyhladoveni indianu.

P. Ritter 1.1.2016 13:45

Stalin v rámci kolektivizace chtěl donutit soukromě hospodaříci rolníky ke vstupu do kolchozů a proto násilnvým odnímáním všech potravil vyvolal na Ukrajině hladomor, ve kterém zahynulo několik milionu Ukrajinců

https://cs.wikipedia.org/wiki/Hladomor_na_Ukrajině

Indiánské kmeny měly v nejlepším případě několik tisíc členů, Stalin tedy vyhubil mnohem mnohem víc Ukrajinců než mohly vyhubit USA prostým střílením bizonů - Indiáni mohli nalézt i jinou zvěř a jinou potravu, ale Ukrajinci ne.

To, že Putin lže o tom, že "a celou dobu existence Ruska nebyl na jeho uzemi vyhuben zadny narod a nezanikl jazyk" je samozřejmě bolševickouputinská lež. Vyhynula nebo byla poruštěna řada malých sibiřských národů především jukagirských jazyků, které neměly vlastní písmo, Rusové se o ně nezajímali a dnes se o jejich historii téměř nic neví.

D. Inzenyr 1.1.2016 14:00

Opakujes stale stejne lzi, tvoje znalosti jsou chabe. Indianu bylo 20 milionu. Ukrajinci jako narodnost byla vytvorena umele az v dobe SSSR. V Rusku neexistovala, byli to malorusove, novorusove, rusini a dalsi. Zadny sibirsky jazyk nezanikl. Byla pro ne zavedena upravena azbuka a vyuka narodnich jazyku probihala celou dobu existence SSSR, coz umoznilo jazyky zachovat. Hladomor byl dusledek neurody i sankci zapadu, kdy SSSR nemohl vyvazet radu komodit krome potravin. Neprobihal jen na Ukrajine, ale v Kazachstanu a Rusku.

R. Doubravský 1.1.2016 15:08

Jukagirové byli Rusy objeveni v 17 století kdy obývali celou severovýchodní Sibiř. Jukagirské kmeny tvořilo třináct kmenů (kurzívou jsou vyznačené vymřelé kmeny): Vadul, Odul, Chuvan, Anaoul, Lavren, Olyuben, Omok, Penjin, Khodynt, Khoromoy, Shoromboy, Yandin, Yandir

Za stalinské éry byli Jukagirové nuceni usídlit se na jednom místě a pracovat na státních farmách kde chovali soby, dobytek a zvířata pro kožešinu. Tímto zanikla většina jukagirských tradic. Jukagirský spisovatel a obrozenec Tekki Odulok byl za stalinského teroru popraven. Nyní Jukagirové obývají pouze malé území severovýchodní Sibiře a jejich jazyk i tradice pomalu vymírají.

R. Doubravský 1.1.2016 15:10

Kurzívou (nepřekopírovala se) byly vyznačeny všechny kmeny kromě prvých dvou.

M. Prokop 1.1.2016 14:07

To ten blbeček nepochopí.

J. Denemark 1.1.2016 13:54

Nejmocnější muž světa. Cháá.) A taky největší archeolog, potápěč, pilot rogala, zápasník, rybář a šachista.)

D. Inzenyr 1.1.2016 14:03

a judista

J. Tobby 1.1.2016 15:39

Ale nebojte, největší myslitel a demokrat jste stále vy. :)

P. Ritter 1.1.2016 16:38

A co já?

M. Prokop 1.1.2016 14:06

Stejně ne. Imperialistická Británie přinesla koloniím prosperitu, Rusko (Sovětský svaz) bídu a útlak.

D. Inzenyr 1.1.2016 14:21

Vystrileni milionu bizonu do jednoho a uzavreni do rezervaci vedlo ke smrti hladem.

R. Doubravský 1.1.2016 16:26

Do jednoho? V USA je dnes cca 300.000 bizonů.

P. Ritter 1.1.2016 16:38

Je marné pánovi s pseudonymem "Inzenyr" cokoliv vysvětlovat, on se toho údajného ďábelského plánu na vyhubení Indiánů pomocí vyhubení bizonů bude držet stále a nepřesvědčí ho ani, že v USA žije i mnoho jiných lovných zvířat než jsou bizoni. Ostaně neví ani to, že řada indiánských kmenů jako třeba Hopiové už dávno před příchodem bílých byli zemědělci, nekočovali a žili ve velkých osadách a nepotřebovali k přežití lovit bizony.

D. Inzenyr 1.1.2016 13:26

Mohli by si najmout Kocaba, aby jim pomnik Rhodese natrel na ruzovo.

Premium

Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

Velký test on-board kamer | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Profesor Edzard Ernst, odborník na testování účinnosti alternativní medicíny,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...