Středa 21. dubna 2021svátek má Alexandra 16 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Země EU se shodly na většině nových pravidel pro vracení migrantů. Měla by být účinnější a rychlejší

Ministři vnitra členských zemí EU se v pátek v Lucemburku shodli na většině ustanovení nových a účinnějších pravidel pro vracení migrantů. Novela směrnice o navracení z roku 2008 by měla například zavést rychlejší a jednoznačnější postupy pro rozhodování o navracení migrantů. Zavádí také povinnost migrantů spolupracovat a definuje postup pro případ, že tito lidé spolupracovat nebudou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Pruner 7.6.2019 21:52

Dovolte mi jen ilustrovat co je v sousedním Německu považováno za úspěšnou integraci:

Berlínská státní sekretářka z německé sociální demokracie Sawsan Chebli vydává svoji rodinu za příklad ukázkové integrace imigrantů do Německé společnosti.

Nejvhodnějším příkladem se jí zdá její otec, který přišel z Palestiny. Ten v Německu nepracoval ani jeden jediný den a žil ze sociálních dávek, za celý život se nenaučil ani slovo německy, přesto byl podle političky německé SPD plně integrován do německé společnosti a údajně miloval Německo a německou ústavu. Aby ne, v Německu žil pohodlně ze sociálních dávek, bydlení měl zdarma a tak se mohl věnovat plození dětí a návštěvě mešity. Dětí nakonec zplodil 13! Trochu nám není jasné, jak mohl milovat německou ústavu, když neuměl ani slovo německy, ale to je asi detail. V rodině se totiž mluvilo pouze arabsky a sama Sawsan se německy naučila až ve škole.

Š. Apolen 8.6.2019 0:10

Myslíte si Prunere, jak jste to šikovně vymyslel. Pravý opak je pravdou. Tomu může uvěřit jen stejný hlupák jako jste Vy. Najdou se takoví bezmozci, jako Balda.

V. Rybicka 8.6.2019 0:29

Hlupáky si nechte prosím pro brblání do hospody. Tady se má slušně diskutovat.

J. Jonáš 7.6.2019 18:40

Takže zase nic... Tedy kromě bezobsažného plácání... :/

Š. Apolen 8.6.2019 0:12

Správně jste ocenil Prunera, jonáši.

E. Derat 7.6.2019 18:20

Měla by být ..............., jo další šaškárna pro lidi.

V. Rybicka 7.6.2019 18:06

Opět politici nemají vůli nebo odvahu čelit problémům illegální immgrace, tak jak se má, a jak to občané států vyžadují. Takže miliony nezvaných budou zaplavovat západní svět, až z toho bude civilní válka.

Š. Apolen 8.6.2019 0:13

Proč píšete o pravém opaku toho, co jste četl. Nebo spíš nečetl.

V. Rybicka 8.6.2019 0:27

Protože to není dost, Sir. Na čem se shodli země EU není dost, aby to odvrátilo demografickou, kultůrní a sociální katastrofu. Ti lidi nemají co v Evropě hledat. Jejich moc a nemají vůli se vůbec integrovat. Samotné Německo už dnes má !!! Patou generaci Turků!!!, kteří se nechtějí a nebo nejsou schopni integrovat. Takže už chápete, o co mi jde???


Jsme inspektoři, ohlásili se agenti do Vrbětic. Později se ozval výbuch

Lidé v okolí Vrbětic protestovali po výbuších proti skladu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Přijeli do muničních skladů ve Vrběticích a prokázali se jako zaměstnanci ostravské firmy Imex Group. Jednalo se však o...

Muž z Imex Group: Do beden k odeslání by se ve Vrběticích nikdo nedostal

Vjezd do bývalých muničních skladů ve Vrběticích | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Sklady ve Vrběticích na Zlínsku, které podle českých tajných služeb vyhodili do povětří ruští tajní agenti, měla...

Války budoucnosti mohou probíhat v lidské mysli, říká bezpečnostní analytička

Kristina Soukupová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Její znalosti sice využívají vojáci a jeden kolega ji prý s nadsázkou navrhl jmenovat čestnou generálkou britské...