Sobota 11. července 2020svátek má Olga 15 °C občasný déšť Předplatné LN

Diskuse k článku

Ženy jako hlas rozumu v době pandemie. Světové lídryně slaví úspěch se silnými opatřeními

Od premiérky Jacindy Ardernové na Novém Zélandu, přes norskou předsedkyni vlády Ernu Solbergovou až po německou kancléřku Angelu Merkelovou. Političky ve vysokých funkcích si připisují uznání veřejnosti i médií, které si vysloužily rychlou reakcí na pandemii a přísnými opatřeními, která začínají velmi pomalu uvolňovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Nermut 25.4.2020 15:16

Války v Evropě skončily ještě za mužské politiky, jestli jste si nevšiml. (Mladý Balkán do toho nelze počítat.) Píšete stejné nesmysly, jako když nám říkali, že sssr je záruka míru. Naopak probíhá import z kultury a oblastí, kde se vlastně válčí pořád a vládne macho. To je nová budoucnost evropy, bohužel, a může za to právě ženská politika.

J. Šejnoha 25.4.2020 9:08

Není taktní vysmívat se občanům kolonie, že jsou chudší než občané Říše.

A hlavně chybně argumentujete.

Umírající chudí Američtí černoši se podle vás také nakazili v Alpských barech ?

J. Šejnoha 25.4.2020 9:03

No tak je to dáno pohlavím vůdce nebo penězi ?

J. Šejnoha 25.4.2020 9:01

No s tou Sorošovou Čaputkou to Slováci vůbec nevyhráli.

A Merkelová je pro EU doslova katarofa.

Nevím nad čím se tak rozplýváte ?

J. Šejnoha 25.4.2020 8:58

Kdyby vám zemřela maminka, tak byste pochopil co znamená pojem relativita hodnot.

J. Šejnoha 25.4.2020 8:55

Dá se to vysvětlit jedině tím, že novináři jsou "vítači" a výměna obyvatelstva v EU se jim zamlouvá.

J. Šejnoha 25.4.2020 8:52

Nekritické vychvalování Merkelové už je nechutné. Německo má na milion obyvatel násobně horší výsledky než ČR a přito je výrazně bohatší. Německé výsledky jsou tedy v nejlepším případě průměrné.

U těch ostatních je to prostě vliv náhody a peněz.

I. Lyčka 24.4.2020 20:27

Hlas rozumu světových lídryň? Jako představitelka toho nejhoršího, co nás mohlo potkat, je Andělka Merklovic.

V. Rybicka 24.4.2020 16:13

Je to novodobé šílenství novodobých bolševiků, Sir. Pan Hampejz to potvrzuje v každém jeho článku. Jen on ví, co za tím věží. Určitě to nebude nic hezkého.

V. Rybicka 24.4.2020 16:09

Absolutní souhlas, Sir. Dnes je to vagina jako odznak ctnosti a “zdravého rozumu”!!! To jen tak jeden nevymyslí. Možná pan Hampejs, Né obyčejný člověk.

V. Rybicka 24.4.2020 15:33

Dělnický původ vystřídalo vlastnění vagíny v novém ideogickém světě novodobých bolševiků. To že Hillary Clinton zapříčinila sodomiziní vlastního velvyslance, spustila katastrofální pohyb uprchlíků ze středního Východu o tom nikde ani “Ň”. A hned potom další vlastnice stejného pohlaví zbrkle dala do pohybu největší iILEGALNÍ immigraci v tomto století, též ticho po pěšině. Je díky coronavirus se vše přirozeně zastavilo. *** Samotný článek je snůška ideologických nesmyslů a štvaní můžů proti ženám.

A. Podšer 24.4.2020 10:50

Uklidnit potřebujete vy. Uklidnit jste potřeboval hlavně na za začátku března, s vámi Babiš, Prymula, všichni ti panikáři, co nám buď věrolomně nebo z vlastního nezvládnutého strachu vnutili iluzi, že se na nás valí něco strašlivého. Dole uvádíte čísla, která bijí do očí, vezmu to nejhorší - 423 mrtvých na milion obyvatel. Kde jste to sebral? To má být smrtící pandemie, tenhle laškovný bacil? Děláte si ze mě legraci? Nechtěl jste napsat 42,3 tis. mrtvých? Tahle titěrná směšná čísla... Pro mě je daleko hrozivější přehlídka jiných čísel...200 mld, pak 300, ve skutečnosti 400... Nebo 1000 mld.... Už vám svítá?

K. Barel 24.4.2020 10:05

Vzhledem k tomu že podobné státy zvládají krizi s výrazně rozdílnými výsledky, dá se očekávat, že tam kde se to mírně řečeno nepovedlo se rozjede nějaká vládní informační kampaň (propaganda) na uklidňování obyvatelstva. Tenhle "článek" se nejspíše součásti něčeho takového, co dolehlo až k nám.

A. Podšer 24.4.2020 9:42

Je to jako po teroristických útocích nebo při migrační krizi, čím větší průšvih, čím větší selhání systému, složek, politiků, čím větší vina a odpovědnost odpovědných za stav a především následky, o to usilovnější snaha odpoutat se vyzdvihováním hrdinů a rozdáváním metálů. A vůbec nejchytřejší je ty rozvařené špagety, které dnešní svět ze všeho nejvíc připomíná, vylepšit kýblem genderového protlaku.

M. Nermut 24.4.2020 8:43

Je obecně známo, že ženská politika si naopak macho importuje do země, včetně bojovníků. Zřejmě se jim po válkách a znásilnění stýská.

M. Rohovský 24.4.2020 8:36

Pane Machu, na Slovensku češtinu neuslyšíte, tedy kromě turistických destinací. Žiji v Brně a mám občas pocit, že se už nachází na Slovensku podle počtu Slováků, které všude potkávám. Říká se tomu hlasování nohama. To je to jediné, v čem nás výrazně předběhli - ve stěhování se za lepším.

D. Mach 24.4.2020 8:21

Je obecně známo, že země jako my, kde v čelných funkcích chybí ženy (ačkoli tvoří více než 50% populace), se nevyvíjejí zdravým směrem. Arogantní "mačisti", kteří se polovinu svého života zabývají porovnáváním svých pindíků a pak jen papouškují slova svých poradců, nejsou pro společnost přínosem. Ovšem když ženy volí Bureše, tak si to do jisté míry způsobují samy. Nabídka političek existuje. Zajímavé je, že Slováci nás v tomto opět předběhli tak, jako v mnohém jiném.

J. Nový 24.4.2020 8:00

Proč zase Hampejs odděluje ženy od mužů, Napsal by i opačná článek, kde by zdůrazňoval, jak muži reagují lépe, než ženy?

A já myslel. že v současné společnosti jde o to, aby byly ženy brány stejně jako muži. Ovšem někteří pisálci si nedají s genderem pokoj a pořád budou šťourat. Ale vždy jen jednostranně

K. Barel 24.4.2020 7:34

Jen výlety do Alp asi nebude, že se v Evropě rozvitila mez státy co epidemii zvládají lépe a hůře hranice bývalé železné opony. Rozdíly nejsou v procentech ale v magnitudách. Belgie 560 mrtvých na milion, ČR 20, Německo 67. Itálie 423, Francie 335, Polsko 12 ... Něco bude způsobeno rozdíly v počítání statistik, ale to nemůže způsobit násobky.

M. Netrh 24.4.2020 7:01

Nemel nesmysly, podle Tebe je špičkou péče zřejmě Severní Korea. Když nemáte peníze, tak jste se holt v alpských barech nemohli nakazit. Máte o 10 let kratší průměrný věk a ještě se tím chlubíš.

M. Netrh 24.4.2020 6:59

Hampejsi, za to komolení ženských přjmení si jdi nafackovat. A to klikání dole pod článkem .... Lidovky už skutečně klesly na hranici debility.

D. Mateju 24.4.2020 6:51

V zemi, kde není většina lidí zmanipulovaná, by Silveria Jacobsová po výroku „Jednoduše se přestaňte pohybovat. Pokud doma nemáte váš oblíbený druh chleba, tak jezte suchary. Pokud nemáte chléb, jezte cereálie, vločky nebo sardinky” u veřejnosti navždy skončila. Svět se v p*d*l obrací :-(

K. Barel 24.4.2020 6:01

Jděte už s tím "girl power" do ... Bruselu. V Německu politici zaspali (šéfuje tomu Merkelová), ale díky kvalitnímu zdravotnictví to tam neskončilo jako v Itálii. Přes všechnu chválu mají stale cca 3x více nakažených a mrtvých než ČR a ostatní státy okolo (na východ), kde ženy u vlády nejsou. Ano ve rovnání se zbytkem západní Evropy je ti v Německu mnohem lepší, ale hledat tam korelaci s jaké má šéf vlády pohlaví je pouhá propaganda.


Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

Kristýna Třešňáková známá pod jménem Týnuš Třešničková (Praha, 27. června 2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna...

Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

Tygr ussurijský v Zoologické zahradě Olomouc | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...