Diskuse k článku: Zločin z vášně, nebo terorismus? Útočník z Utrechtu prý oběti neznal, klíčem může být vzkaz v autě

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 49
  • Poslední: 20.3. 2019 11:16
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
T. Cerny 20.3.2019 11:16

P. Krejci , vy sancta simplicitas z ceska copak nevite ze rasismus je v Cesku etablovan jako celonarodni normovany svetonazor takze ceska policie by vam za Vase rasisticke nahledy jeste vyplatila odmenu za pomoc v odhalovani antirasistu a sympatisantu multikulturelni spolecnosti jako je ten nadherny melting pot vsech ras , barev kuze a nabozenstvi USA.Copak nevite , ze Vas president jako nejhorsi atribut designovaneho ministra zahranici oznacil sve podezreni " ze sympatisuje s uprchliky a nasi EU "?

Udat "fizlum "v tomto ominosnim cesku nejakeho rasistu je stejne neuveritelne posetile jako udat nejakemu dealerskemu klanu nekoho , ze kouri Cannabis.Jak vidite , zdejsi diskuter a Vas spoluobcan p. Marttinek napise na tomto foru coram publico" ten 50nasobny vrach v New zeakland je hrdina protoze zavrazdil spoustu muslimu "a nema nejmensi obavy , ze bude v tomto cesku alespon pokaran !

T. Cerny 20.3.2019 10:26

P. krejci jste jednoduse struikturovane ceske rasisticke trdlo.Nejsem neurochirurg ale traumatolog.Samozrejme , ze mame u nas spoustu muslimu coby celnych odborniku nejen v oboru neurochirurgie ale ve vsech ostatnich oborech mediziny a vsude jinde.Hlsatele a moderatori ve verejnopravnich TV jako ARD , ZDF , T24 jsou vetsinou take muslimove.Pravda je , ze takova oligophreni individua jako je cesky moron p. Krejci z ceska zde nemame.Vy trdlo z Ceska p. Krejc ipro Vasi informaci : v cesku je asi 35 000 lekaru , v nemecku vic nez 10x tolik asi 400 000. Samozrejme je to dano tim , ze Cesko je malicka , globalne naprosto bezvyznamna zeme.Lec odbornici - co ja mohu posoudit jsou v Cedsku stejne kvalitni jako u nas , jenze je jich pochopitelne aliquotne 10x mene.

P. Krejci 20.3.2019 7:49

“Evropan” Černý je klasickej provokatér, který se snaží vyprovokovat kohokoli, aby ho následně mohl udat fízlům. Neziskovky se zkratka zoufale snaží nahnat body, především na úkor racionálně smýšlejících lidí-Čechů. V příspěvcích mele o tom, jak prý emigroval, ze je neurochirurgem v NSR, a hlavně ze jeho kolegové, také neurochirurgové, jsou samí muslimové, kterým Češi obecně, nesahaji ani po kotníky. Neurochirurg Černý, je zkrátka ubožák.

P. Haraším 20.3.2019 9:36

tak ale pěkně jste to odhalil, to hnízdo provokatérů a záškodníků naší zemanovlasti.

T. Cerny 19.3.2019 20:03

mez ceskymi masovymi vrahy je uvaden na Wikipedii jeste zdenek Kovar ktery v r. 2015 vstoupil do jedne ceske restaurace v Uherskem Brodu a postrilel tam 8 nevinnych lidi. Allahu Akhbar ale pritom nevolal , takze dle zdejsich ceskych simpletons nemuze byt zase tak spatny.

T. Cerny 19.3.2019 19:43

Pane james, apoplex ( mrtvice mozkova ) vznika na podklade bud ucpani mozkove arterie ( t.zv. cerebralni ischaemie ) nebo ze skutecne praskne malicka mozkova tepenka - arterie ( cerebralni haemorrhagie ). Nikdy ale " nepraska zilka ". V PC se sice nevyznam , ale chirurgii delam uz 53 let.Starsi je jen prof. pafko - ten ji dela 55 let. prof Pirk je jeste proti mne mlade , ten dela chirurgii , jakkoli bezkonkurencne unikatne pouze 46 let.

T. Cerny 19.3.2019 19:38

Mily p. Denemark, dlouho po me emigraci mi vysly v Rozhledech v chirurgii az v cervenci 76 clanek "cerny.t: "Appendicitis v Tehotenstvi "a v rozhledech v chirurgii z kvetna 78 jeste :"cerny t.Reoperace po nitrobrisnich krvaceni ""Protoze jsem promocni rocnik 66 na FVLKU , neumim to s PC. Zkousel jsem mnohokrat ty clanky v internetu najit , ale nikdy se mi to nepovedlo. I kdyz to neni jiste relevantni ,nedal byste mi radu?Pamatuji se , jak jste korigoval mou francouzstinu .

H. James 19.3.2019 19:29

Aby vám nepraskla žilka,. pane Cerny.

Přece jen, už nejste nejmladší a byla by škoda, kdyby svět přišel o takového veleducha.

T. Cerny 19.3.2019 19:28

Pane maicel , velmi dekuji za Vasi laskavost v precisovani mych udaju.Ano byl to Karel Charva , emigrant z CSR , ktery v r. 83 v nemeckem Eppsteinu vstoupil do zakladni skoly , zastrelil 3 malicke deti , ucitele a policistu a pak i sebe. To ale v te Wikipedii o " masovych ceskych vrazich" neni uvedeno - ja si vzpominam jeste , ze ten masovy vrah z ceska byl ing. ,emigrant z CSR , ktery se v nemecku neuplatnil a jezdil jako taxikar az se perakutne psychicky zdekompensoval a provedl ten hruzny cin. Pristi den skutecne psaly nemecke tabloidy " Ceske bestie strili nase male deti ( die tschechischen Bestien schießen unsere Kleinkinder nieder ) A ja mel skutecne strach , ze pri prijimacim pohovoru na chirurgischen Oberarzt v nemocnici v Heilbronn si tehdy budou myslet , ze jenom proto,ze pochazim z Prahy , musim byt take masovy vrah malych deti. Lec nebylo tomu tak, ten profesor si to nastesti nemyslel.

T. Cerny 19.3.2019 19:13

Jiny cesky moron p. smid pise :"CO TO JE ZA ZAPADNI EVROPA KDE SE ČLOVĚK BOJI CHODIT PO MĚSTĚ ?????" Primo se nabizi otazka , zde tento simpleton par excellence ceska vubec nekdy navstivil nasi zapadni EU . Ja tam ziji skoro 50 let s 5,5 mil. muslimu a 4000 mesitami a nikdy jsem s muslimy problemy nemel , co ten zdejsi unglaublicher Pack der tschechischen Gipsköpfe zaziva denne ve svych vlhkych dreamy states.

T. Cerny 19.3.2019 19:04

Sancta simplicitas sondergleichen , oligophrenni cesti moroni p. kotala p. Ortofan a p. Jonas: "meli ho hned zastrelit a byl by pokoj.Jakypak vysetrovani ".

Nejsmutnejsi na tom , je takoveto nahledy v tomto cesku jsou absolutne vetsinove.Inteligentni Pan Denemark musi byt v tomto udesnem Cesku strasne osamely.

P. Haraším 19.3.2019 22:09

osaměly jistě není...

T. Cerny 20.3.2019 3:15

Mily pane Harasim,Vy jiste take zastavate pro toto cesko naprosto nestandartni velmi lidske posice, ale presto jste v tomto ominosnim neskutecne rasisticky smyslejicim Cesku take rara avis.Jedna ma znama z Prahy se rozcilovala , ze musiimove v GB zavinily -dle jejich ceskych informaci, ze se v GB prestala na skolach vyucovat " sexualni vychovy ". Ale tato typicka ceska novinarka vubec asi nevi, ze stejne udesni jako ona krestane v Polsku od lonska take zakazali sexualni vychovu v vsech polskych skolach. Navic v udesnem Polsku ( krom jejich vyzivneho ,pouze salmonelou vybaveneho polskeho kureciho a hoveziho etc ) je od lonska skutecne zakazana sexualni vychova deti. Cesko je v entite s nemene udesnym Polskem entre eux ( mezi svymi )

T. Cerny 19.3.2019 18:51

P. Kain , nejezdete uz nikdy do Londyna. Tam je starostou muslim Khan , a Vy ceske rasisticke trdlo byste se tam se zlou potazal , sotva byste otevrel hubu.Jedte radsi do Polska nebo Rumunska . Tamtakoveto rasisticke kreatury prijmou s otevrenou naruci.

V. Kain 19.3.2019 16:29

Terorismus? Tak to ani náhodou.To by si muslimové vůči nám nevěřícím nedovolili.A pokud někde došlo náhodou k zavraždění nevěřícího,tak se vždycky jednalo o nějakého vyšinutého jedince.Jinak oni nás milují.Tyto teorie se snaží dostat do hlav evropanů a ta pakáž to ne a ne pochopit.

K. Jež 19.3.2019 15:41

Jestli toto je terorismus, tak Oklahoma City, nebo dvojčata jsou konec světa. Prostě nějakej frustrát vyšinutej blázen. Ostatně normální člověk nikoho nezabíjí. Takhle může hrábnout komukoliv. Viz třeba střelec v USA. Jen ozbrojený občan je svobodný občan.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/las-vegas-masakr-strelba-utok-strelec-stephen-paddock-zbrane-usa.A171003_061516_zahranicni_mpl

T. Cerny 20.3.2019 3:54

Ano mate pravdu -vloni krestan Paddock vlmi efektivne ) jak je nam krestanum vlastni )povrazdil samojediny 60 lidi a 600 tezce zranil. My krestane nejsme ve vrazdeni troskari. Nemecti nazisticti krestane bestialne povrazdili

6 mil. cikanu , homosexualu , dusevne chorych a zidu.A ta sebranka z ceska nosi na transparentech nasi neskutecne humanni a celosvetove obdivovanou kanclerku p. Merkel s Hitlerovym knirkem . This is simply the way we czechs are !

J. Maicel 19.3.2019 15:23

Si dovolím ještě poznamenat, že mě v roce 1990 provedli nějakou "no go" zónou v Antverpách jeden význačný primář a s ním světově známý belgický architekt. Byly tam 4 patrový ošuntělý baráky, v přízemí výklady kde seděly "snědý kněžky lásky" v spíše "neoblečeném stavu", po ulici se somrovaly různý tlupy, my naštěstí jeli v Defendru, takže při inzultaci by jsme je asi jen přeskákali... Kolik romantických večerů jsme pak strávili diskusemi co přinese připojení východního bloku, seděl s námi renesanční profesor z univerzity v Brugách, který uměl kreslit nádherné kopie vlámských mistrů a hrál perfektně asi na 10 nástrojů, vždycky ale bodoval na harmoniku s nějakou starou vlámskou písní... brečeli jsme jak malý děcka... Jezdili jsme o víkendech na surf do NL na "vrauenpolder", nezamykaly se ani auta, ani baráky aby v případě požáru měli hasiči ulehčenou práci...

J. Maicel 19.3.2019 15:27

Teď jsou asi po těch 29 letech už mrtví, a s nimi zřejmě i idea toho kouzla starých historických uliček, kanálů... veselých bílých obyvatel hrdých na tradice... ani se mi tam nechce se vrátit do těch míst a kouknout co z nich je, zřejmě bych se z toho "extrémně zradikalizoval" ... ach jo...

V. Novák 19.3.2019 14:56

A bylo to z vášně k oné ženě - nebo z vášně k islámu?

Jsou taky lidi, kteří vraždí z vášnivé lásky k penězům a podobně...

J. Maicel 19.3.2019 14:46

Dovolím si to dát ještě zde, páč je to podnětný, jak se za "semkli, zlomeni žalem, Královská zástava s černou stuhou"

EKONOMIKA TERORISMU, dovolím si zobecnění, nějaký všivák pozabíjí náboji za 10 $ lidi, vyvolá to vlny keců politiků - jezdí limuzínama, letadly tam a zpátky, v ulicích je 10 000 policistů, uzávěry, státní smutky, atd. atd. Pak lumpa chytí a jsou soudy, odvolání, neziskovky do toho přikuřujou za dotace, právníků kolem pytel. Celkové náklady na toho vraha jsou pak v řádu stovek miliónů dolarů... Napadá mě otázka i když pak dostane doživotí, zda vlastně nezvítězil.... rozhodně způsobil takové ekonomické škody, že by se za to mohlo postavit celé sídliště...

j. jonáš 19.3.2019 14:35

Tak to je potom jiná... Není to “naštěstí” žádný zavrženíhodný teroristický čin, ale vražda ze cti, což je takový obohacující folklorní zvyk implementovány do Evropy ze Středního východu...

F. František 19.3.2019 14:40

Snad si vezmou s toho případu evropské ženy příklad nic si nezacinat s muslimem. Tam kde pak o krk!

J. Ortofan 19.3.2019 14:18

Je vtipné, jak by politici rádi z hnusného rasistického vraha udělali nešťastníka.

S. Trolljegeren 19.3.2019 14:27

Z čeho tak soudíte?

J. Ortofan 19.3.2019 14:35

Z toho, že při každém útoku muslima na občany Evropy se pokoušejí udělat jen čin z nešťastné lásky, nebo že byl vyprovokován nevhodným chováním provokujícím muslima k činu, hnus.

S. Trolljegeren 19.3.2019 14:39

Takže podle vás by bylo lepší, kdyby prostě nic nevyšetřovali a rovnou to označili jako čin fanatického islamisty. Prostě jen proto, že to byl Turek. Chápu vás správně?

j. jonáš 19.3.2019 14:49

Tady nejde o vyšetřování, ale o to, jakým způsobem mainstreamova média informují... Zatímco v případě vražd na NZ okamžitě píší, ze se jedna o pravicového radikála... v případech muslimských teroristů se většinou docteme něco o frustrovaných mladících, duševních poruchách a nebo (jako v tomto případě) o nešťastné lásce... Říká se tomu dvojí metr a je to (dle mého názoru) přesně to, co vede k radikalizaci společnosti...

S. Trolljegeren 19.3.2019 14:52

Pane Jonáši, nebude to tím, že onen magor na NZ ještě před útokem sepsal 70+ stránkový pamflet a přenášel masovou vraždu živě? Tam tedy okamžitě napíší co to je zač, neboť o tom prakticky nebylo pochyb.

V případě muslimského teroru jaksi nic takového není a nebylo.

Všiml jste si toho?

:-)

Cítíte ten rozdíl?

J. Maicel 19.3.2019 15:00

No já bych to bral jako že Tarrant vlastně připravil žalobcům úplné podklady čímž ušetřil práci soudu. Zatracení teroristi z IS jsou většinou negramotní a blbí jak "troky", soudy pak s tím mají strašnou práci než dají ty jejich výpovědi nějakýma domorodýma hatmatilkama nějak do kupy...