Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Tajná schůzka šíbrů ČSSD obnažuje Českou televizi

Aktualizováno. Zadržování záběrů dokumentujících utajené jednání v Lánech je buď neskutečný šlendrián, nebo hůře, velmi nebezpečný záměr.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Svaty

2. 11. 2013 21:48
Dětska co se věnovat tomu
Dětska co se věnovat tomu megaprůseru, co teď v ČT je. Doteď jim nevadilo, že jim kázal Nečas ale teď jim to vadí? Z ČT se stal horší brak jak Nova. 
0 0
možnosti

Janh

30. 10. 2013 23:05
Tohle je zajímavé, kontrolní
Tohle je zajímavé, kontrolní otázka: kolik z nich dostane výpověď?http://www.mediar.cz/redaktori-ct-si-u-rady-stezuji-na-sefy-televize-kvuli-favorizovani-nekterych-politiku/ ;
0 0
možnosti

Pavelmakovec

30. 10. 2013 22:40
Podíl ČT na nepovedeném "puči"
"Pučisté -diletanti" počítali se zapojením ČT do "převratu". Ředitel "popelníček" si tak současně připravoval kompro materiály na budoucího premiéra Haška, aby měl zajištěnou funkci i po "převratu". Došlo k naprostému selhání veřejnoprávní funkce České televize a zneužití peněz daňových poplatníků-koncesionářů a neposkytnutí informací, na které mají občané právo a kvůli kterým si veřejnoprávní televizi platí. Tragická úroveň našich politických "elit", které se, na rozdíl od elit téměř kterékoliv africké země, nezmůžou ani na primitivní puč, je bohužel výsledkem degenerace systému zastupitelské demokracie u nás. Změnu k lepšímu může přinést pouze změna volebního systému s posílením většinových prvků, kdy o personálním složení poslanecké sněmovny nebudou rozhodovat stranické sekretariáty, ale voliči.
0 0
možnosti

Janh

30. 10. 2013 23:12
Tentokrát s Vámi souhlasím,
Tentokrát s Vámi souhlasím, snad jen malá poznámka: veřejnoprávní funkce nebyla vykonávána v podstatě nikdy, po nástupu Dvořáka/Šámala/Mrzeny jen zcela vymizely i poslední náznaky.Nejen jiné politiky, i jiné vedení ČT a složení mediálních rad. Ale upřímně, příliš optimistický v tomto ohledu nejsem...naštěstí není televize jediným zdrojem informací, takže trápit nás může maximálně zcela zbytečný poplatek na provoz této vlivové složky moci. P.S. nerad bych narazil na Godwinův zákon, ale nejhorší jsou tzv "willige Henker". Bez nich by nešlo vůbec nic.
0 0
možnosti

Madison

30. 10. 2013 20:16
Václav Moravec
již dávno není objektvní Křepelka. Stačí připomenout jeho obsáhlý a trapný rozhovor se Stanislavem Grossem těsně po volbách, to byla žurnalistická špína nejhrubšího zrna.
0 0
možnosti

J. Ko var

30. 10. 2013 16:32
Zajímavé...
Asi Vám musím dát za pravdu, že ČT začíná smrdět...  Dobrý článek.*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-Nicméně vidím to pozitivně. Tím, že se informace o schůzce zpozdily, tím bylo umožněno načapat Haška a spol. při nehorázném lhaní...Pokud se jednalo o neoficiální, bezvýznamnou schůzku, proč o tom lhát?Pokud ne, lhaní nedává smysl...  logicky tedy o něco šlo ! Byl tu silný důvod lhát.Milión voličů ČSSD má právo vědět o každém kroku svých špiček. Všechno by mělo být transparentní. Dokud tohle veřejnost a politici nepochopí... nelze se přece na ničem domluvit s nikým. Systém vlády nemůže být skutečně výkonný, stojí-li na lžích. "Chceme dobře řídit stát." Dá se tomu věřit ?? Ne.Dá se vůbec něčemu věřit, co říká Hašek ? Dá se brát vážně jeho práceschopnost ? Cca 70 % absence v parlamentu, dalších 30 funkcí....Tohle veřejnost toleruje, tenhle člověk zvítězil  díky preferenčním hlasům nad Sobotkou v jihomor. kraji?To jsou všichni úplně mimo?
0 0
možnosti

Martintruhlik

30. 10. 2013 21:22
naprostý souhlas
naprostý souhlas
0 0
možnosti

Leoš Jaroš

30. 10. 2013 15:14
A když takovou večeři
měl po minulých volbách Nečas a další s bývalým prezidentem,  ČT to vysílala? Přátelé, nepadli jsme náhodou krapet na hlavu a dost silně? Omlouváme se všem těm, co mají za to, že ano. 
0 0
možnosti

Janh

30. 10. 2013 16:36
Ne, že bych se chtěl zastávat
Ne, že bych se chtěl zastávat Nečase či Klause, ale Nečas po minulých volbách nerozkládal někde v Lánech ODS, jako její předseda jednal o budoucí vládě.A teď zkuste objevit rozdíl mezi tím a akcí Gruppe Hašek.
0 0
možnosti

30. 10. 2013 12:27
to je náhodička
pučisti se přiznali a ČT zničeho nic objevila a nasadila do vysílání záběry do lán přijíždějících limuzín s detailním záběrem na značku
0 0
možnosti

Karel Iv

30. 10. 2013 9:15
Superdebaty
Zajímavé také bylo, že v ČT dostávala neustále prostor SPOZ a ostaní strany jako Piráti a Svobodní se neobjevovali ani v grafech ani v debatách a to přitom získali nakonec 2x tolik hlasů i přes tu cenzuru a přes to že nebyli v Superdebatě. Ve vedední ČT něco smrdí. 
0 0
možnosti

V.Hricák

30. 10. 2013 9:45
V ČT to smrdí už hodně
V ČT to smrdí už hodně dlouho.Některé pochybné kroky Nečasovo vlády se obešly buď bez kritiky,nebo se omezovaly na povrchní informaci bez dalšího komentáře.Když např. Drtinová vzpovídala politiky,koaličním dávala mnohem větší prostor k vyjádření.Opozičním skákala do řeči a velmi zřídka je nechala dokončit větu.Moravec byl kdysi známý svým nestraným a kritickým postojem bez ohledu na politickou příslušnost.Od jisté doby až okatě stranil stranám poslední koalice.Stále mne neopustil nápad řecké vlády,zrušit státní televizi.
0 0
možnosti

30. 10. 2013 9:03
O české televizi
Zatím je to nejhorší informátor v ČR. Nekritický, vynechávající důležité informace občanům. Zejména TV NOVA, její "zpravodajství" je přehled zlodějen a katastrov.  Redaktoři nesmí mít svoje názory na události. Raději se dívám na ZOOM. (Šlágr, ale tam se to začíná horšit, podle mne)Servry Novinky, Eurozprávy, Česká pozice ,jsou mnohem lepší. Chce to pořídit si internet. Starší "kusy " nestojí tolik a ušetříte za telefon. Základní funkce se naučíte za chvíli.
0 0
možnosti

30. 10. 2013 12:42
Nova
je prachsprostej bulvár. Nejprve semele všechny týrany čokly, sebevraždy, zjoděje a Bův ví co ještě, potom nějaký zvrhosti z Ameriky a západu vůbec, a když už nemá nic z čeho se dělá špatně a děti nemají koukat, tak začne o domácí politice. Nemá vůbec cenu  se zpravodajstvím Novy zaobírat. Zlatej Železnej, ten by jim zatrh tipec. Bude ředitelem Barrandova, tak tam ci možná přijdeme na své. Předně se vyzná a pak se nikoho nebojí. Už aby to bylo !
0 0
možnosti
Foto
Hasek u Drtinove CT utery 18:50
rika, neni mi nic znamo o nejakem setkani v Lanech. Drtinova vrta dalsimi otazkami, nic, neni mi nic znamo, tvrdi Hasek. Naproti tomu zname zase s CT prohlaseni Chovance. Hasek tady jasne mluvi nepravdu. Normalne to ma byt konec jeho politicke kariery i hejtmanstvi. Co s politikem, ktery lze verejnosti do oci? Nechapu ze se to prejde bez povsimnuti.
0 0
možnosti