Holík zařídil dvěma góly výhru Atlanty

9:04
NEW YORK - Útočník Robert Holík přispěl dvěma góly k vítězství Atlanty na ledě New York Rangers. Druhým gólem rozhodl v prodloužení nerozhodný stav 4:4. Na druhé straně se jednou trefil Martin Straka.

Robert Holík. foto: AFP

Útočník Robert Holík se v úterním utkání zámořské NHL výrazně zasloužil o výhru hokejistů Atlanty na ledě New Yorku Rangers. Do branky svého bývalého klubu vstřelil rodák z Jihlavy dva góly, včetně rozhodujícího na 5:4 v prodloužení. Za Rangers se jednou trefil Martin Straka.

Obránce Roman Hamrlík z Calgary byl vyhlášen první hvězdou zápasu s Coloradem. Český bek vstřelil gól, na další přihrál a přispěl tak k vítězství Flames 5:2. Do statistik se znovu zapsal i útočník Petr Tenkrát, jenž premiérovou asistencí v sezoně pomohl Bostonu k výhře 4:1 v Torontu. Josef Melichar se jednou přihrávkou podílel na vítězství Pittsburghu nad New Yorkem Islanders 3:2.