Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, Ráchel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Tomáš Hrdlička: Pravda nevítězí, pravda zůstává

Nelíbí se mu, když je označován za veksláka nebo pumpaře. Takový způsob nahlížení na svět je podle něho reliktem bolševismu.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Petr.Brambora

17. 9. 2012 10:16
Docela by mě zajímalo, jaké
Docela by mě zajímalo, jaké politické názory pan Hrdlička skutečně zastává, ze článku to nevyplynulo. Kdybych nevěděl, že je členem ODS, tak bych na to z jeho reakcí ergo kladívko nepřišel. Peníze má rada i levice (i komunisti, což platilo i za jejich vlády). Bylo by zajímavé projít, jak kdy a o čem pan Hrdlička v zastupitelstvu Prahy 10 hlasoval a co sám navrhoval. Něco o tom vím od známých úředníků z úřadu MČ Praha 10.Myslím tím takovou politickou analýzu osobnosti.  Mám obavu, že napsané nezobrazilo toho člověka správně, i když z kvality a hloubky odpovědí to snad voličům stačilo.Diskutující JUDr. Kalina zde má plnou pravdu. Je třeba vyhledávat a sbírat důkazy!
0 0
možnosti

Judr. Marek Kalina

17. 9. 2012 11:12
Děkuji za poslední větu. PRoč
Děkuji za poslední větu. PRoč se s tím ale namáhat, když denunciovat někoho dnes v médiích je možné naprosto bez důkazů. V takovém hnoji česká žurnalistika bohužel je. Opět jsem si musel vzpomenout na Miloše von Vysočina... Ach jo...
0 0
možnosti