Pátek 22. září 2023, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Vedení Strany zelených odstoupí. Kvůli volebnímu výsledku.

Na lednovém sjezdu budou zelení volit nové předsednictvo včetně šéfa strany.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Kevil

7. 11. 2013 0:13
S teroristy se nevyjednává - a se zelenými už vůbec ne!
Je to banda korytářů, kteří mají ekologii jen jako zástěrku. Na co šáhnou, tam tráva 100 let neroste. Nechápu, za co je placeno 4.000 lidí na ministerstvu životního prostředí. Vyházet z kanceláří a makat!
0 0
možnosti

Lucky-Pilda

4. 11. 2013 21:02
Ten odkazovaný článek je buď
Ten odkazovaný článek je buď parodie nebo jeho autor jede v něčem hodně tvrdém. Nejabsurdnější je spojení "opravdu dobrý zpěvák" a "Michal David". To by ani Kafka nevymyslel :-D
0 0
možnosti

Lucky-Pilda

4. 11. 2013 20:58
Pan Stropnický jde v
Pan Stropnický jde v Haškových šlépějích. ČSSD vyhrála s tak nízkým počtem hlasům zejména kvůli Haškovu křídlu a stejně tak SZ se nedostala do sněmovny zejména kvůli absolutně nevolitelným lidem jako právě Stropnický nebo Kuchtová. Zeleným bych doporučil, pokud se nechtějí rozpadnout na dvě mikrostrany (stačí už budoucí fragmentace voličů v podobě LES), aby se za Lišku jasně postavili. Jinak můžou na nějakou velkou politiku rezignovat.
0 0
možnosti
Lidi už mají dost zelených škůdců,
pro které je přednější kdejaký červ, brouk a tráva před člověkem. 
0 0
možnosti

Martin Hájek1

4. 11. 2013 18:13
Při vší úctě, pan Liška je
Při vší úctě, pan Liška je zajímavý tak možná pro pražskou čajovnu a kuřáky vodních dýmek. To na vstup do sněmovny nikdy stačit nebude. Tady přece vůbec nejde o staré a nové tváře, jde o ty, o kterých si volič myslí, že na to mají a ten zbytek. Kritika od pana Stropnického je malinko pubertální, měl by se učit u taťky, jak se dělá politika :-).
0 0
možnosti