Jakl nabízel v době prohibice nekolkovanou irskou whiskey

Autor: ,
  8:44
PRAHA - Prezidentský kandidát a politický rada Pražského hradu Ladislav Jakl dostal na tiskové konferenci od předsedy Strany svobodných občanů lahev irské whiskey. "Přiznám se, že whisky z této země jsem přestal pít po druhém irském referendu," sdělil euroskeptik Jakl a vzápětí začal nabízet přípitek všem přítomným. "Všimněte si, že to je bez kolku samozřejmě," dodal ještě předseda strany Petr Mach ve chvíli, kdy Jakl láhev otevíral.
Fotogalerie1

Prezidentský kandidát Ladislav Jakl otevírá láhev whisky | foto: iDNES.tv

Vstoupit do diskuse (4 příspěvky)
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.