Zabíjet sněhuláky se nevyplácí, americký řidič dostal vyhazov

Autor:
  10:00
URBANA - Vtipálci z kampusu Illinoiské univerzity ve městě Urbana si vystřelili z motoristů, kterým postavili doprostřed silnice sněhuláka. Řidiče městského autobusu zaujalo sněžné dílo natolik, že neváhal vjet do protisměru a sněhuláka přejel. Studenti vyvěsili video na internetu s popiskem "Šílený řidič autobusu brutálně zavraždil sněhuláka". Šofér autobusu poté dostal vyhazov. Autoři videa se nyní řidiče zastávají a na Facebooku vytvořili skupinu "Pomozte řidiči autobusu, který zabil zlého sněhuláka, aby ho vzali zpátky do práce."

Ilustrační foto | foto: ČTK

Vstoupit do diskuse
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.