Děčín
Zbyněk Linhart
STAN+SLK
52,77 % (15 787 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Zbyněk Linhart
STAN+SLK
52,77 % (15 787 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Česká Lípa
Jiří Vosecký
STAN+SLK
29,59 % (10 418 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Jiří Vosecký
STAN+SLK
29,59 % (10 418 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Trutnov
Jan Sobotka
STAN
41,71 % (14 839 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Jan Sobotka
STAN
41,71 % (14 839 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Cheb
Miroslav Plevný
STAN
27,43 % (7 840 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Miroslav Plevný
STAN
27,43 % (7 840 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Louny
Ivo Trešl
STAN
20,92 % (7 995 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Ivo Trešl
STAN
20,92 % (7 995 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Kladno
Adéla Šípová
Piráti
17,80 % (7 680 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Adéla Šípová
Piráti
17,80 % (7 680 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Hradec Králové
Jiří Mašek
ANO
19,51 % (8 587 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Jiří Mašek
ANO
19,51 % (8 587 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Rychnov nad Kněžnou
Miroslav Antl
ZA OBČANY
26,44 % (10 275 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Miroslav Antl
ZA OBČANY
26,44 % (10 275 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Kolín
Pavel Kárník
STAN
20,05 % (8 971 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Pavel Kárník
STAN
20,05 % (8 971 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Příbram
Petr Štěpánek
STAN
21,98 % (9 646 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Petr Štěpánek
STAN
21,98 % (9 646 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Olomouc
Marek Ošťádal
STAN
26,60 % (10 222 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Marek Ošťádal
STAN
26,60 % (10 222 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Karviná
Ondřej Feber
ANO
26,12 % (5 852 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Ondřej Feber
ANO
26,12 % (5 852 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Strakonice
Tomáš Fiala
ODS
27,84 % (10 538 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Tomáš Fiala
ODS
27,84 % (10 538 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Pelhřimov
Milan Štěch
ČSSD
31,22 % (11 581 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Milan Štěch
ČSSD
31,22 % (11 581 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Přerov
Jitka Seitlová
KDU-ČSL
26,81 % (9 566 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Jitka Seitlová
KDU-ČSL
26,81 % (9 566 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Frýdek-Místek
Jiří Carbol
KDU-ČSL+N
21,69 % (7 770 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Jiří Carbol
KDU-ČSL+N
21,69 % (7 770 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Vyškov
Jaroslav Klaška
KDU+ODS+T
27,67 % (11 955 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Jaroslav Klaška
KDU+ODS+T
27,67 % (11 955 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Znojmo
Tomáš Třetina
ODS+STAN+
30,37 % (9 172 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Tomáš Třetina
ODS+STAN+
30,37 % (9 172 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Uherské Hradiště
Ivo Valenta
Soukromní
31,23 % (11 213 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Ivo Valenta
Soukromní
31,23 % (11 213 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Plzeň-město
Lumír Aschenbrenner
ODSTOPKDU
34,93 % (13 151 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Lumír Aschenbrenner
ODSTOPKDU
34,93 % (13 151 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Zlín
Tomáš Goláň
SEN 21
32,53 % (14 485 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Tomáš Goláň
SEN 21
32,53 % (14 485 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Žďár nad Sázavou
Josef Klement
KDU-ČSL
31,01 % (10 660 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené
Josef Klement
KDU-ČSL
31,01 % (10 660 hlasů)
konečné výsledky - potvrzené