Pátek 29. září 2023, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Vondrův náměstek Blažek má problém s prověrkou od NBÚ

Ani po patnácti měsících ve funkci se Rudolfu Blažkovi nepodařilo získat povinnou bezpečnostní prověrku. Opustí ministerstvo obrany?

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Český Názor

4. 6. 2012 21:09
hmmm
Hlavně že se všichni před 10ti lety mohli zvencnout, když se čekalo na prověrku  Jakubíka. Dnes to je evidentně standard!!!
0 0
možnosti
Už tehdy platil dvojí metr.
Náměstek PP Martin Kotlan čekal v téže době na bezpečnostní prověrku ještě déle, než Jakubík, ale ani pes, ani novinář po tom neštěkl ...
0 0
možnosti

Phoebe2

4. 6. 2012 15:25
K čemu pak ty prověrky jsou,
když si pan náměstek za sebe při jednání posadí na židli nějakého čičmundu, kterému potom nařídí, aby mu všechno vyklopil. Větší hlupáky z nás politici už opravdu dělat nemohou. Všechno v této zemi je jen "jakoby".
0 0
možnosti
Snad ještě hůř.
Tady si ani na "jakoby" hrát nemůžou. Vždyť náměstek ani nesmí - kvůli chybějící bezpečnostní prověrce - kontrolovat práci svých podřízených! Za co tedy bere plat, na co tam sedí? Anebo kontroluje? Pak porušuje zákon! To je na odvolání ministra, že tam má takového nanicovatého náměstka. Tady se Vondra na nic vymluvit nemůže, to je přímo v jeho podřízenosti!
0 0
možnosti
Otázka stojí jinak.
Kdyby si vládnoucí strany nedaly do zákona "prověření ze zákona" pro jisté ústavní činitele, kdo z nich by měl šanci projít nějakou prověrkou? Vždyť i na stupeň "důvěrné" by museli odkrýt účty! To by byl masakr!
0 0
možnosti

4. 6. 2012 9:58
Prodloužená ruka a loutka zločinecké a nepostižitelné ODS
Tento kašpar - Blažek je jen náhradníkem na MO za gaunera a zloděje Bartáka. Je prodlouženou rukou kmotrů ODS při tunelování MO. Ovládá jej Bém, kterého si vodí Janoušek - proč tito gauneři již dávno nejsou umístěni ve vězení - protože za natunelované miliardy ovládají prohnilou jistici, která jim za slušné všimné retušuje jejich tunely a jiné zločiny.
0 0
možnosti