Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Výsledky a statistiky a hokejové O2 extraligy

16. kolo

Litvínov - Slavia 0:2

Branky a nahrávky: 36. Sklenář (Havel, Červenka), 58. Havel (V. Růžička ml.). Rozhodčí: Minář, Mikula - Lederer, Čech. Vyloučení: 11:7, navíc Vopat - Jelínek oba 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 5111. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:1.

Litvínov: J. Hübl - Kroupa, Pilař, Švarný, Gureň, Punčochář, Skuhrovec - Jánský, Reichel, Lukeš - J. Černý, V. Hübl, Jenáček - Kubinčák, Gerhát, Trávníček - Majdan, Vopat, Heinisch. Slavia: Slipčenko (12. Neruda) - Kadlec, Vašíček, Roth, Kolařík, Drtina, Žižka, Špelda -D. Hruška, Beránek, Doležal - Branda, Červenka, Sklenář - Havel, V. Růžička ml., Vondrka - Jelínek, M. Čermák, Endál.

Sparta - Brno 6:2

Branky a nahrávky: 7. Netík (Ton), 11.

Langhammer (Netík, Ton), 22. Látal, 32. Podlešák (Koreis, Hrdel), 44. Langhammer (Hrdel, Podlešák), 57. Netík (Vykoukal, J. Mrázek) - 18. Ovčačík (J. Novák, Vondráček), 52. Šindel (Erat). Rozhodčí: Hodek, Jebavý -Bejček, Lhotský. Vyloučení: 7:7, navíc Erat (Brno) 10 min. Využití: 2:2. Diváci: 6717.

Třetiny: 2:1, 2:0, 2:1.

Sparta: Chábera - Vykoukal, Gulaši, J. Mrázek, Jan Hanzlík, Černošek, S. Hudec (54. Vojta) - Ton, Broš, Hromas - D. Výborný, Hlinka, Netík - Látal, Langhammer, Ručinský -Hrdel, Koreis, Podlešák.

Brno: Hovi - Richter, Bičánek, J. Novák, Ovčačík, Houdek, Kempný, Koma, Mojžíš -Erat, Dopita, Selingr - Huml, Ludvík, Vondráček - Bourret, Šindel, R. Dlouhý - J. Svoboda, R. Procházka, Brabenec.

Zlín - Třinec 0:4

Branky a nahrávky: 18. Podkonický (Hunkes, P. Nedvěd), 27. DeSantis (Hlaváč), 33. Bartovič, 42. Nedorost (Bartovič, Kašpařík). Rozhodčí: Šír, Hradil - Hlavatý, Vengřín. Vyloučení: 6:9, + Rachůnek - Derner 5 min. a do konce utkání. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 4448. Třetiny: 0:1, 0:2, 0:1.

Třinec - Mladá Boleslav 5:1

Branky a nahrávky: 10. Martynek (D. Květoň, Peterek), 15. D. Květoň (Peterek, Seman), 25. Hrabal (M. Růžička, Kohn), 35.

Kohn (Polanský), 37. Polák z trestného střílení - 22. Fabuš (Jiruš). Rozhodčí: Jeřábek, Polák - Bryška, Chytil. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1. Diváci: 3558. Třetiny: 2:0, 3:1, 0:0.

Plzeň - Vítkovice 4:3p

Branky a nahrávky: 8. Heřman (Dvořák), 46. Bomersback (Benda, Modrý), 58. Vlasák (Benda, Scofield), 65. Jiří Hanzlík (Vampola) - 16. Kvapil (Sičák, Rehák), 31. Ujčík (Kvapil), 36. Burger (Sičák, Hubáček). Rozhodčí: Salminen (Fin.), Šindler - Bláha, Kostka. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:1. Diváci: 7075. Třetiny: 1:1, 0:2, 2:0 - 1:0.

17. kolo - neděle: 17.00 Brno - Kladno, Pardubice - Liberec, Vítkovice - Třinec, Zlín - Litvínov, České Budějovice - Plzeň, 17.30 Mladá Boleslav - Karlovy Vary, 18.10 Sparta Praha - Slavia Praha.

18. kolo - úterý: 17.00 Třinec - Brno, 17.30 Plzeň - Mladá Boleslav, Litvínov - Pardubice, 17.40 Kladno - Vítkovice, 18.00 Karlovy Vary - Zlín, 18.15 Slavia Praha - České Budějovice, 18.30 Liberec - Sparta Praha.

14. HC Kometa Brno 16 1 1 1 13 32:64 6

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry