Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

12. kolo

Slavia - Zlín 4:1

Branky a nahrávky: 2. Červenka (Branda), 3. M. Čermák (Endál), 18. Drtina (Červenka, V. Růžička ml.), 33. Branda (Sklenář) - 55.

Galvas (Leška, Balaštík). Rozhodčí: Homola, Šír - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. Diváci: 3285. Třetiny: 3:0, 1:0, 0:1.

Kometa Brno - Liberec 7:2

Branky a nahrávky: 7. R. Procházka (Brabenec, J. Svoboda), 18. Šindel (Huml), 24. Vondráček (Houdek, Zubíček), 24. J. Svoboda (R. Procházka, Brabenec), 27. R. Dlouhý (Vondráček), 44. Ludvík (Šindel, Huml), 48. Brabenec (R. Procházka) - 50. P. Nedvěd (Hlaváč, Jareš), 53. Hunkes (V. Nedorost). Rozhodčí: Minář, Hribík - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 8:6, Bartovič (Liberec) 10 min. Využití: 3:2. Diváci: 7120. Třetiny: 2:0, 3:0, 2:2.

Brno: Trvaj - Richter, Bičánek, J. Novák, Ovčačík, Houdek, Zubíček - Erat, Dopita, Ludvík - Šindel, Huml. Ludvík - Vondráček, Pucher, R. Dlouhý - J. Svoboda, R. Procházka, Brabenec.

Kladno - Třinec 1:2

Branky a nahrávky: 23. F. Kaberle (Bělohlav, Patera) - 35. M. Růžička (Peterek, Kohn), 39. Malec (Peterek, D. Květoň). Rozhodčí: Jebavý, Fraňo - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. Diváci: 2693. Třetiny: 0:0, 1:2, 0:0.

Plzeň - Litvínov 4:5

Branky a nahrávky: 1. Bomersback (Benda), 16. Straka (Benda, Modrý), 33. Vlasák (Straka, Bomersback), 40. Vlasák (Straka, Modrý) - 1. J. Černý (V. Hübl, Gureň), 3. Lukeš z trest. střílení, 6. Jánský (Reichel, Kroupa), 17. Majdan (Punčochář), 43. Lukeš (Reichel). Rozhodčí: Jeřábek, Husička - M.

Čech, Vengřín. Vyloučení: 6:11, navíc Mezei (Plzeň) 5 min. a do konce. Využití: 3:1. Diváci: 5881. Třetiny: 2:4, 2:0, 0:1.

Plzeň: Francouz - Benda, Modrý, Benák, Jiří Hanzlík, Dresler, O'Brien, Mezei - Bomersback, M. Straka, Vlasák - Adamský, Vampola, Tvrdík - Scofield, Jan Kovář, Matějovský -Kracík, M. Heřman, Dvořák.

Pardubice - Ml. Boleslav 4:2

Branky a nahrávky: 21. Špirko (P. Sýkora, Pivko), 29. Píša (Genoway, Somík), 42. P. Sýkora (Čáslava, Špirko), 60. Špirko (P. Sýkora) - 23. Fabuš (Macho), 36. Jiruš (Macho). Rozhodčí: Turčan, Pešina - Jindra, Kreuzer. Vyloučení: 7:6. Využití: 2:1. Diváci: 7620. Třetiny: 0:0, 2:2, 2:0.

Č. Budějovice - Sparta 2:3 sn

Branky a nahrávky: 32. Kůrka (Melichárek), 46. Kůrka (Kotrla) - 40. Ručinský (J.

Hlinka, Vykoukal), 53. Ton (Černošek), rozhodující nájezd Netík. Rozhodčí: Homola, Hradil - Guth, Rittich. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:0. Diváci: 5131. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 - 0:0. 13. kolo - zítra: 17.00 Zlín - Vítkovice, Třinec - Pardubice, 17.30 Plzeň - Sparta, 18.00 K. Vary - Brno, 18.10 Litvínov - Kladno, 18.15 Slavia - Ml. Bol., 18.30 Liberec - Č. Buděj.

14. HC Kometa Brno 11 1 0 1 10 25:51 4

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry v prodloužení, prohry, skóre a získané body.