Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

Vítkovice - Litvínov 6:3

Branky a nahrávky: 13. Sičák (Ujčík, Szturc), 28. Štefanka (Trnka, Kuboš), 29.

Szturc (Ujčík, R. Hruška), 47. Svačina (Jurečka), 51. Kuboš (R. Hruška, Ujčík), 59. Selingr (Treille, Vrána) - 1. Reichel (Lukeš, Jánský), 23. Dragoun (Jenáček, Bojer), 53. Kroupa (Majdan). Rozhodčí: Hradil, Husička - Čech, Poruba. Vyloučení: 7:7, navíc Selingr (Vítkovice) 10 min. Bez využití. Diváci: 3878. Třetiny: 1:1, 2:1, 3:1.

Mladá Boleslav - Sparta 2:3

Branky a nahrávky: 32. Bahenský (Gajovský, Handlovský), 44. Nouza (Boháč, Duben) - 30. Macholda (D. Výborný, Jan Hanzlík), 42. Ton (D. Výborný, Vydarený), 45. Jan Hanzlík (Broš). Rozhodčí: Fraňo, Šindler -Jelínek, Pešek. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Diváci: 4010. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:2.

Brno - České Budějovice 4:0

Branky a nahrávky: 22. Dopita (Hubáček, Erat), 26. Huml (Protivný, J. Svoboda), 28. Dopita (Erat), 58. Huml (Brabenec, Novák). Rozhodčí: Souček, Hodek - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 6:9. Využití: 2:0. Diváci: 7200 (vyprodáno). Třetiny: 0:0, 3:0, 1:0.

Slavia - Kladno 3:2

Branky a nahrávky: 7. Havel (V. Růžička ml.), 16. T. Svoboda (Campbell, Vondrka), 20. Kadlec (Holec, Havel) - 22. Bílek (Eberle), 54. Patera (Kameš, Eberle). Rozhodčí: Mikula, Turčan - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. Diváci: 4880.

Třetiny: 3:0, 0:1, 0:1.

46. kolo - zítra: 17.00 Brno - Vítkovice, České Budějovice - Pardubice, Třinec - Karlovy Vary, 17.30 Plzeň - Slavia, Kladno - Mladá Boleslav, Litvínov - Liberec, 18.10 Zlín -Sparta (ČT4 Sport).

14. HC Geus Okna Kladno 45 13 3 4 25 111:137 49

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry