Vzkazy prezidentu Miloši Zemanovi

Neházejte na prezidenta vajíčka, pošlete mu vzkaz.

3 719 lidí poslalo vzkaz do dnešního dne

Přejít na stránku se vzkazy →
Oldrich,Ceske Budejovice, 13. 8. 2016
Pane prezidente, jste skutecne muz na svem miste. Budu Vas volit!!!!
Jára Cimmermann , Praha, 9. 6. 2016
"Dunaj Odra Labe": Bezvadný nápad. Škoda, že neproveditelný...alespoň vodním kanálem.. ale železnicí ? Představte si: překladiště na Dunaji, Odře, Labi, propojené železnicí: 100 x levnější, rychlejší a hlavně "proveditelnější!!! Jára byl a je geniální!!!
Jan Mihulka, Slaný, 10. 5. 2016
Pane prezidente, moc Vám děkuji za Váš postoj. Souhlasím s většinou názorů které razíte a to včetně antimigračního postoje, nechci tu v budocnu zákon šaríja. Držím Vám palce a stojím za Vámi, pokud se rozhodnete znovu kandidovat, máte můj hlas. Děkuji
Jaroslav Hácha, Č. Budějovice, 1. 4. 2016
Myslel jsem, že horší prezident jako Klaus v demokracii nemůže existovat. Krutě jsem se zmýlil a architektu tunelářství se tímto omlouvám. Tolik buranství, malosti, mstivosti a kromobyčejné lidské blbosti nepobývalo na Hradě ani za bolševika. Těším se na další četné díly frašky soudruha Ze-Mao-na.
Štěpán Adamec, Kroměříž, 23. 3. 2016
Arogance (franc. arrogance) je povahová vlastnost lidí, kteří dávají najevo nadměrně silné ego, nadměrné sebevědomí. Projevuje se jako naduté, domýšlivé, pyšné či pohrdavé vystupování vůči druhým lidem. Více na: https://cs.wikipedia.org/wiki/Arogance
MUDr. Václav Urbánek, CSc., Praha 2, 27. 1. 2016
Vážený a milý pane prezidente, 26.1. jste proslovil humorný bonmot s jasnou nadsázkou. Leč vychytralí pokrytci (toužící po přeplaceném postu v Bruselu?) trvale číhají, aby Vaše slova bezostyšně překroutili. Mí blízcí a já jsme Vám hluboce vděčni, že tak moudře a obětavě hájíte zájmy občanů ČR!
Jiří Marz, Plzeň, 8. 12. 2015
vážený soudruhu Zemane, chyťte se za ruku se soudruhem Mynářem a studnicí ryzí moudrosti p. doc. Ovčáčkem a jděte už do pryč! Ať žije Miloš Zeman a KSČM! Ale jenom za svoje, ne za naše.
Pavel, Čkyně, 24. 11. 2015
Zemane, nejsi vtipnej. Směješ se jenom ty a ta guma Ovčáček. Tak začni dělat svojí práci a přestaň dělat klauna. Chováš se jako idiot.
Jan, Čestice, 24. 11. 2015
Pane prezidente, asi správně tuším, že vám v životě hodně ublížili a ukřivdili. Je zřejmé z toho, jakou radost máte, když přivádíte lidi k šílenství. Již jste se pomstil dost, odejděte v pokoji. Prosííííím, už je toho opravdu dost!
Miroslava Jursová Milovice-okres Nymburk, 1. 11. 2015
Pane prezidente,zjistila jsem,že uklízečka,co má 2 krátký pracovní úvazky má větší příjem,než já,zdra.sestra se dvěma zdravotníma školama.A to je důvod,proč chybí v Praze všude sestry.Zajímalo by mě,jestli je šance se dočkat vůbec nějaké odpovědi.Jursová
Jan Zapletal , Nemecko, 16. 10. 2015
ne vzdy jsem s Vami souhlasil ---budiz Vam chvala p. presidente jak varujete - docetl jsem se v Lidovkach . Invasni armada pod rouskou uprchliku - je v plne zbroji .Do 5 let nepozname CR. Slava a bravo Vam pane presidente !
Jan, Ostrava, 15. 10. 2015
Obdivuji že to vydržíte pane prezidente, ještě že to nevyhrál ten spící rakušan , ještě kdyby jste tak protlačil odchod z EU
Miroslava Jursová,Milovice okr.Nymburk, 15. 10. 2015
Pane presidente,myslím,že nám válka nehrozí,ale naši potomci budou mít tmavší barvu kůže.Nebude se rodit tolik postiženejch dětí.Jsem zdrav.sestra.
Miroslava Jursová Milovice-okres Nymburk, 15. 10. 2015
Rodí se moc postiženejch dětí,třeba Bůh chce,aby se množily národy.Králové měli postižený děti,byli příbuzný.Jsem zdrav.sestra.
marunaspilkovatrebic, 7. 10. 2015
moc si VÁS važím,říkáte vždy co si myslíte ,že je správné.To dokáže málo kdo.Jste na správném místě.Kéž by byl alespon néjaký politik pravdivý. Ješté jednou dékuji.
Jan,Prostejov, 8. 9. 2015
Dobry den,pane prezidente chtěli jsme se vas ze tridou 8.A zeptat proč nejsou prázdniny ob 2tydny.Dekuji
MarienDrtinovaa, 4. 9. 2015
CHTELA BYCH APELOVAT NA VAS Žijí ve svém byd Bydlišti 60 let a jsou tu nechci být hrubá svinarny které se nedají už přehlížet, pane prezidentem melo by vám jitbo normální lidí protože jsem si jistá že jste prošel normálním životem a ne jen lumparnou jaká se tu děje podívejte se na Vršovice 28.pluk
Anna Genzerová, Praha 6, 3. 9. 2015
Vážený pane prezidente, Každý někdy potřebuje pomoc a pomoc v nouzi se neodmítá. Myslíte, že byste mohl z titulu Vaší funkce iniciovat mezinárodní aktivitu na systematickou pomoc uprchlíkům? Děkuji.
Lenka Černá Liberec, 1. 9. 2015
Dobrý den,omlouvám se,ale musím se ozvat. Jsem matka postizeneho syna,cely den o nej pecuji-sama. Nemam zadny prijem,zijeme se synem pouze z davek a jeho alimentu. Jenze to neni ziti spis prezivani. Pane prezidente Vas si vazim,ale co tato vlada opet vymyslela je vrchol.Kdo pomuze postizenym?
Jan Holub, Praha, 21. 8. 2015
Vazeny nejlepsi pane prezidente, jaka tato zeme po revoluci kdy mela. Chceme Vam s rodinou vyjadrit podporu a vzkazat Vam, abyste dal pokracoval presne jak to delate ted. Rikejte dal pravdu, i kdyz neprijemnou a navzdory zmanipulovanym mediim. Dekujeme Vam, ze jste s nami!
Matoušek josef, plzen., 5. 8. 2015
Pane prezidente, nechápu českou justici, např: kauze KAJÍNEK, vy jako hlava státu byste mohl a to jste slíbil, že mu umožníte nový proces, ale né v plzni, ale v praze. Mužete mi to vysvětlit? Děkuji.
Jan Mladek Stuttgart , 4. 8. 2015
bravo president Zeman ---- vite kdo ti immigranti jsou ---- po prve bravo -ochranujete nasi zemi
Skala,Praha 04.08.2015, 4. 8. 2015
Vas hulvatsky postoj k imigrantum me prekvapil. Sirite nenavist. Zapomel jste, ze z Ceskoslovenskaa odeslo ne tisice, nybrz statisice do svobodneho sveta a tam byli prijati velmi praateolsky.. V Nemecku predevsim od sudetskych Nemcu. Neni vam trapno pote, jak jste se vyjadroval prve o techto lidech
Jean ,Slumec, 2. 8. 2015
Vážený pane Zemane, bud te clovek ... Mate vůbec srdce? Nebo vam jde jen o vas? Takových jako jste vy bylo spousta a jak dopadli? Zlatý Václav Havel. Ten mel Boha na ve svém srdci a to bylo videt i na venek. Zklamal jste.
Kaleja ,Praha, 2. 8. 2015
Vážený pane Zemane, již dlouho se snažím napsat vám dopis o tom co si o vás myslím. Vy jakožto hlava státu máte velikou zodpovědnost za lidstvo v zemi ČR. Myslím, že od toho máte ještě hodně daleko. Za vaše veřejné proslovy se národ stydí ,nejraději by jsme vás vyměnili.Fuj...
Jan Málek, Chhotěboř, 11. 6. 2015
Kdyz je nekdo mrtvy, nevi o tom. Kdyz je idiot, je to stejne.
Zdeněk, Ostrava, 14. 5. 2015
vnímám Vás jako dobrého člověka, prezidenta oddaného a sloužícího ČR ... narozdíl od předchůdců :-( Negativní vzkazy vychází z médií, která nejsou svobodná, ale jsou účinná. Vymydlené mozky jsou schopny jen opakovat vulgární novinové titulky. To je smutné. Vám, pane prezidente, přeju pevné zdraví.
Frantisek Burian Krizanov, 5. 5. 2015
a i kdyz jsme maly stat vzdy jsme staly za tim cemu verime vemte si jen nase partyzany za druhe svetove valky co jsme dokazaly a to co se deje na vychode nemuzeme jen sledovat pac at chceme nebo ne drive nebo pozdeji je pozname a pokud nebudeme pripraveni bude to nas stat a nas narod hodne bolet
Frantisek Burian Krizanov, 5. 5. 2015
dobry den pane prezidente zivot je kratky a o kdyz chapu ze do tohdle se nechcete ve jmenu naseho statu nejak podilet kvuli nai bezpecnosti ale vite am ze to c e deje na vychode neni zpravne a ze je potreba zarocit a i kdyz jsme maly stat tak umime velke veci
Jiří Tarantík, Mýto v Čechách , 3. 5. 2015
Dobrý den pane prezidente, jste člověk kterého si velmi vážím a fandím vám, jak říká moje přítelkyně, konečně člověk který se nebojí říci to co si myslí, moc vám za vše děkujeme. Jirka
Jan Švehla, Brno , 7. 4. 2015
Dobrý den pane "prezidente",neschvaluji Vaše názory a díky vám vypadáme před Evropou jako totální idioti. A vaše argumentace? Argumentuje se fakty a ne házením špíny na oponenta! Odstupte.
Josef Fábin, Nymburk, 7. 4. 2015
Pane prezidente, je mi 84 roků, nesouhlas s okupací 1968 znamenal perzekuci rodiny. Nejhlubší negativní emoce, jako při vítání sovětské armády osvobozující naše vesnice v roce 1945. Nikdy nelze zapomenout slzy maminky, kterou chtěl znásilnit "osvobozující" rudý důstojník.
Miloš, Praha, 6. 4. 2015
Pane Zemane, svým jednáním a vystupováním poškozuejte Českou republiku. Odstupte ! Ti co Vás volili ať se stydí. Komunistické ideály, které máte zažité z děctví a sympatie k ruskému národu nejsou namístě !
Marie Kindermannová, Chomutov, 18. 3. 2015
Srdečně zdravím, přeji hodně síly především proti vymydleným mozkům naší mládeže. Podepiusuji vše, co jste kdy vyslovil a držím palce do Vaší další činnosti. Jste konečně první inteligentní a vzdělaný prezident u nás, blahopřeji!
Kateřina, Praha 7, 8. 3. 2015
Dejte demisi.Vaše chování mi vadí a je velice nedůstojné.
MUDr. Václav Urbánek, CSc., Praha 2, 4. 3. 2015
Vážený a milý pane prezidente, srdečně Vám děkuji za výbornou, skvělou reprezentaci českého národa v zahraničí! Vaše postoje a iniciativy jsou zásadové, promyšlené a konzistentní. Navzdory pomlouvačným útokům ze strany oponentů se správnost Vašich kroků znovu a znovu potvrzuje. Těším se na 7. 3.
Dana Pittauerova, Bremen, 25. 2. 2015
Já Vám sice smrt nepřeji, tak jako Vy si přejete mojí, ale zato bych si přála prezidenta, který to mý v hlavě v pořádku. Odstupte!
Jan Srpek Praha 2, 8. 2. 2015
Jste bezpečnostním rizikem pro tuto zemi. Odstupte!
MUDr. Václav Urbánek, CSc., Praha 2, 8. 2. 2015
Vážený pane prezidente, blahopřeji Vám k příznivému výsledku Vaší zdravotní prohlídky. Buďte na sebe opatrný a prosím průběžně i odpočívejte. Při volbě v roce 2018 bych Vám opět dal svůj hlas. Budu Vás v mezích svých možností podporovat trvale! Děkuji Vám, že máte rád Vysočinu; jsem tamější rodák.
Tadeáš Jungwirth, Praha, 31. 1. 2015
Prosím Vás o jediné, odstupte!
Pavel Bartůšek Postoloprty, 24. 1. 2015
Jste bezpečnostním rizikem pro tuto zemi-abdikujte a fofrem !
Milan,Děčín , 23. 1. 2015
Vážený pane prezidente,Jak je možné že slabé rodiny berou par šupu jak se mají ti lidi uživit co to je za stát ČR že hlavna věc je že Poslanci mají tlusté peněženky a chudé lidi musejí trpět.
Josef Malý, Chroboly, 21. 1. 2015
Jste bezpečnostním rizikem pro tuto zemi. Odstupte!
Nováková, Most, 18. 1. 2015
Vaše nesmysly o handicapovaných dětech jen dokazují, že jste opravdu zlý dědek z Vysočiny. Naštěstí máte jen minimum pravomocí a vaše funkční období jednou skončí.
Josef Kopf, Praha, 12. 1. 2015
Mohl byste prozradit veřejnosti, kolik na vaši kampan přispěli tzaměstnanci Lukoilu? A jak je možné že všichni přispěli nemalou a ouplně stejnou částkou? Financování vaší kampaně bylo provedeno na rozkaz Waheeda Aligperova, kterému jste nyní za to neomezeně zavázán.
Jan Srp Broumov, 11. 1. 2015
jako obvykle -- hodit flintu do žita !!!!!!!
Josef Kolínek,Ostrava, 9. 1. 2015
Vdobě kdy jste byl premiérem a Gross ministrem vnitra představitel Brněnských muslimů řekl novinářům:Na džihád my musíme být připraveni.Tomu Vy nerozumíte.Četl jsem v Právu,ale marně jsem čekal na Vaši či Grossovu reakci.Není už pozdě?Vyjádříte se prosím?
Pavel Novák, Praha, 8. 1. 2015
Masivně jste porušoval Zákon o volbě prezidenta podivným financováním a délkou kampaně. Nejste demokrat, nelze vás respektovat. Odstupte.
Pavel Novák, Praha, 8. 1. 2015
Zákon o volbě prezidenta republiky má tři základní limity: 1. nelhat (mluvit pravdu) 2. financovat celou kampaň jen a pouze z Volebního účtu 3. kampaň může začít až v situaci, kdy je založen Volební účet Za lži o politickém oponentovi jste se dokonce veřejně omlouval. Odstupte.
Milena Fojtů, Šumperk, 7. 1. 2015
Že by byli tací, kteří nikdy nezaváhali a neudělali chybu? Kdo jsou a kde jsou? Mám Vás ráda pane prezidente a vážím si Vás. Přeji zlepšení zdraví do nového roku.
Helena Strakonice, 6. 1. 2015
Vážený pane prezidente. Proč mají politici nárok na zvýšení platu o tolik tisic a ostatní jen o pár korun? Lidi dřou aby uživili svoji rodinu, kterou skoro vůbec nevidí. A to za almužnu. A politici? Co kdyby si zkusili vyžít aspoň jeden měsíc z platu obyčejného lidu? Alespoň by poznali jaké to je.
Dežo Bartůšek, Chánov, 5. 1. 2015
Prosíme aby jste přestal spolupracovat s Putimem
Adam Schuppler, Plzeň, 5. 1. 2015
Dobrý den vážený pane prezidente, budu rád pokud abdikujete nebo se omluvíte a hlavně přestaňte spolupracovat s Ruskem a Putinem.
Dežo Gorol, Chánov, 5. 1. 2015
Hej more ty svině abdikuj nebo se omluv
Jaroslav Bartůšek, Plzeň, 5. 1. 2015
Váženy pane prezidente je mi velice líto že jste se neomluvil za svá vyjádřená v Českém rozhlase a za svůj nestátní odlet z Číny prosím buď se omluvte nebo abdikujte.
Ivan H, 5. 1. 2015
Vazeny pan prezident. obdivujem Vasu osobnu odvahu riadit sa svojim usudkom a verejne ho predniest. Nie je mnoho politikov, ktori to dokazu, skor naopak, vacsinou su to nehorazni prospechari a nazor ich volicov pre nich znamena velmi malo, takmer nic. Drzte sa.
Jaroslava Dondová,Frenštát p.R, 3. 1. 2015
Vážený pane prezidente,držím Vám palce i v roce 2015.
Rek , los Brňos, 3. 1. 2015
Pane Prezidente, hodně zdraví v novém roce.....
Jan Sídek, Jiřetice, 3. 1. 2015
Presidente vydržte, v žádném případě neodstupujte, ať odstoupí ta lůza s kartičkama a vajíčky. Díky
Jitka Požárová, 3. 1. 2015
Stydím se za prezidenta a doufám,že nebude ve funkci celé volební období.Jeho vizáž,odulost,chůze i projev svědčí o postupující alkoholové demenci a horšící se cukrovce,nebot nedodržuje doporučení lékařů.Neschopnost vychovávat funkci ze zdravotních důvodů je přece v ústavě!
Vanek, Jesenice, 2. 1. 2015
Vazeny pane prezidente, vazim si, ze si stojite za svymi nazory, nebojite se je otevrene prezentovat a neustupujete nechutnemu tlaku mainstreamovych medii a zmanipulovaneho davu. Stydim se za lidi, kteri na vas hazi vajicka. Vydrzte, nepodlehnete, je v teto zemi hodne lidi, kteri si vas vazi!!!
Jiří Š., Plzeňsko, 2. 1. 2015
Pane Zemane, ztratil jste jste kredit a soudnost, jste ostudou ČR. Udělejte něco užitečného, vynadejte sobě a odejděte. DĚKUJI.
Alena Hájková,Šemnice, 2. 1. 2015
Měl by jste odejít,jestli máte nějaký svědomí a zodpovědnost za náš národ.
Pyszková Hrádek n/O, 2. 1. 2015
Pane prezidente,jsem ráda,že nejste pouze maňásek kývající hlavou,narozdíl p.Havla.Nesouhlasím se vším,čeho jste zastáncem,ale to je přirozené.To co rozděluje společnost jsou lidé kteří vidí svět černobíle.Hodně zdraví
Marie Málková,Zlín, 2. 1. 2015
Nejste můj prezideent. Stydím se za člověka, který si hraje na prezidenta. Na tuto funkci nestačíte. Kdyby jste zůstal na Vysočině, určitě by jste si liboval na koblížcích od Bureše. Ale lepší jsou klobásky, že ?
ladislav matys boleslav, 2. 1. 2015
pane prezidente vydrzte ve sve funkci,tito lide co vam pisi nehorazne vzkazy,tak at se podivaj na nase poslanci jak mluvi ale to jim zrejme nevadi. Pazdravem vas fanousek
Pavel Vajlov, 1. 1. 2015
Pane prezidente nedejte se těm žvanilum a přejí pevné zdraví v roce 2015.
Ivan Vagera, Brno, 1. 1. 2015
Držím Vám palce ve Vašem boji s nekonečnou lidskou hloupostí. Nenávistné vzkazy jen dokazují omezenost jejich autorů.
Jaroslav T. Chomutov, 1. 1. 2015
Prezident by měl národ stmelovat ne ho rozdělovat. Prezident by měl být nadstranický a ne politický ke své bývalé straně. Prezident by měl být slušný člověk a ne hulvát z restaurace 7 cenové skupiny. Prezident by měl uznat občas i své vlastní chyby a ne své omyly pokládat za pravdu.
Vilém Dvořák, Chrastava, 1. 1. 2015
Pouze pro objektivitu: je vyjadřování MZ vulgárnější než to, co je slyšet v ČT a dalších TV stanicích viz vysílání TV stanic 31.12.2014 (Vydra,Iser,Šteindler atd.)? Rozhodně nejsem rusofil a zažil 1968, nicméně UKR je pouze další díl Lybie, Syrie, býv. Jugoslavie,Iránu1953,Chile 1973.
Heřman Štěrba, Praha, 1. 1. 2015
Říkáte, že obdivujete prezidenta Osvoboditele ale já si myslím, že mezi vámi dvěma je obrovský rozdíl. Prezident osvoboditel by se nikdy nesnížil, k vulgaritám tipu zkurvit nebo kunda. A právě kultivovaným, moudrým a vzdělaným projevem to z něj dělá státníka, kterému se už patrně nikdo nevyrovná.
Helena Snovídková, Rosice, 1. 1. 2015
Pane prezidente, Vaše (Ovčáčkovy) odpovědi jsou stejně arogantní a přehlíživé jako Vaše chování. Neodpovídáte na podstatu, ani náznak sebereflexe, vyzýváte k diskuzi, ale sám nenasloucháte. PS: Nejsem z pražské kavárny, ani volič p. Schwarzenberga
Jan Galoušek, 1. 1. 2015
Že vám není hanba odesáci, topkaři flanďáci a dalši výkvěte českého národa takhle se vyjadřovat k prezidentovi, kterého jsme si oproti panu Schwarzenbergovi a Kalouskovi zvolili
michal roule, 31. 12. 2014
Hluboce se za Vas stydím. Odstoupit ted, je pozdě.
Jaroslav Mach, Pardubice, 31. 12. 2014
Dobrý den pane prezidente, předpokládám že souhlasíte, že president by svým jednáním a respektováním ústavy a zákonů měl být vzorem ostatním. Jestliže tedy můžete přenést některé vaše ústavní povinnosti na někoho jiného, ppředpokládám, že i já smím své povinnosti přenést třeba na vás. Souhlasíte ?
Janda, Plzeň, 31. 12. 2014
Pořád někomu něco vzkazujete. Před lidi už se vám po listopadovém výprasku nechce, že?! Tak se vyjádřete např. k tomu, kolik vás (osobně) stojí měsíční spotřeba tabáku a alkoholu. Jistě si to platíte ze svého, je to tak???!
Saltos A., Hradčany, 31. 12. 2014
Prezidente vydržte. A naplňte také panašování parlamentních voleb, protože náš zákonodárný sbor potřebuje odstranění zhoubné klausovské partajmafie, jinak jsme furt v rejži.
Vladimír Čelko, Dobšice, 31. 12. 2014
Že pijete a propagujete kouření je špatné. Že jste na straně totalitních režimů a jejich vůdců je horší. Nejhorší ale je, že jste dokázal znevážit prezidentský úřad tak, že to ohrožuje víru občanů v politiku, demokracii, občanskou společnost, spravedlnost, zdravý rozum...
Horný. Olomouc 31.12.2014, 31. 12. 2014
Přejeme pevné zdraví.Dávam vám zelenou kartu.
Adam Novák,Zlín, 31. 12. 2014
Pane Zemane,svoboda národa,ať už Tibetu nebo Ukrajiny je větší hodnota než Kellnerovy peníze! Váš žebříček hodnot vás řadí vedle Gottwalda,Zápotockého a Klause. S moudrostí Masaryka a Havla nemáte nic společného.
Pavel Špelina Ing Praha, 31. 12. 2014
Pane Zemane,stydím se za vás,bohužel jste pravý opak někoho, koho jsme si chtěli zvolit.Vaše argumentace je lichá a "ulici" už nikdy nepřesvědčí. Vaše vulgarity a urážky druhých nemají nikde obdoby. Zahraniční státníci si zaslouží uznání. Pan Gauck je jejich ztělesněním. Zamyslete se už konečně.
Jan Hladik, Pohled, , 31. 12. 2014
Vaše odpovědi svědčí o tom, že nechápete odpor jaký vyvoláváte. Zase jen přehlídka arogance, urážek a trapnosti. Už aby jste opět zmizel v zapomnění.
Jarda Krýda, 31. 12. 2014
Přeji pevné zdraví. Myslím,že svoji práci děléte dobře. Děkuji.
Václav Mička, Praha, 31. 12. 2014
Nejste slušný člověk a nechováte se jako prezident. Stačí vzpomenout na virózu u korunovačních klenot. Lžete lidem, že na Ukrajině není ruská armáda a děláte nám ostudu v zahraničí.
Kateřina Padalíková, 31. 12. 2014
Vážený pane prezidente, stůjte si za svými názory a neustupujte rádoby chytrákům a budižkničemům. Klidně kuřte a pijte, vždyť to dělá většina tohoto pokryteckého národa. Hodně zdraví!
Marie z Prahy, 30. 12. 2014
Pane prezidente, přeju hodně zdraví!!!!!!!! Nedejte se otrávit. Jsme s vámi!!! To co děláte, děláte dobře! Někdo ty protesty proti vám organizuje, to je jasná věc.
Josef Jančar, Písek, 30. 12. 2014
Vaše zvolení do funkce Prezidenta byla kardiální chyba za kterou dříve či později zaplatíme. O tom druhém termínu si nechte jen zdát.
Franta Rokl Ostrava, 30. 12. 2014
Jste náš prezident ,přeji hodně dlouhý život.
fikus, 30. 12. 2014
milos ma aspon koule!
Lukáš Kaštánek, Kladno, 30. 12. 2014
Nechápu názory typu, že prezident má prezentovat v zahraničí SVOJE názory a postoje. Prezident má reprezentovat a hájit zájmy republiky, jeho názor je až druhotný. Smutné je, že stádo oveček, které se nechalo obalamutit tímto sebestředným alkoholikem se pořád rozrůstá. Nejste mým prezidentem.
Dan Švik, Ostrava, 30. 12. 2014
Vydržet pane prezidente. Národ miluje šašky :-)
Miloš Karel, Praha, 30. 12. 2014
Pane prezidente, velice mě znepokujeje, jak si ČT mohla dovolit upravilt Váš porojev a vynechat slova (Zdeněk Bakala) . Navíc vše rychle utichlo, nikdo nebyl potrestán, novinářům, veřejnosti a politikům tyto praktiky nevadí. Pak se nemůžeme divit, že 25let pokulháváme za vyspělou demokracií.
Pavel Kraxner, Lysá nad Labem, 30. 12. 2014
Pane prezidente, stále svým oponentům říkáte, že když se jim jako prezident nelíbíte, mají možnost kandidovat v příštích volbách. Dá se toto realizovat i v Rusku? Pokud ne, není to důvod k zastávání poněkud rezervovanějšího postoje k Rusku?
Karel Zima, Liberec, 30. 12. 2014
Přeji pevné zdraví. Děláte svou práci dobře. Maslím, že většinu národa sjednocujete. Děkuji.
Pavel, západ Čech, 30. 12. 2014
Pane inženýre Zemane, nemyslím si, že by byl Karel Schwarzenberg ideálním presidentem ČR, jen menším zlem, než Vy. Ovšem nezklamal jste, vlastní chybu převádíte "na druhou stranu"; nedomnívám se, že by šlo o útoky nějaké ostatně zcela virtuální pražské kavárny na Vás, jde jen o Vaše plivance.
houfek loucovice, 30. 12. 2014
pane presidente drzmi vam palce nenechte se otrávit
Petr Beroundký, Ústí nad Labem, 30. 12. 2014
Pane Zemane, kde berete tu svoji jistotu a neomylnost? Vždyť se před celým národem ztrapňujete a ještě jste si toho nevšiml. Jsem rád že jsem Vás nevolil a teď se akorát za Vás stydím.
Miroslav Kubíček, 30. 12. 2014
Pane prezidente, měl byste sjednocovat občany našeho národa. Stačí se podívat na tyto vzkazy a musíte vidět, že svou práci neděláte dobře.
Vojtěch Beran, Praha, 29. 12. 2014
V životě si vás nebudu vážit a uznávat vás jako legitimního prezidenta. Legálně zvoleného ano: zvolen jste ale byl jen díky lžím ve volební kampani a spoléhání, že většina voličů jim uvěří. Lhal jste i tehdy, když jste jako "spokojený důchodce z Vysočiny" sliboval, že do politiky se nechcete vrátit.
MUDr. Václav Urbánek, CSc., Praha 2, 29. 12. 2014
Vážený a milý pane prezidente, Vaše vánoční poselství je pravdivé a perfektně výstižné. Obdivuji Vás, že vždy hovoříte zpaměti. Moje tělesně hendikepovaná sestra (ročník 1947) má Vaše foto poblíž lůžka. Též mí již nežijící rodiče, českoslovenští vlastenci, by Vás nesmírně podporovali a chválili!
žbánek miroslav habartov, 29. 12. 2014
Pane prezidente nenechte se odradit od štvavé kampaně. A přeju hodně zdraví v Nové Roce.
Tomáš Fuk, Trutnov, 29. 12. 2014
Štvanice na Vás je 100% někým řízená !! Proč: psací pero jste neukradl a tenkrát se celkem nic v naší společnosti nedělo - a pár slov najednou šíleně vadí - podle mě to od předchůdce byla mnohem větší ostuda pro celý národ. Pane prezidente NEDEJTE SE - VYDRŽTE !!
Jiří Pavlíček, Praha, 29. 12. 2014
Pane Zemane, nenechte se otrávit. Přeji hodně zdraví a šťastný nový rok 2015.
Dan Pawlik, 28. 12. 2014
Stojím za svým prezidentem. Můj hlas máte i když ostatní tady píšou opak... Názory chytrolínů pokladám za výsledek manipulací se setádem ovcí..
Pavel Novák, Praha, 28. 12. 2014
Masivně jste porušoval Zákon o volbě prezidenta odporným lhaním o vás, o vaší rodině o vašem týmu, o oponentech, o privatizacích, atd. Masivně jse porušovali Zákon o volbě prezidenta podivným financováním a délkou kampaně. Nejste demokrat, nelze vás respektovat. Odstupte
Zádrapa Havířov, 28. 12. 2014
VYDRŽET ! ! ! Lidi, kteří se neumí smířit s prohrou a zahrávají s osudem ostatních by bylo třeba vyhnat do kamenolomu. Nechat se ještě popichovat cizáky je velká ostuda.
Růžena, Praha, 28. 12. 2014
Vážený pane prezidente. Prohnilí novináři stále vedou kampaň proti Vám. Na čí objednávku asi... A protože tisk má stále velký vliv na čtenáře s omezeným rozhledem, daří se jim hodně lidí oblbnout. Nedejte se otrávit nikým a ničím a vykonávejte svůj úřad tak dobře jako dosud. Věříme Vám.
Pavel Novák, Praha, 28. 12. 2014
Váš protikandidát z 2. kola by nebyl lepší, nelituji a dnes bych vás volil znovu.
Ondra Procházka Praha 8 , 28. 12. 2014
Pane prezidente ďeláte nám velikou ostudu říct Číňanům že máme ve znaku krtečka to je v ostuda.
Magda Pilarska Olovbí, 28. 12. 2014
Vámi podporovaní separatisté na Ukrajině-Kdyby se kdekoliv v demokratické zemi odtrhlo několik menších územních celků, i po zuby vyzbrojených, každý stát si s njimi poradí velmi snadno. Odpojí jim elektrický proud, vodu a topení a je v krátké době po rebelii.Bez krveprolití,pokud je někdo nějak ne
Jan Rambousek, Praha, 28. 12. 2014
Jen výjimečně někdo hodnotí vaší práci dobře. Já musím říci, že díky Vám dokáži poměrně lehce demonstrovat dětem, co se vzdělaným člověkem dokáže udělat alkohol. Vaše oběť v podobě odstrašujícího případu tak nepřijde vniveč.
Jiří Hlupý, Praha 1, 28. 12. 2014
Pane prezidente, děláte ostudu celému národu. Odstupte a zachováte si alespoň svou lidskou důstojnost.
Tomáš Mánek, Cheb, 28. 12. 2014
Vydržte, když už škodíte úřadu prezidenta, ať je škoda co největší i na naši zemi. Snad nás to poučí a příště si zvolíme lépe. Třeba pravdu a lásku...
Mgr Stanislav Šmídek,Stružná, 28. 12. 2014
M.Zemana jsem volil s přesdvědčením,že bude mít snahu napravit svá dřívější pochybení. Nyní je zřejmé,že to nedovoluje zravotní stav-pokročilá cukrovka a alkoholismus. Selský rozum napovídá,že jeho mozek je poničený stejně, jako vizáž.
Petr, Olomouc, 28. 12. 2014
Pane Zemane, co vás nutí pochlebovat takovým lidem, jako je Putin? Celý ten ruský národ je přeci úplně jinde než naše Evropa. Nestahujte nás do toho marasmu, ve kterém je a ještě dlouho bude tenhle zakomplexovaný národ. Nejste můj prezident.
Jindřich Nesrsta, 27. 12. 2014
Pane prezidente, jsem Vám vděčný, že jste dokázal být ,,svůj" a nepodřídil jste se diktátu odjinud. Vaše názory na zahraniční politiku sdílí drtivá většina našich lidí, ale ti nemají prostor v zaprodané Tv a rozhlase. Přeji hodně zdraví !
Miroslav Dvořák Jáchymov, 27. 12. 2014
bylo to v 90 letech kdy jste po vraždě malého kluka sliboval obnovu trestu smrti za volební hlasy. o několik let jste na veřejnosti a v mé blízkosti na MFF Karlovy Vary před \Puppem komentoval příjezd těhotné P. Buzkové "už je tady ta kráááva." prto jsem vás nevolil, asi to bylo málo.
Pavel, západ Čech, 27. 12. 2014
Je otázkou, co má vůbec smysl psát. Ing. M. Zeman je bývalým komunistou, který v předvolební kampani tvrdil, že "bude prezidentem dolních deseti milionů", teď říká, že "řvoucímu davu nebude ustupovat", sebereflexi či ústup z mocenských pozic odmítá, co napsat, aby to nebylo jen ztrátou času... ?
Pavel Procházka, 27. 12. 2014
Náš milý pane prezidente, vytrvejte na svých zcela jasných názorech, kterým nerozumí jenom lidé, kteří si nevidí ani na vlastní špičku nosu a zaprodanci cizích agentur.
Filip Izvor, ostrava, 27. 12. 2014
Už jen to, jak jste se choval u korunovačních klenotů bylo na odstoupení...jste bez studu.
Přejít na stránku se vzkazy →
Zašlete vzkaz

Např.: Jan Málek, Chotěboř

Maximálně 300 znaků


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Vzkazy procházejí před zveřejněním kontrolou editora a jsou aktualizovány každý pracovní den. Redakce nebude zveřejňovat příspěvky obsahující vulgarity. Není rovněž v silách redakce ověřovat identitu autorů vzkazů.