22. února 2008 12:00 Lidovky.cz > Zprávy > Redakce

Začíná nový kurz Angličtiny pro každého

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Angličtina pro každého - byznys | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Angličtina pro každého - byznys | foto: Lidovky.cz

Pozor! Už v pondělí 25. února začíná v Lidových novinách nový jazykový kurz. Jeho součástí bude třicet lekcí, tři nástěnné učebnice zdarma a tři CD za speciální cenu 39 Kč! Kupte si Lidové noviny s jazykovým kurzem Byznys angličtina pro každého.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za velký zájem o kurzy Lidových novin. A máme pro Vás další novinku: jazykový kurz Byznys angličtina pro každého.
Kurz navazuje na velmi úspěšnou sérii kurzů Anglicky snadno a rychle, Angličtina v práci a Praktická angličtina.

Komu je kurz určen
Každému, kdo si chce zlepšit svou angličtinu. Je určen opravdu pro všechny. Čtenáři, kteří sbírali a studovali dosavadní kurzy, mohou rozvíjet své znalosti. Čtenáři, kteří se ke kurzům LN zatím nedostali, mohou studovat, aniž by museli znát předchozí projekty. Nejužitečnější bude kurz těm, kdo znalost angličtiny potřebují pro svou práci. Kurz ocení nejen obchodníci, živnostníci či zaměstnanci obchodních firem. Znalosti z kurzu využijí i studenti, úředníci, učitelé, lékaři, vědci, právníci – či čtenáři, kteří nepůsobí v řádné „byznysové“ profesi, ale jednoduše chtějí lépe mluvit a psát anglicky.   


Co všechno kurz obsahuje
Součástí kurzu je 30 lekcí, tři CD pro audiopřehrávač i PC a tři nástěnné učebnice.


30 lekcí
Lekce budou vycházet v Lidových novinách každý den po dobu pěti týdnů – tedy až do 31. března. Sobotní lekce jsou opakovací, rozvíjejí učivo z celého týdne.

Ukázka lekce
Angličtina pro každého - lekce

Angličtina pro každého - tři CDTři výuková CD
Každé CD obsahuje audiostopu – nahrávku textů a slovíček z jednotlivých lekcí
(CD1 lekce 1-10,
CD2 lekce 11-20,
CD3 lekce 21-30).
Čtenáři, kteří mohou pracovat na PC, navíc získají celou řadu praktických pomůcek. Na CD1 najdete obchodní gramatiku: lekce, příklady vět z pracovního prostředí  a interaktivní cvičení. CD1 navíc obsahuje bonus: slovník 1000 nejpoužívanějších anglických slovíček z oblasti obchodu, financí a bankovnictví.

CD jsou v prodeji vždy v pondělí. To první si koupíte na stáncích od 25. února. CD2 se bude prodávat od 3. března, CD3 od 17. března.
Jedno CD stojí 139 Kč. Zakoupíte-li si CD současně Lidové noviny s kuponem, získáte CD za zvýhodněnou cenu pouhých 39 Kč.

Jak koupit CD za 39 Kč
V pondělních LN najdete na první straně (v pravém horním rohu titulní strany) kupon. V dalších dnech vyjde kupon na první straně druhého sešitu LN. Vystříhnete-li tento kupon, odevzdáte prodejci ve stánku či trafice, získáte příslušné CD za pouhých 39 Kč. Nejvýhodnější je koupit noviny i CD najednou – v takovém případě Vám kupon odstřihne přímo prodejce ve stánku, trafice, či tam, kde kupujete LN.

Jak bude vypadat kupon na slevu CD
Kupon na slevu CD
 

Úplně stejně proběhne prodej CD2 příští týden a CD3 od 17. března. K nákupu CD se slevou můžete použít pouze kupon z týdne, kdy bylo příslušné CD dáno do prodeje (kupon č. 1 k CD1, č. 2 k CD2 a č. 3 k CD3).

Tři jednoduché kroky ke slevě 100 Kč na CD:

1. Kupte si LN s kuponem
Po dobu prodeje CD naleznete svůj kupon na slevu 100 kč v každém vydání Lidových novin na titulní straně nebo na první straně druhého sešitu.
Noviny s kuponem
2. Vystřihněte kupon na slevu
Kupon na slevu si nemusíte opatřovat předem. Kupte si CD spolu s akutálním vydáním Lidových novin a kupon si oddělí sám prodejce.
Druhý krok
3. Odevzdejte kupon a získejte slevu 100 Kč 
Nezapomeňte! Každé CD je v prodeji pouze týden! Nečekejte a kupte si CD se slevou 100 Kč už 25 února!
Třetí krok

Bez slevového kuponu si můžete kterékoli CD zakoupit i v servisních centrech mediální skupiny Mafra. Jejich seznam najdete na www.lidovky.cz/sc.

Výhody pro předplatitele
Předplatitelé mají zásadní výhodu: nemusejí se obávat, zda seženou všechny výtisky LN - mají je každý den ve své schránce. K nákupu CD jim vystřihnout ze svého výtisku LN kupon a zakoupit si CD na kterémkoli místě, kde se prodávají LN (aby získali slevu 100 Kč, tedy zvýhodněnou cenu 39 Kč za jedno CD, odevzdají kupon).

Pozor! Každé CD je v prodeji pouze týden! A je o ně veliký zájem. Neschovávejte si proto kupony příliš dlouho.
Začít můžete kdykoliv!
Předplaťte si Lidové noviny min. na 2 měsíce a zajistíte si tak kompletní kurz. Objednávejte zde.
Ať už se zapojíte kdykoliv, nepřijdete o žádnou lekci, ani nástěnný plakát a CD. Všechna 3 CD Vám zašleme zdarma a navíc všechny chybějící plakáty od zahájení kurzu dne 25. února až do dne zahájení doručování LN. Rovněž budete mít jako předplatitel LN k dipozici všechny lekce ke stažení v elektronické podobě. Data ke stažení naleznete zde.

     
Angličtina pro každého - plakáty3 nástěnné učebnice
V úterních LN vyjdou nástěnné učebnice – plakáty formátu A2 na kvalitním papíře. Jsou věnovány slovíčkům a výrazům z oblasti kariéry. Na jejich rubové straně najdete podrobný přehled anglických nepravidelných sloves s příklady jejich použití.

První nástěnná učebnice vyjde 26. března, druhá 4. března, třetí 18. března. Tyto učebnice získáte zdarma – respektive najdete je vložené v každém výtisku LN z příslušného dne.

Ukázka z první nástěnné učebnice
Angličtina pro každého - plakát


Na druhé nástěnné učebnici najdete slovíčka a výrazy týkající se peněz. Na rubové straně pak 500 nejpoužívanějších slov z finančnictví.

Tématem třetí nástěnné učebnice je Byznys na cestách. Kromě výrazů z této oblasti získáte i podrobný přehled frázových sloves.

Kdo je autorem kurzu
Kurz Byznys angličtina pro každého pro vás připravili lektoři ze společnosti Anglictina.com, renomované internetové jazykové školy. Více na www.anglictina.com.

Co budete ke studiu potřebovat?
Nic kromě audiopřehrávače a eventuálně PC. K získání kompletního kurzu stačí, abyste denně podobu pěti týdnů sledovali Lidové noviny.


Máte nějaké dotazy?
Veškeré dotazy ke kurzu Vám rádi odpovíme za infolince:
225 555 544.
Máte-li nějaké jazykové dotazy týkající se angličtiny, pište na e-mailovou adresu: jazykovedotazy@anglictina.com

Nesehnali jste nějakou součást kurzu?
Obraťte se na servisní centra mediální skupiny Mafra (jejich seznam s kontakty najdete na: www.lidovky.cz/sc.   Co se v kurzu naučíte
Byznys angličtina pro každého je kurz zcela nový, unikátní. Čtenáři si v něm mohou osvojit novou slovní zásobu - zaměřenou především na pracovní prostředí. Naučit se komunikovat v nových situacích. Procvičí a obohatí si svou znalost gramatiky.

V kurzu se mimo jiné naučíte:
– hovořit o různých zaměstnáních a o různých pracovištích, firmách a podnicích;
– ucházet se o místo, či naopak zaměstnance přijímat;
–  hovořit o penězích;
– představovat nové výrobky, programy, projekty.
– psát anglicky pracovní dopisy, telefonovat...
Nakonec, v podstatě celý náš život je byznys. A jen málo situací nemá „byznysový“ rozměr... 

Hodně úspěchů s novým kurzem!

Lidové noviny