Pátek 2. června 2023, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Zahradil: Euforie z TOP 09 díky prezidentské kampani nekopíruje nálady voličů

Z Miloše Zemana na Hradě mají nahnáno hlavně sociální demokraté, říká europoslanec za ODS. A Karel Schwarzenberg slouží jako fíkový list.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

P47a36v47e74l 76M68i22c23h43a56l 9633645803

Se sudety a Benešem je to fakt
Šlo by to zalhat, ale ne dlouho. Pan kníže paměti nenapíše, nepotřebuje, stačí mu lidem naslouchat a jednat, mluví minimálně, jeho slova čin ve správnou dobu na správném místě. Jsou cennější věci, než volby, než republika, než proruská smečka co se vrhne na každou krev, i kdyby to byl  jen v krvi namočený hadr. Destrukce legitimity celoročně i veřejnoprávně, v tom nešlo nekandidovat, nechat jim to s mašličkou. Druhé kolo rozpor spíše v samotném kandidátu, top dog sice služba, povinnost, ale under dog jeho osobnosti sabotoval, tak i sympatizant připraven na výsledek. Nevím, zda má kandidát vlastní průzkumy, nebo zda mu prodají renomovaní, nevím nic. Vidím jen tu nechtěnou chybovost, tu únavu z vnitřního sporu, to vydechnutí, když to skončilo.  Kníže rád proces, ne výsledky, těch má jinde a jinak dost, Hrad , kde mají rusové i posledního potkana v kanlizaci na své výplatní listině, jej nějak děsil?
0/0
28.1.2013 21:22
Foto

Hdkn

Mě zajímá jediné : Miloš Zeman a anonymní akcie
Je ironií osudu, že si moderátoři zvou nově zvolenou hlavu státu do studií a snaží se z něho vypáčit, co vlastně bude dělat, když během kampaně vlastně nemusel slíbit vůbec nic. Stačilo vytahat lži na oponenta a slíbit chuďasům, že se bude vyvlastňovat.Jeho jediný slib, majetkové přiznání s možností vyvlastnit majetek řádně nedoložený z hlediska jeho nabytí, je navíc neskutečný hazard. Neznám nic horšího než českého úředníka, rozhodujícího o vyvlastnění. Takovýto institut v naší zemi dopadne hlavně na "nevinné", voliče Karla i Miloše. Vyvlastňování samotné by mohli vykonávat potažmo i exekutoři :-)Jestli chce být Miloš Zeman prezidentem spodních 10 milionů občanů, musí se především zasadit o vystrnadění anonymních vlastnických struktur z našeho právního řádu. Anonymní firmy sají z 90% jen veřejné prostředky. O jiné než veřejné peníze se nezajímají.V Zemanově kampani rezonovaly asociace češství. Ať vylezou z anonymity ti podnikatelští machři z Appian Group,Key Investments, Kardioport atd. Nemohou. Vylezli by ubozí vyžírkové, kteří nemají jiného produktu než korupci.Miloš si vybral majetkové přiznání proto, že to je velmi drastický prostředek, který ztěží bude přijat. Lid bude na chvíli uchlácholen a anonymní akcie pojedou dál. Obávám se, že Miloš přišel jen zacpat ústa nešťastlivcům, ale pomoci nemůže. I kdyby chtěl.
0/0
28.1.2013 13:20
Foto

Kevil

Lidi použili svůj mozek
a nepotřebovali rady loutkovodičů, o kterých píšete, že vždycky vědí "kde stádo nakonec skončí". Kdyby to věděli, nevyhodili by desítky mil. Kč komínem, v uplacených médiích (MF, Lidovky...), na placky pankáče a Fuckbookové snažení.
0/0
27.1.2013 22:34
Foto

P72a61v10e74l 35M81i30c44h48a75l 9473395973

Media pumpují do lidí naučenou bezmoc trvale
To stačí jen si to namalovat do znaku a lid už jede jak po másle.  Podobně v socialismu jsme uměli jazyk, ale nikdy nepotkali cizince, o to větší radost, když jeden přijel a náš jazyk skutečně fungoval, my se domluvili! To agenturní činnost dobře ví, roky chystá vítězství, roky systémově ničí, co by stálo v cestě, odvádělo na jinou variantu. Ani nedošlo na církevní kartu, snad na příště, až se bude ne marginálně nahražovat hradní strašidlo, ale třeba i parlament.
0/0
28.1.2013 21:29
Foto

Rem

Sofiina volba
Lidé z volby na Hrad zblbli a stali se mnohdy až agresivními. Ale proč? Zkusme se na to podívat z nadhledu, tedy bez emocí vůči vítězi "M" a poraženému "K":Zdá se, že česká kotlinka neměla a ještě chvíli nebude mít jiného zásadního problému, než vnucenou Sofiinu volbu. Přitom je to tak prosté. Volby padly pro deprivanty, ovládající (nejen) srdce Evropy, do ideální doby. Chléb a hry, to na stádo platí. A když chleba ubývá, tak alespoň hry. Těch se ovcím dostává opravdu měrou vrchovatou. Tisíce a tisíce protichůdných názorů „odborníků nejpovolanějších“, VIP celebrit i mediálních slouhů, před i po volbách, dále rozděluje už tak rozdělené osazenstvo kotliny. Ale to je přece jeden ze základních účelů této hry na demokracii, totálně pokřivené nefunkčním systémem rozdělování moci (tj. rozdělováním vytvářených hodnot a vlivu), hry na demokracii, zcela pokřivené mediální manipulací.Stádo běželo ke žlabu, kam servismani vládců nasypali toho času zcela nepoživatelnou krmi. A stádo slepě věří, že se v jeho části žlabu dobře nažere.Všechno je, jak má být, vše funguje, jak má fungovat. To mediální i političtí krmiči, natož jejich loutkovodiči, moc dobře vědí. Vědí, kde stádo vždycky nakonec skončí. Tak jako mnohokrát v historii. Rozděleno a pod žlabem.
0/0
27.1.2013 22:00
Foto

Křivan

další vítězné bitvy dvou statečných generálů
V návaznosti na Benešovy dekrety se ukázala účast válečného veterána z druhé světové války na straně Zemana v poslední debatě kandidátů na ČT jako nepřehlédnutelný argument. Drobný statečný stařík proti knížeti, který nejenže nepochopil otázku, ale ukázal v přímém přenosu svojí skutečnou tvář nafoukance. To je na celý článek.
0/0
27.1.2013 20:50
Foto

P44a70v18e90l 71M13i50c35h36a64l 9933875723

Ne náhodou ruský nohsled
Podobně Svoboda po své dezerci musel sloužit rusum jako holka až do smrti. Ti sovětčíci si to ani neuvědomují, hlavu plnou stalina, normální člověk by do Dukly nešel. I turista vidí asi ty možnosti. Podobně jako ve věci sudetské i zde nazrál čas ruský šmejd jako šmejd označit. Lhát mlčením nelze trvale a mladší a gramotná část populace to pochopila. I když ruská d. Zeman přečíslil, zda vyhrál, se uvidí, lid ani Tondovi na Hrad, se nebál jít zahrát. Klau strašil jen o půlnoci, to nějak se dalo snést, ale bílá paní za bílého dne může být moc, nu na ruské ambasádě bude vítán a najde klid pro duši, je tam místa dost a není to daleko ba možná tam vede i tunel, neb ani Tonda (Zápotonda, Ant.Novotný, uherský Husák) jen na bodáky moc nespoléhal.
0/0
28.1.2013 21:40