Pondělí 29. května 2023, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Žalobci chtějí zahájit trestní řízení v kauze Amun.Re

Státní zástupce adresoval protikorupční policii pokyn, aby zahájila úkony trestního řízení ve sledované kauze. Zatím nebyl vyslyšen.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Paní L. Bradáčová a její šéf "bodují".
Myslím, že pan ministr spravedlnosti má důvod ke spokojenosti. jeho podřízení se činí. Již dlouho se mluvilo o podivné ceně energie ze slunce, kterou musí občané platit  státu. To ale nejsou jen drobné politické chyby politiků. Takové činy dělají jen nepřátelé společnosti, tedy konkrétně státu samému
0/0
24.4.2013 17:03
Foto

Ctenarcp

Nejedná se o mnoho více
než o vnitrostranickou válku uvnitř ODS. Pamatujme, že Don Pablo Blažek se "zastal" Bradáčové.ČEZ stojí za stranami. Appian ... jenže, Zeman na Hradě, Roman v ČEZu, Klaus u Kellnera, Mlynář u Kellnera, Petr Kolář u Kellnera, místopředseda fotbalového svazu nezvěstný (nehledaný), Dalík v klidu, Saša Vondra na cestě do Izraele, Bakala obchoduje s Rittigem, Randák obviněný, Rath u ledu.Bradáčová o nové funkci: Doufám, že se moje křeslo zrušíhttp://www.tyden.cz/rubriky/domaci/bradacova-o-nove-funkci-doufam-ze-se-moje-kreslo-zrusi_241630.html
0/0
24.4.2013 8:40
Foto

Matyas

Chobotnice
Ona ta chobotnice sahá od DPP, ČEZu, Lesu ČR, ministerstva dopravy, zemědělství přes Bendla k Nečasovi. Ivošek leští Nagyové cvičky milióny a frčí se dál. Podávají se trestní oznámení kůli vynesení výplatní pásky Nagyové a na zrušení protikorupčního fondu.Tohle je ta rovnost před zákonem jako pilíř demokracie.Policie se nikdy neodváží obvinit někoho z ČEZu. Bez ohledu na to jestli se jedná o tunel jménem fotovoltaika nebo doly v Mibragu. Nic se nevyšetří. Vše se zamete pod koberec. My se nemáme právo ptát, ale jen to zaplatit.
0/0
24.4.2013 5:25
Foto

Energetik_Tom

budou to zametat pod koberec
Případ bude odložen nebo se prohlásí že bylo vše v souladu se zákonem. ČEZká mafie zde má dobré krytí, tady nejsme v Bulharsku.Nevěřím tomu, že se stane zázrak a budou tyto modré rozkrádačky a tunely vyšetřeny a dotaženy do konce. V tomto případě se modé svině s ČEZkou mafií neštítili zneužít podporu pro rozvoj čistých a obnovitelných zdrojů energie, na které všichni přispíváme pro lepší život a budoucnost. Je to pdobné jako když rozkadli důchodové a sociální fondy (res. zahrnuli do státního rozpočtu a ten rozkradli).
0/0
23.4.2013 16:10