Pondělí 11. prosince 2023, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Zaorálek kvůli amnestii zvažuje žalobu na Klause. Pomůže Zeman?

Prezident Miloš Zeman i jeho nový kancléř Vratislav Mynář jsou odhodláni objasnit dění kolem amnestie vyhlášené Václavem Klausem.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Volební trik amnestií
pomohl  skupině  kandidátů pana Klause.  Víc v tom hledat je zbytečné, čím více se přesvědčuje, tím méně je to podložené. Pan Zeman umí prognostikovat a programovat i opozici, jistě si s tím poradí. Jako je hříčkou armáda, tím spíše vězeňství. Koncepce nehrozí, zbývá silová tradice, když jí dojde dech, tak se grázli pustí na lidi. Podobně orientální řeči do orientu, kdokoliv tam může osobně se přesvědčit, ale všechen lid dává přednost videu. Nejlépe je sledovat pražskýma očima, že je tam bojiště nikoho nenapadne. Školáctví bylo pochopitelné když hvězda Zeman vycházela vstupem ke komunistům, tehdy dvacet let chyběly knihy natož myšlení či školy. Ale že v tom zamrzneme tak dlouho jsem netušil, to bych stěhoval již dávno, třeba do maďarska.Prezident jako bavič nějaký čas vydrží, může předčítat encyklopedie, k podstatně našich nesnází se nedostane, to by popularita byla jak u vlády hned.
0 0
možnosti
Zaorálek je ukázkový osel a parazit, jakých jsou v KSČSSD davy
Žalobu od něj nebude stejně nikdo brát vážně. A podle toho taky dopadne....
0 0
možnosti

Kedu

23. 3. 2013 21:29
Žaloba počká, teď je na řadě terorismus!
Jak si Zeman asi představuje zatočit s teroristy? Například zde je názorná ukázka v podobě záznamu jednoho izraelce, který natočil zatýkání arabských dětí v Hebronu. Žádné dítě není starší 15 let: http://youtu.be/PDaMlJVcMkAAť žije boj proti terorismu!
0 0
možnosti