Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Ekonomika

Apple natáčel v Česku. V reklamě na nové hodinky se objevuje pražské metro či stadion Slavie

V novém reklamním spotu se objevuje pražské metro. foto: YouTube

PRAHA - Světoznámá značka s nakousnutým jablkem v logu natočila v České republice reklamu na nové hodinky Apple Watch Series 5. Není to přitom poprvé, co k nám štáb americké firmy zavítal. V novém reklamním spotu se objevuje pražské metro, lom Velká Amerika či areál SK Slavia Praha.
  15:33

Dvě kamery a 12 megapixlů: Apple představil iPhone 11. Spustí také streamovací službu s vlastními seriály

V reklamě se nejprve ukáže metro, konkrétně stanice Náměstí Míru na lince A. Přičemž na první pohled není znát, že se jedná o Prahu. Apple mate diváky turnikety, které do vestibulu metra nechal kvůli reklamě nainstalovat. Ukazuje tím, že díky hodinkám mohou uživatelé snadno využívat městskou hromadnou dopravu ve všech koutech světa.

Následující scény se přesouvají do sportovního areálu SK Slavia. Herci jablečné hodinky používají s úsměvem v tělocvičně, v bazénu či na atletickém stadionu. V reklamě se objevuje i známý lom Velká Amerika na Berounsku. Český herec Daniel Čech, který vystupuje mimo jiné v pořadu Na stojáka, u vápencového lomu vede skautskou výpravu. Čech v reklamě předvádí, jak snadné je využít Apple Watch Series 5 jako kompas. 

Trh chytrých hodinek se poprvé otřásl. Ublížil mu propad prodejů Apple Watch

Řada režisérů si vybírá pro natáčení svých filmů právě Českou republiku, neboť zdejší ceny jsou pro filmové štáby atraktivní. Natáčení reklamního spotu u nás vyjde mnohem levněji než v jiných koutech světa. V minulosti se v reklamě na nový iPad objevil i český choreograf a herec Yemi A.D.

Reklama na nové hodinky se na portálu YouTube poprvé objevila v úterý a prozatím má přes milion shlédnutí.

Autor:

Rozdáváme ovocné pochoutky ZDARMA
Rozdáváme ovocné pochoutky ZDARMA

Ovoce, nebo čokoláda? Zapojte se do testování a ochutnejte oboje najednou! Šnek BOB přichází s novinkou v podobě ovocných pochoutek v čokoládě....