Středa 4. října 2023, svátek má František
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Prokletí důchodů

Šéfkomentátor Petr Kamberský radí, jak si uspořit peníze na stáří - ať už jste právě vystudovali školu, jste upracovaný třicátník s dětmi nebo stojíte na hranici důchodového věku.

Číst všechny díly

Získejte peníze od státu 2023

Podpopora na bydlení není jen pro chudé. Na jaké peníze můžete dosáhnout? A jak si spočítát, na co máte nárok? To vše se dozvíte v novém seriálu Lidovek.

Číst všechny díly

Léto s Lidovkami

Jak přežít prázdniny ve zdraví, jak ochránit před vedrem mazlíčky a co nepodcenit, když s nimi chcete vycestovat, ale i články o zajímavých místech, kde jste ještě určitě nebyli. To vše přináší seriál Léto s Lidovkami.

Číst všechny díly

Dědictví a závěti

České dědické právo nabízí určitý „návod“, jak co nejlépe vyřešit mnohdy vášnivé rodinné spory o majetek. Základní informace o dědictví se dozvíte v novém seriálu Dědictví a závěti.

Číst všechny díly

Daně 2023

Daňové poplatníky čeká opět roční zúčtování daně z příjmu. V seriálu Daně 2023 se dozvíte, jak správně vyplnit daňové přiznání řádek po řádku.

Číst všechny díly

Testy nanečisto SŠ

Vyzkoušejte si, jak zvládnete přijímací zkoušky na SŠ. Připravili jsme pro vás různé varianty testů nanečisto.

Číst všechny díly

Přijímací zkoušky 2023

Připravíme vás na přijímací zkoušky na střední školy, ať jste páťák, nebo deváťák. Lekce i testy ke stažení.

Číst všechny díly

Šetřete při vánočním cukroví

I cukroví se ale dá připravit relativně levně, jen je potřeba nad jeho skladbou i množstvím trochu popřemýšlet. Seriál Šetřete při vánočním pečení přináší triky, tipy a recepty.

Číst všechny díly

Rozpad Československa

Seriál k výročí 30. výročí rozdělení republiky připravil historik Jan Rychlík. Provádí nás bouřlivým obdobím začátku 90. let, jež vedlo k rozpadu společného státu Čechů a Slováků.

Číst všechny díly

Pečení pro každého

Pokud je vám představa bytu prostoupeného sladkou vůní vanilky, citronové kůry či kakaa blízká, ale z rozličných důvodů jste se doteď do pečení takřka nepouštěli, určitě uvítáte tento seriál.

Číst všechny díly

Seriál Husité

Vzrušenou dobou pozdního středověku 15. století od kostnického koncilu přes založení Tábora až po události, jež následovaly po „vykrvácení“ u Lipan provádí historik Petr Čornej.

Číst všechny díly

Psychologie pro každého

Kolik lidé trpí depresemi a jak se to má s psychosomatikou? Seriál Psychologie pro každého vám pomůže se zorientovat ve vlastních emocích, ale odpoví i na otázky, jak je možné že nás ze stresu bolí záda.

Číst všechny díly

Budovatelé kapitalismu

Václav Klaus, Ivan Kočárník, Karel Dyba, Lubomír Soudek a další aktéři velkého ekonomického třesku znovu na scéně. U příležitosti 30 let od Sametové revoluce vzpomínali v sérií exkluzivních rozhovorů.

Číst všechny díly