Pondělí 28. listopadu 2022, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Šetřete při vánočním cukroví

I cukroví se ale dá připravit relativně levně, jen je potřeba nad jeho skladbou i množstvím trochu popřemýšlet. Seriál Šetřete při vánočním pečení přináší triky, tipy a recepty.

Číst všechny díly

Rozpad Československa

Seriál k výročí 30. výročí rozdělení republiky připravil historik Jan Rychlík. Provádí nás bouřlivým obdobím začátku 90. let, jež vedlo k rozpadu společného státu Čechů a Slováků.

Číst všechny díly

Pečení pro každého

Pokud je vám představa bytu prostoupeného sladkou vůní vanilky, citronové kůry či kakaa blízká, ale z rozličných důvodů jste se doteď do pečení takřka nepouštěli, určitě uvítáte tento seriál.

Číst všechny díly

Seriál Husité

Vzrušenou dobou pozdního středověku 15. století od kostnického koncilu přes založení Tábora až po události, jež následovaly po „vykrvácení“ u Lipan provádí historik Petr Čornej.

Číst všechny díly

Psychologie pro každého

Kolik lidé trpí depresemi a jak se to má s psychosomatikou? Seriál Psychologie pro každého vám pomůže se zorientovat ve vlastních emocích, ale odpoví i na otázky, jak je možné že nás ze stresu bolí záda.

Číst všechny díly

Budovatelé kapitalismu

Václav Klaus, Ivan Kočárník, Karel Dyba, Lubomír Soudek a další aktéři velkého ekonomického třesku znovu na scéně. U příležitosti 30 let od Sametové revoluce vzpomínali v sérií exkluzivních rozhovorů.

Číst všechny díly