Diskuse

Češi tratí na internetu v mobilu. Nevyužívají ho

Internet v mobilu má necelá polovina mobilních uživatelů v Česku. Datový limit ale většina z nich nevypotřebuje. Více než polovina předplacených dat nenávratně propadá. „Objem aktivovaných dat vyčerpá zhruba devět procent zákazníků,“ říká zástupkyně tiskové mluvčí Vodafonu Adéla Konopková. Důvodem jsou větší balíčky dat v nových neomezených tarifech kombinované se stále ještě nedostatečným pokrytím území rychlým připojením. Zlepšení se dá očekávat s nástupem LTE technologie.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.