Pátek 21. června 2024, svátek má Alois
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

ČEZ je opět nejlepší českou firmou, na záda mu dýchá Škoda

Ekonomika

  9:23
PRAHA - V letošní anketě Českých 100 nejlepších zvítězila již popáté za sebou energetická společnost ČEZ. Na druhém místě skončila stejně jako v předchozích ročnících automobilka Škoda Auto. Na třetím místě vystřídal mobilního operátora Vodafone ČR Škoda Holding.

Výsledky dnes zveřejnily formou inzerátu Skupiny ČEZ Mladá fronta Dnes a Hospodářské noviny.V první desítce se na dalších místech umístily Agrofert Holding, Microsoft, Eurest, Letiště Praha, Kooperativa Pojišťovna, společnost Best a Komerční banka.

V rámci soutěže, organizované občanským sdružením Comenius, jsou vyhlašovány i nejlepší firmy v jednotlivých odvětvích. V cestovním ruchu a hotelnictví podle inzerátu zvítězila i letos CK Exim Tours, v informačních a komunikačních technologiích Dell Computer, v dopravních stavbách a stavebnictví Eurovia, ve výrobním družstevnictví Družstvo cementářů a v zemědělství a potravinářství Alima značková potravina, a.s.

Z oblasti zdraví - vzdělání - humanita se na první příčce umístily Anenské slatinné lázně. Cílem soutěže je zviditelnit v Česku registrované firmy z co možná nejširšího spektra ekonomických aktivit. Navržený podnik musí platit v Česku daně, mít nejméně 20 zaměstnanců a vykázat roční tržby vyšší než 30 milionů korun.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!