Diskuse

Chceme mít víc televizních sítí, tvrdí ředitel z Českých Radiokomunikací

Liberalizace televizního trhu po roce 2012 přinese zájem nových televizí vstoupit na trh, míní Kamil Levinský, ředitel pro transformaci Českých Radiokomunikací. Dominantní operátor vysílání plánuje brzy v pozemních sítích začít testovat vysoké rozlišení obrazu a digitální rozhlas.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.