Diskuse
Chceme mít víc televizních sítí, tvrdí ředitel z Českých Radiokomunikací
Liberalizace televizního trhu po roce 2012 přinese zájem nových televizí vstoupit na trh, míní Kamil Levinský, ředitel pro transformaci Českých Radiokomunikací. Dominantní operátor vysílání plánuje brzy v pozemních sítích začít testovat vysoké rozlišení obrazu a digitální rozhlas.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ctenar
4. 10. 2009 12:11
http://tojesila.cz/
docela by me zajmalo kde topolanek k temhle penezum prisel !!
0
0
možnosti

Prodej pole, 1616 m2, Unhošť
Unhošť, okres Kladno
2 490 000 Kč


















