Diskuse k článku: Dráhy zlevňují jízdenky. Zneužívají dotace, zlobí se Jančura

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 11.9.2012 18:20
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Frgalova 11.9.2012 18:14

jak kde zlevňují

na naší trase Praha- Česká Tř.-Svitavy-Brno ČD zdražily. Je to totiž tak, když si Jančura vezme nějakou trať tak tam ČD zlevní a naopak zdraží lidem na jiných trasách aby ztrátu aspoň trochu vyrovnali. Tzn. jedni se smějí druzí pláčou

P. Buvala 10.9.2012 3:29

Veľmi ťažko môže "Neználek" hodnotiť

S autobusmi a vlakmi p. Jančuru jazdím pár rokov!! LBc - AB; PM; HK... .Včera som sa vrátil z Plzni, kde štátny bus idúci paralelne nás mal cca 8 ľudí; SA- plný na 100%. Podobné to je aj "šnecúgom" Žilina-Praha a späť. => Maximálna starostlivosť o cestujúceho -čLOVEKA!!!

Minulý mesiac som si preveril trasu BA-DS!! Slovenský mašifíra čo ma viezol tam - VYPOL KLIMATIZáCIU! Nápoje teplé - žiadne; studené - ani OMYLOM!! Internet po opusten BA žeden! Noviny, Čo by ste nechceli, odvrkla sprievádzajúca "primadona" čo stewardou RJ MALA, M A L A byť!!  O žiarlivosti 2 predajkýň lístkov na žst.BA ani NEVRAVíM; FUJ!! RegioJet.sk je čajíčkom proti tomu čo asi má p. Jančura v pláne.

NEDIVíM SA PRETO, že Žalud prská!

ZSSK tiež ČD konkurujú; Jančura & ďalší samozrejme sú tvrdou konkurenciou každého presušeného žaluďa!  

Skostnatelému molochovi sa v bahne výstavby rozvinutej social. spoloč. VEGETOVALO a vegetuje doteraz veľmi dobre. Wagon Slowakia ale na druhej strane nesiaha ani po kolená JLV!! Preveril som si neraz. Takže. nezvracaj tu, keď meritu veci nerozumieš a  tvoje vedomosti, diskutujúcí občan, sú na úrovni agentúry JPP(jedná pani Povedala...)

Z. Veselý 28.8.2012 14:13

Jančura by měl zamést před vlastním prahem

Na Slovensku dělá co? Jezdí za dotace.

A akční slevy ceny tam nabízí taky: viz http://www.regiojet.sk/sk/listky-a-zlavy/ :

Cez VÍKENDY a SVIATKY s nami vždy len za POLOVICU

J. Tínek 30.8.2012 16:29

Re: Jančura by měl zamést před vlastním prahem

Pan Jančura vyhrál soutěž, a ať bude jezdit za jakoukoliv cenu,tedy i zlevněnou,tak dotace zůstanou pořád stejné.Ta dotace byla vysoutěžena,takže má na ní nárok.Jsem přesvědčen,že ony peníze použije na zkvalitnění služeb.Raději vyčkejte 1-2 roky, jak to dopadne.Něco o železnici vím,pracoval jsem u ČSD,ČD,a pak léta u soukromých přepravních firem.Nesuďte dne před večerem.

P. Buvala 10.9.2012 3:32

Re: Jančura by měl zamést před vlastním prahem

Moja reakcia je vyššie v samostatmo príspevku!! Ťažko sa pohoničovi pravičiek hodnotí pohodlie na železniciach bývalej ČSFR! Zrovnáva nezrovnateľné; len keď kecá a kecá & KECá!

K. Novák 28.8.2012 10:29

Zneužívají dotace, zlobí se Jančura

Pořád Radimovi ubližují.A to měl nedávno svátek.

F. Eliáš 28.8.2012 8:47

Dráhy stále dostávají dotace?

Kdy tomu nešvaru bude konec?

Z. Veselý 28.8.2012 14:11

Re: Dráhy stále dostávají dotace?

Ty znáš nějakou civilizovanou zemi, kde není veřejná doprava hrazena z části z veřejných rozpočtů?

J. Frgalova 11.9.2012 18:20

Re: Dráhy stále dostávají dotace?

ty dotace si platíme z daní,

a co kdybychom přemýšleli trochu jinak a ptali se, zda to je správně takto řešit všechno dotacemi a nebylo by vhodné tyhle přesuny resp.proměny našich daní v dotace eliminovat na minim. ( třeba jen na pokrytí sociálních dávek potřebným) . Jsem sama zvědavá kdy se někdo konečně probudí a položí si jednoduchou otázku

" kolem dotací se motá tolik úředníků, které díky tomuto socialistickému přerozdělováním bohatnou a já chudnu, že se ptám jsme vůbec my lidé normální?"